BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #959417 przez Mamuśka 2222
Hej ja 22.01.2015 urodzilam jak maja porod ekspresowy nic nie zdazylj mi podlaczyc...na izbie przyjec mialam 2 cm rozwarcia i bole co8-10 minut jak weszlam na sale porodowa ok 10 zrobili mi lewate i podlaczyli ktg na40 min chcialam do toalety a jak wrocilam z toalety to jie pamietam bi stracilam przytomnosc a jak sie obudzilam to dziecko samo wyskoczylo nawet nie parlam...mialam gaz rozweselajacy kompletnie po nim odlecialam i sie rozluznilam porod bolu ekspresowy ze wszystkie polozne sie dziwily i opowiadaly wszystkim do okola...teraz ciesze sie ze urkdzilam naturalnie....w zyciu sie nie spodziewalam takiego porodu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959419 przez Mamuśka 2222
Maju kochana gratulacje. ..tak sie balysmy...a tu obie w ekspresowe porodu..pozdrowienia kochana

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959421 przez Insomnia
Mamuska gratulacje!!!! a jak corcia? ile wazy, mierzy? i jakie imie bo, nie zakodowalam? bardzo sie ciesze ze tak szybciorem poszlo :)

Po raz kolejny sie potwierdza ze drugi porod latwiejszy :)

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959427 przez kelis3
Mamuśka gratulacje! Bardzo się cieszę,że tak szybko poszło! Wczoraj był widocznie dobry dzień na rodzenie dzieci;)!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959439 przez kasiah06
mamuśka gratulacje !!!! cieszę się że miałaś taki dobry poród należało Ci się po tym co przeszłaś przy pierwszym :)
kelis super że coś się ruszyło i wyniki Olusia się poprawiają teraz pójdzie już z górki :)

a mam pytanie do karmiących mamuś: jak u was z jedzeniem? jecie wszystko czy ściśle według diety? bo ja pierwsze trzy tygodnie wyłącznie według diety a teraz pomału wprowadzam nowe smaczki i póki co maluszkowi nic nie jest ale mam mnóstwo obaw dlatego pytam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959445 przez ela85
Mają, Mamuśka gratulacje i zdrówka dla was i waszych maleństw.U nas pierwsza noc w domku cała nieprzerwany, bo małego bolał brzuszek. Ale już dziś ładnie spał, z pobudkami na jedzonko. Mój Oluś jest strasznym śpiochem, jak biorę go do cyca to od razu zasypia i muszę go budzić. Nadal karmię przez nakładki, bo nie mam sutków. A czasem daje moje mleko z butelki. Mały robi przesłodkie mini.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959449 przez maja001
Mamuska Gratuluje coreczki i szybkiego porodu.Widocznie 22 01 to dobry dzien byl na rodzenie dzieci chic bol byl to takiego porodu tez sie nie spodziewalam

U nas tzn u mnie problem z mlekiem na razie go brak mala ciagle glodna chic dostawiam ha do piersi luczac ze cos sue jednak rozkreci i bede karmic swoim pokarmem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959463 przez martadiana
Anna no wlasnie wiec nie wyobrazam sobie wypic taki olejek tym bardziej ze na necie pisze ze mozna ostrej biegunki po tym dostac
to co mam przy porodzie im psikac beigunka hehe

Maja sliczna kruszynka :P wracajcie szybko do domu :*

Ewelina ja mam to samo ze spanie w nocy potrafie spac i chwile pochodzic zeby mnie juz plecy nie bolaly i biodra ma tragedia :/

Kelis dobrze ze malemu ta bilirubina spadla :)

Mamuska woow to twoj porod naprawde ekspresowy :D z tego co widac to drugi jest latwiejszy :D

Gdzie jest MONIKA ? czyzby urodzila ?

Ja sie wyspalam .. wczoraj myslalam ze cos sie zaczyna bo tak mnie brzuch napierdzialal jak na okres ze myslalam ze umre z bolu ale to nie byly skurcze :/ i mialam nadzieje ze w nocy sie zacznie i co wstaje o 11 i nic :P Moja corka widocznie nie chce widziec tego swiata pewnie beda musieli mi wywolac za tydzien:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959465 przez kelis3
Kasiah ja nie jem tylko tych "zakazanych" rzeczy, czyli kapusty, grochu, surowej cebuli i czosnku, staram się nie jeść smażonego, tylko pieczone i gotowane, no i nie jem jakiś bardzo pikantnych rzeczy. Poza tym jem wszytsko i nie uważam jakoś strasznie. Robię tak od początku i na razie jest ok.
Ela super,że Oluś już spał dzisiejszą noc. Mnie na sutki pomógł laktator, tak "wyciągnąl.';), położna w SR mówiła też,że można spróbować strzykawką wyciągać sutki, w ten sposób www.google.pl/search?q=wyci%C4%85ganie+s...45%252F1%3B250%3B283 , mój też na początku taki śpioch był, ale już mu przeszło;)
Maja nie zniechęcaj się, u mnie też na poczatku jakby nic nie było, ale bardzo często przystawiałam i się rozkręciło;)
Martadiana i ty się doczekasz;) a na co ten olejek niby trzeba wypić? Ja szczerze mówiąc chyba bym się nie zdecydowała jednak, na samą myśl mnie ciarki przechodzą..
Podziękowania: kasiah06

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959473 przez Insomnia
Kasiah ja jeszcze bardzo uwazam na to co jem, ale musze zaczac wprowadzac nowosci ;) a poza tym to taka mam ochote na slodkie ze masakra!!!

Maja mi pokarm pojawil sie w 3 dobie, a w szpitalu to w nocy dokarmialam mm... niby jak polozna scisnela sutka to mleczko bylo ale Agatka sie nie najadala skoro po 15 minutach jak sie odkleila od cyca to plakala ze glodna... ale spokojnie, nie poddawaj sie, pokarm sie pojawi tylko regularnie dostawiaj :) a moze wez od poloznych laktator?

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Podziękowania: kasiah06

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959475 przez Monika_1985
Jestem jestem. Tylko spałam do 12 a potem zabrałam się za sprzątanie. :) Już nadrabiam Was.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959497 przez Monika_1985
Maju córeczka cudna :). Wygląda jakby nic innego nie robiła tylko grzecznie spała :kiss: Trzymam kciuki by mleko się pojawiło!

Mamuśka GRATULACJE! Cieszę się, że i u Ciebie poszło tak sprawnie. Czekam teraz na wiadomości o córeczce i najlepiej jakąś foteczkę ;)

Studentka no to synuś daje Ci popalić ale i takie asy się zdarzają. Dobrze, że Ty z tych twardych jesteś :)

Martadiana ja powiem Ci szczerze, że też bym sobie nie dała przebić. Chociaż mam znajomą, której lekarz w szpitalu z zaskoczenia przebił przy badaniu i nawet jej się nie zapytał :blink: Ty dzisiaj się wybierasz na ten masaż szyjki? Nie no olejek rycynowy to takie brązowe ohydne oleiste coś. Nie dziwię się, że po tym biegunki się dostaje. :sick:

Ewelina Twoja mama nawet bliżniaki przenosiła?! Łał to faktycznie w genach nie masz pośpiechu :laugh: No ale Ty tuż tuż masz termin z suwaczka więc powinno się coś w końcu zadziać. Dobrze, że wyniki okej, mnie to podniosło na duchu, że przed porodem się poprawiły :)

Kasiah dobrze, że udało Wam się w końcu wyjechać i to nawet o całkiem ludzkiej porze ;).

Kelis a w jaki leżaczek/bujaczek się zaopatrzyłaś? Bo ja w sumie też jeszcze nie mam czegoś takiego. Fajnie, że małemu wyniki się poprawiły, a jeszcze dużo brakuje do normy bilirubiny? :)

Elu super, że z nami jesteś. Niech mały wyciąga suteczki i nie śpi tak mały suseł przy cycuchach ;)

Czytam uważnie dziewczyny co piszecie o tym karmieniu i mleczkach i mam nadzieję, że zapamiętam wszystko bo fajne rzeczy piszecie :).

U mnie cisza spokój. Już gnije w tym domu więc zaraz wyciągam męża na pizzę. Ile można siedzieć i czekać aż coś się wydarzy a nic się nie dzieje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959514 przez kelis3
Monika korzystaj i wychodź póki możesz! Bo z maluszkiem nie tak szybko będziesz mogła wyskoczyć;) Leżaczek kupiłam taki www.smyk.com/fisher-price-fotelik-bujacz...8,swiat-niemowlaka-p mam nadzieję,że się sprawdzi;) . Do normy to jeszcze daleko, bo na wynikach jest napisane,że 1,2, ale u małych dzieciaczków to z tą bilirubiną różnie bywa. Naświetlania w szpitalu zaczynają jak jest ponad 12,5, przynajmniej u mnie tak było. Z czasem bilirubina sama spada, jak już wątroba w pełni dojrzeje;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959532 przez Stokrotka34
Kelis super ze u Olcia wszystko dobrze:-) jeszcze troche i bedzie norma!
a wkladalas juz malego?

Mamuska gratuluje:-) nalezalo Ci sie:-) ! zdrowka dla dzieciaczka:-)

przyszly dzisiaj wyniki Igi wszystko dobrze:-) :-) :-)

Martadiana ale Ty sie wyczekasz:-\ kciuki aby bylo jak najszybciej:-)

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959563 przez J.J.
Maja- koleżanka polecała bardzo na laktację cukierki anyżkowe, podobnież działają rewelacyjnie i oczywiście moja metoda z pierwszej ciąży kompocik z jabłek, tyle miałam pokarmu że ledwo mnie wypuścili ze szpitala bo cycki mi tak nabrzmiały, powodzenia i tak w ogóle gratulacje dla Cb i zdrówka dla maleństwa:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl