BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 8 miesiąc temu #912621 przez Stokrotka34
Ninoczka masz racje, a co mama to inna rada....inna kolezanka mowila mi ze gondole to uzywane, a spacerowka nowa:-) a ja bede ogladac i nowe i jak sie trafia tez uzywane, a moze uda mi sie znalezc cos fajnego uzywanego i mojej okolicy tak abym mogla zobaczyc

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #912626 przez ela85
Dzięki już się udało z waszą pomocą;-))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #912631 przez agat
Któras z nowych mamuś pytała się o tabelkę zbiorczą, jest na pierwszej stronie w pierwszym poście :) Jak mam dopisać to dajcie znać :)

Montresor mnie też dziś "pogoniło", brzuch bolał pół dnia, momentami mi słabo było i myślałam, że zemdleję. Dlaczego miałabyś z tym jechać do szpitala? Nie widzę powodu :) Tym bardziej, jeśli przechodzi.

Tak tylko na chwilę wpadam, w weekend byłam poza domem, jakoś się nie mogę ogarnąć ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #912636 przez ela85

agat napisał: Któras z nowych mamuś pytała się o tabelkę zbiorczą, jest na pierwszej stronie w pierwszym poście :) Jak mam dopisać to dajcie znać :)

Ja pytałam , możesz mnie wpisać :termin z om 22.01.2015 pogobno chłopiec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #912644 przez Martynika
Ela85 też mam termin na 22.01 ;-)
Agat to poproszę również o wpisanie do tabelki ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #912650 przez kasiah06
Hej dziewczyny :) Od wczoraj tyle naskrobałyście, ze szok ;)

Chasiami imprezowy czas dla Ciebie ;)

Montresor może coś zjadłaś i Ci zaszkodziło i stąd te bóle brzucha i rozwolnienie

Stoktotka co do zakupu wózków mam dokładnie to samo zdanie co ty :)

Przepraszam że nie odniosę się do każdej z was ale tyle tego, że nie ogarniam ;)

A ja już po połówkowym. Z małym wszystko Ok, wszystkie narządy, serduszko,paluszki, itp na swoim miejscu :) Ale powiem Wam, że strasznie się denerwowałam czy na pewno wszystko będzie jak trzeba. Na szczęście mogę odetchnąć :cheer: Po wizycie bylam w Smyku bo tak sobie postanowiłam że jak będzie Ok u maluszka to mu coś zakupie i znalazłam super pajacyki w wyprzedaży po 20-25 zł i wzięłam 2. No to pierwsze zakupy mam za sobą :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #912661 przez Stokrotka34
Kasiah super! Ciesze sie z Toba ze maluszek zdrowo rosnie!:-)

Od przyszlego poniedzialku maja byc fajne bodziaki i spodenki w lidlu:-)

Aniołek Zosia 09.01.2014

Podziękowania: kasiah06

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #912673 przez ninoczka
No fajne te bodziaki tylko ze jak niewieadomo co w brzuszku to lipa bo widze ze albo niebieskie albo pod rozowe

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #912682 przez anna90
Hejo dziewczyny
Czytam na bierzaco wiec wiem co i jak u was. Ja jestem teraz na w pl i teraz napisze wam co z moja wizyta
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ale sie rozpisalam :)

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #912689 przez Stokrotka34
No to nic Ci sie nie udalo zalatwic....:-\ we wczesniejszej ciazy usgpolowkowe mizlsm juz w 18 tyg.

Ninoczka a ja sie chyba skusze na jedne w odcieniach niebieskiego wg mnie moze byc tez dla dziewczynki:-)

a myslisz ze co masz?

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #912723 przez ulka1983
ja mężowi grzecznie wkręty na budowie podawałam ( bo tylko do tego sie teraz nadaję :P ) a wy tyle naskrobałyście :woohoo: dobra wezmę się jutro za czytanie a dziś idę spać i mam nadzieję że obudzę sie rano a nie w nocy i znów nie będę mogła zasnąć :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #912725 przez Monika_1985
Aniu masakra :blink: Skąd się biorą Ci lekarze to ja nie wiem. A nie masz możliwości iść do kogoś innego?

Kasiah super, że wszystko w porządku :). Zazdroszczę pierwszych ubrankowych zakupów. Ja na razie oglądam tylko sklepy internetowe. Powiedzcie mi bo ja zupełnie tego nie ogarniam, pod pajacyki zakłada się dziecku body z krótkim lub długim rękawem, a pod śpioszek tylko kaftanik? Nie jest wtedy w tym kaftaniku dziecku trochę za zimno? Jakie części garderoby kupujecie? Jak oglądam te wszystkie półśpiochy, spodnie dresowe, bluzy i swetry to mam mętlik w głowie. To w ogóle jest wygodne?

My jutro jedziemy na badanie. Trochę się denerwuję :)

Chasiami widzę, że w weekend obydwie świętowałyśmy urodzinki mężów. :D
Podziękowania: kasiah06

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #912778 przez kasiah06
anna co za lekarz :( brak słów na takiego :angry:
monika mi się wydaje że pajacyk to taki zabudowany cały z rękawkami a śpioszki są zapinane na ramionkach bez rękawów. Ogólnie też przeraża mnie to zimowe ubieranie i nie wiem jak się do tego kompletowania ciuszków zabrać

Fajnie, że mówicie o tych bodziakach z Lidia wybiorą się po niebieskie oczywiście ;)

Już niedlugo wszystkie poznacie płeć swoich maluszków i będziecie mogły szaleć z zakupami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #912799 przez agat
Uaktualniłam tabelkę :) Jak chcecie to mogę już podopisywać płeć, lub imiona, nad którymi się zastanawiacie, tylko musicie mi dać znac :)

Co do ubranek to wcześniej pisałyście o kombinezonach. Na pewno nie wzięłabym 68, zdecydowanie za duży. 62 będzie w sam raz, a i tak dzieciaki na początku będą w nich tonać :)
Jeżeli chodzi o zwykłe ciuszki to ja wprawdzie urodziłam w kwietniu, ale na początku ubierałam Adasia "zimowo". Najlepiej sprawdzało się body z długim rękawem i półśpiochy. Śpiochy średnio mi podchodziły, ale jeżeli już to z bodziakiem pod spód, żadne kaftaniki - zawija się to dziadostwo :/ Pajacyki zakładałam na noc i na początek trochę się ich przyda, bo idą jak woda, zdarzały się nocki, gdzie 3 pajacyki szły bo albo się ulało albo zasikało :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #912804 przez anna90
Tak ide dzis do innego lekarza chce zobaczyc czy serduszko bije i czy dziec ma sie dobrze bo juz 4 tyg nie widzialam.
Co do kombinezonu to ja zamierzam kupic jeden kurtkowy jeden polarkowy na rozmiar 62 i zobacze jak bardzo zimno bedzie.

Moja kochana coreczka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl