BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 3 miesiąc temu #959862 przez karolina8704
Dodał jeszcze, że termin jest nieprawidłowo wyliczony (26.1) bardziej fikcyjny. I ze jak pojadę do szpitala, to pewnie będę miała wywoływany, a tak naprawdę powinna rodzić za 10dni. Z moją szyjką nic się nie dzieje, brak skrócenia, zmiękczenia jest b.twarda. Moj lekarz prowadzący oczywiście, tez stwierdził, ze poród moze byc dopiero za 12 dni plus tydzien po terminie, bo tez mu sie coś nie zgadza - maskara!!! Również wspomniał o odchyleniu główki i wysokiej ciązy, ale kazał jechac do szpitala z tekstem "przetrzymają panią tydzien i beda wywoływac" nic o CC. I jak tu wierzyć lekarzom. Byłam 2.1 już dziecko miało się wpasować w kanał, minęło 20dni i nic nadal to samo. ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #959878 przez Angela1
Cześć dziewczyny. Melduję się z powrotem, poród był błyskawiczny więc nie zdążyłąm napisać że to już. Dzis wróciliśmy do domku.

trochę szczegółów :

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


urodziła się tydzień po terminie. Ale wszystko w porządku, wody czyste.
zdjęcie podeślę przy okazji. Tak więc dzień babci - prezent o jakim mogą tylko pomarzyć. :kiss:

dziś wyszłam ze szpitala. Szwy zdejmą mi we wtorek.
Mała jeszcze bez imienna - chłopaki zrobili piękny rysunek z imieniem ZUZANNA :lol:
Chyba nie mam nic do powiedzenia.

przejrzałam posty i kilka odpowiedzi poniżej. Z góry przepraszam jeżeli kogoś pominęłam.

MONIKA Babcia uszczęśliwiona prezentem. Wnuczka na dzień babci. :P

MARTADIANA kąpiel przyspiesza poród jeżeli to już czas lub łagodzi skurcze i wycisza jeżeli to fałszywy alarm. Moja córka w końcu do mnie podobna :side:

MAMUŚKa i MAJA melduję się że już po. Jestem w domku, Mąż zajmuje się małą. dzieci wpatrzone jak w obrazek a ja nadrabiam posty ;)

ELA GRATULUJE :)

ASIK wytrwałości w karmieniu. Ja zawsze mam po dwóch tygodniach puste cycki ale daje radę.Najważniejsze to ten dzień przemęczyć siebie i dziecko i jest ok.
organizm zacznie produkować odpowiednią ilość. To taki sprawdzian lub test jak mamuśka nie chce karmić piersią to ma wymówkę i mąż biegnie po MM

MAJA Gratulacje :)


u mnie chwilowy nawał mleka. Ale wiem że przyjdzie też kryzys :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #959886 przez Mon.tresor
Mamuśka, wytrwałości w karmieniu, mi pokram pojawił się w 3 dobie, ale tyle co nic, na potrzeby mojego synka to było zbyt mało, bo mniej niż parę kropel, a tak, żeby się zaczął najadać dopiero w 5 dobie, a karmić piersią zaczęłam w 7 ;) I wcale się nie dziwię, że nie chciałaś być w tv, ja też bym się nie zgodziła...

Martadiana, w moim szpitalu np. zabronili używać czegokolwiek na ranę, ale druga dziewczyna ode mnie z pokoju, (pierwszą wypisali po drugiej dobie, a mnie przecież zostawili...) miała to gdzieś i octanisept stosowała i mówiła że jej się bardzo ładnie goi, więc zdecydowanie go weź.

Ewelina, wybacz, byłam pewna ze już jesteś też rozpakowana :P M. sobie radzi tak... że nie może spać. Tzn, problemy ma ze snem ostatnio i się z niego nabijam, że się ze mną solidaryzuje, że ja też po nocach nie śpię ;) Parę godzin temu udało mi się Artura położyć do łóżeczka i póki co śpi w łóżeczku, już drugą godzinę... ale przebudza się. Dziś w nocy za to znów spałam z nim, bo odpadłam. Te skurcze, to tak prawdę mówiąc, malutkie :P Ja pod koniec ciąży cały czas miałam na poziomie 20% na KTG, a nic nie czułam, dopiero powyżej 70 zaczynałam tak na prawdę czuć ból.

Aniu, z macierzyńskim się śpiesz, bo papiery muszą trafić w ciągu dwóch tygodni od porodu.

Ela, mi też kazali kupić białego jelenia i nim się myć. Właśnie, jak tam twoja rana? Mi dziś znów zaczęła się ropa sączyć z rany, muszę jutro M. zmaltretować żeby mi tam zerknął, czy nic się nie dzieje i czy może mi jakieś szwy nie zostały i stąd to sączenie... Dobrze że przynajmniej nic nie boli. Octaniseptem psikam, ale nic to nie daje. Jakiegoś pecha mam... może to przez to że nie chodzę w koszuli? Nie wiem już :/

Ulka, I co, śpisz w nocy z małą? Wózka nie ma co zazdrościć, jedyna nowa rzecz jaką ma nasz synek :P No, ale dziadek już ma przerąbane, bo skoro pierwszą furę wnukowi kupił, to i kolejną też będzie musiał :D :D

Karolina, Nie martw się nic, może jeszcze maluch ci się ułoży jak trzeba ;) Cesarki... nie polecam. To był mój pierwszy poród i ... no, nie będę straszyć, ale ze względu na to że CC zwiększa szansę na to że kolejny poród będzie też CC, prawdopodobnie nie zdecyduję się na więcej dzieci. Nie chcę przez to znów przechodzić.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Angela, gratulacje! Rzeczywiście jakąś fazę na szybkie porody mamy na forum widzę :D No i w końcu mój Artur nie jest największym klopsikiem na forum ;) Zuzia bardzo ładne imię, bardzo kobiece. No i kojarzy mi się z Zuzanną z Opowieści z Narni ;)
Ja tam mam mm w domu, ale po kryzysie początkowym ;P Ale masz rację, pierwszy kryzys i jest weryfikacja która mama chce rzeczywiście karmić piersią - moja ciotka która urodziła 2 grudnia już po miesiącu przestała karmić, jak zaczął się kryzys laktacyjny, bo jej się Paulina budziła co godzinę że głodna. A tak to da mm i mała śpi pięć godzin. Szkoda tylko że po mm dostała skazy białkowej, ale to nie za bardzo robi im różnicę. U mnie już pierwszy moment gdzie mały budził się co godzinę zaliczony i dałam radę, więc szybko nie zrezygnuję, coś czuję ;D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Właśnie, dziewczyny, mam w liście potrzebnej do becikowego "Zaświadczenie o zarobkach" i się zastanawiam, czy takie zaświadczenie to z ZUS'u czy od pracodawcy? Bo chyba od pracodawcy, prawda?

Weszłam wczoraj z Arturem na wagę... wg niej, waży 5,5 kg :blink: Ale we wtorek będziemy u lekarza i to zweryfikuję. Teraz się tylko martwię, czy 1700g po dwóch tygodniach to nie za dużo, zwłaszcza że 1,5kg przybyło w ciągu tygodnia, bo równe 4kg miał na drugiej wizycie położnej (po urodzeniu największy spadek masy miał 3,600g w 3 dobie). No ale nic, do wtorku muszę wytrzymać.
Idę szykować kąpiel dla małego. A wy, co ile kąpiecie maluchy? Bo ja co dwa-trzy dni.
I jak wasze zadowolenie z pampersa? Ja siłą rzeczy musiałam zacząc używać, bo w rossmannie nie było nic po za pampersem i tą firmą rossmannową więc mój M. kupił pampersa. Ja jestem mega niezadowolona... Małemu strasznie się przykleja pupa do tej tkaniny wewnątrz i ma zaczerwienione pośladki od tego, no i okropnie przeciekają, choć tu zastanawiam się czy to nie znak że czas wprowadzić dwójki. No i to wcięcie na pępek, to jakiś żart chyba, musiałam je przy pępku wywijać dopóki się nie zagoił... A ta super-chłonna (wspominałam że przeciekają?) formuła sprawiła że przez długi czas nie wiedziałam czy mały pierdnął z kleksem, czy zrobił kupkę, bo wszystko wchodziło głębiej w pieluchę.
Tak czy tak, kupiłąm też te Rossmannowe na zakupach w poniedziałek i po użyciu ich parę razy widzę że będzie mi się z nimi lepiej pracowało, choć najlepsze były Belli Happy - tylko ich nie mogę nigdzie dostać po za internetem :/
No i dalej marudząc - ciuszki zaczynają być przymałe, tylko te smykowe i lidlowe 62 jeszcze dają radę, cała reszta robi się za ciasna. Masz ci los, a tak go lubiłam ubierać w te śpioszki! :/
Ach i rada, moje mamy - wszystkie próbki jakie dostaniecie - najpierw sprawdźcie w internecie co o nich piszą. My dostaliśmy 50 ml mleczka z Johnsons'a, ale nie byłam pewna co z nim zrobić, czemu służy. Opinie były tragiczne, podobno okropnie uczula, więc zanim posmarowałam nim małego zrobiłam mały test na nóżce - całe szczęście, bo miejsce które posmarowałam zrobiło się czerwone. Od tamtego momentu wszystko sprawdzam 10 razy i już nie miałam więcej takich niespodzianek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959888 przez martadiana
ja dalej sie mecze skurcze co 3/4 min .. bylam w szpitalu to wszystko jest ok szyjka skrocona rozwarcie na 3 cm i odeslali mnie do domu kazali przyjechac jak skurcze beda co 2min :/ mowili ze szybko sie u mnie to dzieje i ze pewnie szybko urodze .. okaze sie .. z godziny na godzine bardziej boli mam ochote kogos zabic jak mam skurcz :/ nic tyle odemnie bede w kontakcie z wami ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959903 przez Monika_1985
Martadiana cały czas myślę o Tobie i trzymam kciuki! :)

Angela ogromne gratulacje. Córeczka do maluszków nie należy więc tym bardziej podziwiam, że tak szybko Wam poszło. Jestem za propozycją synów!!! :)

Karolina a jaką masz datę ostatniej miesiączki? Dostałaś od lekarza skierowanie na cc do szpitala czy tylko tak sobie rzucił o tej cc?

Montresor muszę przeczytać jeszcze raz to co napisałaś bo za dużo tam informacji :D. A te pampersy 1 to masz te białe czy zielone? Bo mnie wystraszyłaś, ciekawe jak innym podpasowały.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959917 przez karolina8704

Monika_1985 napisał: Martadiana cały czas myślę o Tobie i trzymam kciuki! :)

Angela ogromne gratulacje. Córeczka do maluszków nie należy więc tym bardziej podziwiam, że tak szybko Wam poszło. Jestem za propozycją synów!!! :)

Karolina a jaką masz datę ostatniej miesiączki? Dostałaś od lekarza skierowanie na cc do szpitala czy tylko tak sobie rzucił o tej cc?

Montresor muszę przeczytać jeszcze raz to co napisałaś bo za dużo tam informacji :D. A te pampersy 1 to masz te białe czy zielone? Bo mnie wystraszyłaś, ciekawe jak innym podpasowały.[/quo

OM 13.04.14

Termin porodu OM 17.1 z USG 26.1
Dostałam skierowanie do szpitala (26.1) w którym on jest ordynatorem na badania i on ustali czy będzie na 100% CC czy nie, pewnie mnie tydzień przetrzymają a CC zrobi rano w piątek lub w sob-tak mówił lub jakimś cudem igusia sie ułozy dobrze i bujnie sie SN. Az jestem zdziwiona ze tak konkretnie i nic nie wspomniał o jakieś kasie, tylko z punktu medycznego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959919 przez Mon.tresor
Martadiana, dasz rade, jestesmy z toba!

Monika, spokojnie, przetwarzaj dane ;) Pampersy miałam premium care jedynki, dwojki te zielone, założyłam teraz juz dwojke, po kapiei zrobił mi Artur prezent - taka kupe ze musialam go znow całego przebierac :/ Zobaczymy ja dwojki sie sprawdza. No i sie nie sugeruj, nam nie pasowaly biale pampersy, innym moga idealnie pasowac.

A i z moich refleksji, nie odniosam wrazenia ze dada i pampers to to samo. Na pewno dada i pampersy marki tesco to to samo.

Karolina, a czemu miałby ci wołać o jakąs kasę? I ja tam się dziwię, lekarze zawsze biorą pod uwagę w pierwszej kolejności datę z OM, nie USG... Ja według OM miałam termin na 10 a wg pierwszego, teoretycznie najbardziej trafnego USG termin miałam na 25 stycznia. Gdybym miała czekać do tego 25... cóż, ja bym była martwa i mój synek byłby martwy. Tzn, nie straszę, u mnie po prostu ekstremalna sytuacja wyszła :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959930 przez ulka1983
Karolina ja myślę że tu żadna rehabilitacja potrzebna nie będzie bo z dzieckiem wszystko w porzdku :) tu chodzi o ułożenie do porodu a że główka odchylona to może przez to nie może się wpasować w kanał ale pewna nie jestem :blush: a co do cc to dziewczyny w szpitalu świetnie sobie po nim radziłya pomoc położnych jest wtedy większa więc się nie bój :) termin masz o 5 dni róznicy z moim to na 18 by wychodziło to dobrze bo ja mialam na 13

Angela gratulacje :kiss: pieknie poszło i juz w domku super teraz macie małą księżniczkę :laugh: ładne imię chlopcy wybrali :) pożycz trochę mleka bo u mnie kryzys :whistle:

Montresor jak sie budzi w nocy to biorę ją z kołyski na karmienie i zostaje już z nami do rana tylko ze mamy już tak zakodowane że zanim się ruszymy to najpiew się budzimy i dopiero przewracamy na drugi bok ;) moja Pati jak na razie też ma tylko kołyskę nową a resztę po siostrach :laugh:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
to zaswiadczenie to z urzedu skarbowego musicie mieć :) ja kapię co dzień w oilatum bo mała ma nieładną skórkę i jej schodzi bo niby była za długo w brzuchu chociaż urodziła się 10 dni przed terminem :whistle: nam 56 też zamałe na dlugość dobrze że ich niewiele :laugh:

Monia ja na pampersy nie narzekam ale wycięcia na pempek to nie maja najwieksze miały happy z belli i tych w szpitalu używaja u nas :)

Marta z takimi skurczami cie odesłali :woohoo: jestem w szoku :S trzymaj się :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #959935 przez Monika_1985
Montresor hehe czytam kolejny raz. ;) Może za delikatnie psikasz tym octaniseptem? Czy jakoś to "wcierasz" gazikiem lub patyczkiem do uszu na przykład? Ja to zawsze jestem dla siebie za delikatna i potem mam właśnie kłopot z babraniem się różnych rzeczy. Na szczęście dla dziadka ma 18 lat by uzbierać kasę na następną brykę dla wnuka :laugh: A tak w ogóle to Arturek już jest naprawdę dużym chłopcem :whistle:

Karolina to dla świętego spokoju bym na Twoim miejscu wybrała się do tego szpitala. Tam wszystko sprawdzą dokładnie i jak będzie konieczność to zrobią Ci cc. Jaka tam kasa, przecież to ich praca!

Ulka właśnie o żółtaczce poporodowej oczywiście słyszałam ale nie wiedziałam, że może trwać tak długo. Zawsze sądziłam, że to kilka dni po porodzie się pojawia i zaraz znika Poczytałam na necie i teraz jestem mądrzejsza. :) Szkoda tylko, że jak się remonty robi samemu to to zawsze dłużej trwa, ale co zrobić coś za coś. Ja też zawsze wolę zaoszczędzić.

Kurka na termin z OM to ja muszę czekać do 31.01. Cholera jasna nie dam rady :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959959 przez maja001
hej js ns chwile bo nie ogarniam 2 dzueci e domu i msz ktory mysli ze nic sie nue zmienilo
Martadiana dziekuje za zroxumuenie pisac bede bo juz orzywyklam do was i forum tylko nie wiem czy codzuennie i duzo.Moze z czasem znoe sue firum rozkreci jak wszystkuw pirodzimy i dojdziemy do siebie
Na ktocze wlasnie tantum rose i oscenisept nic wiecej nie potrzeba.Czekamy na wiesvi o porodzue.Trzymam kciuki
mamuska ja poksrn distala. w 3 dobie Pdzez dwa dni nie mialam czym karmic mslej ake dostawualsm do cycs by ciagka i pobudzila laktacje
Ewelina S moj jak pusalam bez zmuanWczoraj jyz muelismy spiecir okazalo sue ze wyplacil z naszego konta pueniadze i nawet mi o tym nie powiedzual nirmalnie myskalam ze go ubije czlowiek ciagke przy tskim czlowieku niczecgo nie jest pewien.A Oskarek na diostre zareagowsl dobrxe jak na 2 ketnie dzuecko.Tyke ze chce ja przytukac dawac buzi glaskac a to ttosxke uciazliwe ake lepsze to nix jak by jej nue tolerowal
Anna na macuerzynski sa 14 dni
Angela GRATULACJE Jaka duza kruszynks.Chyba moja jest najmnuejsza taka chudzinka z niej ze az sue bije hej orzebuerac sama skora i kostki a spadla w dniu wypisu do 2750g
Montresor fajnie ze juz macue swoje 4katy

chvialam jeszcze dwa zdanua napusac o porodzie wiec na wiecej nie odpisze
O 00.30 odeszly mi wody.Umylam glowe dopakowslsm sie wezwalsm msme do mslego i pojechalam do szpitala Bylsm po 2 akurat byl moj gin.Zbadsl mnie zrobil usg i powiedxisl ze jesten giyowa do porodu.Wody sie saczyly pidlsczono mnie do ktg skurcxy zero.Do 4 nic sue nue dzialo J suedzisl na kirytsrzu a js lezalsm na lozku z dwiema fajnymi dziewczynami i dyskutowslysmy.Od 4 do 6.30 lekkue skurcze ci 30 albo 20 min jeden a po 6 30 zsczely sue rozkrecac wiec watalam i piszlsm na korytarz Skurcze corsz sulnuejsze i czestsze co 5 min ake do wytrzymanua.ok 6.45 skurcze co minuta doslownue nue bylo przerey muedzy nimi az bylo mi nurdobrze serce zaczelo mi kolatac zaczekam muec dusxnisci gdyz nue bylo przerw na idoiczynek muedzy skyrczami.Myslalam ze umre z bolu na szczescie po 30 min czego nue spodziewala sie nawet polizna dostalam psrte Jeden w wc z kad wyciagka mnie polozna i zawlekla na lezanje chcac robic lewatywe ona wklads oskce a tan skurcx i moei ze gliwka wychidzi wsxyscy w sxoku ha tez bez lewstywy zacisgks mnue na stol nasteone oarcue kaze nue przec i mnue nacina i 4 party mala na swiecue z punktacha 20 pkt.Zlecialy sue polizne by zobaczyc porid blyskawica.Maz nue zdarzyl kuoic fartucha i bylo juz po wszystkim.Po porodxue cxulan sue fobrxe nue zmecxobs po 2 godx juz chodzilam szwy nue bolaly jak po pierwszym pirodzue Brakowalo tylko laktacji ake nakego distawiakam hak bym ja miala i od wczoraj juz jest.Czuje sue dobrze.Mala tylko nue chce soac w nicy cuagle chce cyca i orzy nim tylko spi inaczej krzyczy.Dzis nie sosla od 23 do5 rano przez co padam.Pizs tym ma odruchy wymiotne bardzo hej sie cofa pikarm choc ns rszue zwymiotoeala tylko 2 razy.

dziewczyny musze kinczyc ake mam pytanko czy jak naluszek wysie puers to jeszcze dodatkiwi scuagacie resxe mleczks kaktatoren czy juz nue bo ja nue wiem co robic a boje die zastojiw.?dzuekuje za kazda idpowiedx w tym temacue

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959988 przez Angela1
Dziękuję za gratulacje.

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



zauważyłam ze mleko z piersi córka dobrze odciąga w pozycji stojącej. tak wiec jestem wykończona tym staniem.
odciągam tez nawał laktatorem, bo cycki mi pękają.
ale wiadomo ze im więcej ściągasz tym organizm więcej produkuje.

wkrótce i tak będzie kryzys. wtedy dokarmię swoim mlekiem które teraz zamrażam. :whistle:

trzymam kciuki za dziewczyny które chcą karmić. ;)

MARTADIANA Dasz rade jak my wszystkie. nie myśl o bólu tylko o tym ze za chwile maluszka przytulisz.
A najważniejsze to słuchaj rad położnej.
ja ze swoja cały poród się sprzeczałam

np. ona mówi sapiemy przy skurczu
ja - ze to mi nie pomaga
ona - ale dziecku pomaga bo go dotleniasz
ja - spadaj za taka rade
:lol:

mąż miał niezły ubaw bo takich akcji było dużo ,choć robiłam co chciała :laugh:
daliśmy rade

dziewczyny które jesteście przed - DACIE RADE

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959999 przez maja001
mialo byc 10pkt a nie 20 :) ale nie umie pisac na telef a jak chce cos napisac szybko to wiadomisci wychodza po chinsku za co was bardzo przepraszam bo domyslam sue ze ciezko je czytac.
Dziewczyny widze ze problem z laktacja u wiekszosci z nas ja najoier brak pokarmu az mi sie plakac chcialo tersz znow bola piersi od pikarmu i strach przed nawalem i zastojem i nie wiem czy po malej jeszcxe dodatkowo odciagac pokarm czy nie.A wy jak robicie??????????
A tak szczerz zagladam by zobaczyc czy nasze pozistale maluszki sie rozpakowaly czekamy na was

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #960007 przez Monika_1985
Hej,

U mnie nie ma nadal żadnych sygnałów nadchodzącego rozpakowania. Wręcz przeciwnie czuję się świetnie, także poszłam na godzinny spacer z psem i do kościoła z małżem ;). Coś czuję, że w czwartek zaskoczę swojego gina wizytą bo on obstawiał, że już się nie zobaczymy w gabinecie przed porodem :P

Nie mam na razie żadnych wiadomości od martadiany, sama czekam z niecierpliwością :)

Angela hehe mąż był na pewno przeszczęśliwy, że to jej się dostaje a nie jemu :laugh: . A jaki używasz laktator, elektryczny czy ręczny? Chciałabym tę medelę swing ale ta cena mnie przeraża :S

Maju no to masz niezły sajgon. Syn na pewno nie daje spać w ciągu dnia a córa w nocy, o rany julek :side: Zachowanie małża nie skomentuje bo musiałabym poprzeklinać :angry: Dobrze, że Ty jesteś taka obrotna i ze wszystkim sobie radzisz. A co do pytania o mleko to też jestem ciekawa jak robią pozostałe mamusie. A poród łał :silly: Mam nadzieję, że tendencja szybkich porodów utrzyma się jeszcze przez jakiś czas ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960017 przez Angela1
Przy drugiej ciąży kupiłam sobie laktator ręczny AVENT philipsa.
byłam bardzo zadowolona i teraz z niego korzystam. :)

Ale myślę ze to kwestia nastawienia. :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960021 przez maja001
Monika dokladnie niedlugo zaczne chidzic na rzesach na szczescie mama mi tez pomaga.A tobie zycxe takiego porodu jaki ja mialam i mozesz urodzic w kazdej chwili pamuetasz ja tez nue mualam iznak pirodu i nic nie wskazywalo ze urodze.Tak moze byc tez u ciebie
A moja malutka cis budzi albo brzuszek albo to cifanue pokarmu juz lozeczko podnioslsm do gity zeby bylo pid kontem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl