BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #912836 przez Stokrotka34
Monika, Anna powodzenia:-) !

Aniołek Zosia 09.01.2014

Podziękowania: anna90

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912869 przez ulka1983
hej :) odpisałam już wam ładnie i co forum padło i znów wszystko muszę od nowa pisać B)

Ela ładny suwaczek :) a ze spaniem to u mnie jest różnie ale jak idę później spać to sie wtedy nie budzę w nocy :silly:

Martynika bierz na następnej wizycie zwolnienie ;)

Stokrotka ja stawiam na
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
bo jakoś zupełnie inaczej tą ciążę przechodzę niż z dziewczynkami :whistle: weszłam na stronę lidla i rzeczywiście super rzeczy bedą od poniedziałku spodenki bluzki body pościele :woohoo: wszystko mi sie podoba :silly: ale super od rozmiaru 62- 92 a niektóre nawet od 50 chyba coś muszę kupić bo nie wytrzymam a do tego nie drogie i śliczne :) dla mamy też fajne rzeczy będą ale z brzuszkiem nie da rady :blush:
Chasiami u nas też same imprezy a sierpniu a w sumie to sie zaczęło już w lipcu :laugh:

Kasia fajnie że wszystko dobrze z dzidzią niech pięknie rośnie do końca ciąży :) pierwsze zakupy poczynione to teraz sie rozkręcisz :laugh: masz rację poszalejemy i to nie źle :laugh:

Ninoczka chyba uni sex bedę kupować bo tak mnie kusi :laugh: a i jest co wydawać bo zus przesłał mi diś chorobowe na konto :silly: :laugh: tylko nie wiem za jaki okres bo w sms nie piszą :unsure: dostała już któraś pieniążki z zusu ?

Ann witamy w kraju :) jakiś burak z tego lekarza :P idź do innego i daj znać co pod sercem nosisz ;) trzymamy kciuki :)

Agat masz rację trochę się tych ciuszków przyda bo nie raz 3-4 razy dziecku sie wszystko zmienia a nikt chyba nie będzie prał po 2 ciuszki żeby starczyło :laugh:
Monia trzymamy kciuki za wizytę :) a pod kaftanik można jeszcze koszulki zakładać na naramkach na krótki lub długi rękaw ;)

dziewczyny spokojnie nie stresujcie sie tą wyprawką tak mocno kupujcie po woli i zobaczycie za jakiś czas będziecie gotowe na narodziny maluszków :) a jak z kombinezonami macie taki problem to zostawcie jego zakup na koniec no może nie dosłownie ale na pewno w listopadzie czy nawet październiku będzie ich już pełno w sklepach to coś wybierzecie a jak sie widzi to lepiej się dokonuje wyboru :) a i te rozmiary to co producent to inne niby 62 a z 5 cm różnicy niż inne 62 :S ja też muszę kombinezon kupić ale wstrzymam sie jeszcze :)
Podziękowania: anna90, kasiah06, Monika_1985

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912884 przez Stokrotka34
Ulka dla mnie super te koszule byly:-) no ale moze w przyszlym roku:-)

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912904 przez Monika_1985
Jestem już po wizycie. Z dzieciaczkiem wszystko w porządku. Rośnie, grubnie i rusza się :).


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Chyba podjadę do smyka na małe zakupy :laugh:

Dostałam też antybiotyk na te moje nie najlepsze wyniki moczu. Mam nadzieję, że dziadostwo mi odpuści.

Aniu powodzeni ana wizycie. Obyś teraz trafiła w dobre ręce :)
Podziękowania: anna90

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912908 przez Monika_1985
Teraz spojrzałam na suwaczek, że niby moje dziecko powinno ważyć 28 gram a ono ma już 170 gram. Grubas ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912935 przez Mon.tresor
Ale żeście się napisały!

Agat, ja również proszę o wpisanie, bo choć od prawie początku jestem z wami, wciąż mnie nie ma :( Termin na 10 stycznia, płeć nieznana.

O 20 wybrałam się na pogotowie. Do wszystkiego doszły silne i bolesne skurcze. W jednym szpitalu chcieli mnie przyjąć, ale nie ma miejsc, więc dzwonią do drugiego że przyjadę i mają mnie przyjąć. Jadę do drugiego, lekarka pobadała i... do domu. Silne odwodnienie organizmu, dostałam leki i mam leżeć. Śmiech na sali, skoro takie silne odwodnienie, to powinni mnie przyjąć... no ale co ja się znam. Jakby dziś nie było lepiej to mam jechać. Co z tego, że leki dostałam i każą mi pić, jak ledwie mogę się zmusić żeby parę łyków przełknąć.
W każdym razie jeszcze w pierwszym szpitalu powiedzieli mi że skurcze od odwodnienia dostałam. Przynajmniej mnie przebadali, usg zrobili (bo nie czułam ruchów małego... nawiązując, ja stawiam że chłopak, bardzo bym chciała chłopaka), dzidzia duża na 20-21 tygodni, waży trochę ponad 300g. Płci nie było widać, bo pupą odwrócona :D byłam zaskoczona jak dużą mam już dzidzię... myślałam, że jest jeszcze malutka, a tu już na usg nie było za wiele widać na raz, ot, głowę całą się udało zobaczyć, reszta fragmentarycznie. W poprzek brzucha leżał, ale lekarz mówi, że już koło 35 cm ma. W każdym razie uspokoił mnie że nie ma się co martwić, bo rośnie szybko, ale w normach i prawdopodobnie urodzę dopiero w styczniu... więc się uspokoiłam :D


Co do ciuszków, ja osobiście kupuję białe, szare, beżowe i zielone. Mam parę rzeczy niebieskich, ale uniwersalnych, nie typowo chłopięcych, ale ja uwielbiam niebieski. Nie krępujcie się dziewczyny, mamy pełne prawo już mieć zakupowy szał :D
Choć nie powiem, przydała by się pomoc z rozmiarem... Ale ja wolę kupić większe niż później mieć problem, że mi się maluch nie mieści.
Zastanawiam się, czemu już tak szybko rozglądacie się za wózkami? Urodzimy w zimę, na początku nie będziemy i tak chodzić na spacery, bo dla takiego malucha to chyba za zimno. Z resztą nie wiadomo, ja w każdym razie zacznę wychodzić prawdopodobnie w lutym dopiero z małym, do tego czasu mam nadzieję dostać wózek po siostrze, który aktualnie użytkuje kuzyna synek :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #912947 przez ulka1983
Monia gratuluję synusia :woohoo: brawo dla dzidzi :kiss: ale mamusia do poprawki dbaj o siebie bo może być powód do wylądowania w szpitalu tfu tfu B) już widzę jaki mój mąż by był dumny gdyba miał syna :laugh: a tym suwaczkom to tak do końca nie wierz bo każdy pokazuje co innego :side:

Stokrotka no niestety musimy sobie odpuścić przynajmniej na razie ;)

Montresor :ohmy: dobrze że pojechałaś do szpitala a jak dzisiaj się czujesz jest poprawa ? bo jak nie to jedź i niech cie przyjmują a tam dostaniesz kroplówkę i od razu bedzie lepiej :) widzisz nie martw się o dzidzię będzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912953 przez agat
Mon.tresor dopisałam Cię. Albo mi wcześniej umknęłaś, albo się nie upominałaś o wpisanie :P

Ja z ciuszków nic jeszcze prawie nie kupiłam, jakieś 2-3 pajacyki w ciucholandzie. Czekam na info o płci :) Zresztą ja mam mnóstwo po Adasiu i wiele z nich będzie się nadawać również dla ewentualnej dziewczynki :)

Co do wózka to ja jestem za tym by mieć go już od razu. Po pierwsze łatwiej nam coś oglądać, wybierać, kupić teraz niż po porodzie, z małym ssakiem u cycka ;) Po drugie nie wiadomo jaki będzie ten nasz styczeń. Jedynie bardzo niskie temperatury są przeciwskazaniem do spacerków, łagodna zima to samo zdrowie :) Ja wprawdzie kupować nie muszę, ale gdybym nie miała wózka to na pewno bym się powolutku rozglądała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912963 przez Stokrotka34
Monika super:-) :-) :-) :-) !! no i na 80% gratuluje:-)

Min.tresor a lepiej sie juz czujesz?

Ja szukam wozka bo pewnie urodze juz w grudniu to raz, po drugie latwiej mi jeszcze gdzies pojechac i zobaczyc:-) a moze uda mi sie cos w super stanie uzywanego znalezc nowe sa bardzo drogie, wszystko jak dla jdneg tylko tazy dwa:-\

A jak trafi sie taka zima jak w tym roku to szybko uda nam sie wyjsc na spacr:-)

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #912998 przez Stokrotka34
Ninoczka zobacz na to

www.bobowozki.com.pl/product_info.php?pr...hl1st5uurluo1ldk5li3

tylko nie moge doczytac wymiarow...ale cana fajna jak za zestaw:-)

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913016 przez martadiana
Anna daj znac co ci lekarz powie :) a co do tamtego lekarza to brak mi slow :/

Monika super ze wszystko ok :) i nastepny chlopak jak pisalam wczesniej czuje ze beda same chlopaki hehe a w tym suwaczku moze chodzi o 280 ? sama nie wiem nie znam sie..

Mon.tresor a dlaczego nie dajesz rady pic ? to twoj dzidzius prawde duzy :D prawie dwa raazy wiekszy od Moniki :D i wooow 35 cm ? juz to zanim sie urodzi to z 70 cm bedzie mialo :D

Ja juz mam kilka ciuszkow duzo skarpetek ale jak bede wiedziec co to dopiero pozamawam sobie ciuszki z polski :)

I wiecie co ? poczulam dzisiaj mojego dzidziusia pierwszy raz siedzialam przed tv i tak glaskalam swoj brzusio i nagle poczulam jak cos sie rusza boooze co za uczucie :D:D ciekawe co bedzie pozniej :D:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913029 przez ninoczka
martadiana ciesze sie ze poczulas pierwsze ruchy.
stokrotka no ja od kiedy na usg w 13 tyg -na prenatalnych-powiedziala mi ze na 80% jeden jest chlopak a ja mam miec jednojajowe to nastawiona jestem na chlopaszkow i tak z menem z nimi rozmawiamy,ale jakos jeszcze mysle ze moze jednak.....Ten wozek fajny tylko ma 92 cm szerokosci.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #913030 przez ela85
Witam się i ja dzisiaj :)
Kasia, Monika gratuluję udanych wizyt, no i Tobie Monika synka.
Dziewczyny co używacie na rozstępy, macie coś sprawdzonego? Mi koleżanka która pracuje jako kosmetyczka polecała naturalny kolagen, mówiła że jej klientki chwaliły,tyle że on ze 200 kosztuje.
Martadina gratulujeę pierwszych ruchów, ja już nie mogę się doczekać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913032 przez ninoczka
Ja uzywam Ziaji

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #913070 przez kasiah06
monika gratulacje udanej wizyty i synusia-witaj w klubie ;) wybierz się do Smyka- nie żałuj sobie, ja też wczoraj zaszalałam ;)
agat mnie też jesli możesz to dopisz do tabelki- TP 01.01., synek :)
montresor super, że z maluchem Ok :) ale duże to Twoje dziecię , ja jestem w 20 tygodniu i mój waży 350 g i jest długi na 17 cm :)
ela ja używam perfecta mama
martadiana gratuluje pierwszych ruchów :)

Co do wózków to rozglądam się już teraz bo mogę urodzić w grudniu, więc wolę na spokojnie coś wybrać, a poza tym mam nadzieję że zima będzie dla nas łaskawa i będziemy mogły spokojnie na spacery śmigać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl