BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 8 miesiąc temu #912487 przez ulka1983
Montresor dzielna dziewczynka z ciebie :) dobrze ze masz pracę bo chociaż finansowo nie będzie tak źle i parę groszy na zwolnieniu zawsze wpadnie a teraz na pewno się to przyda ;) o i nawet chrzciny już planujesz :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #912534 przez ninoczka
mon.tresorMoze glupio napisze niewiem ale moze jest zle wyliczony ten tydzien. Przeciez nieraz zdarza sie miesiaczka a ciaza juz jest.a ty liczysz od ostatniej a moze juz wczesniej zaszlas.Nie zawsze miesiaczka zanika od razu.
Aha a czemu body w zime sie nie przydadza?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #912555 przez ela85
Dzięki dziewczyny za miłe przyjęcie mnie do waszego grona :) Wczoraj mnie nie było ,mielišmy chrzest mojego bratanka. Suwaczka nie mogę ustawić, jak wchodzę na suwaczki to mi nawet nie wyświetla tej strony, ze niby jakiś bład :( Mój gin jak zapytał po genetycznym czy wiem co bedę miała to zgadł od razu,bo mówił ze na etapie 13 tyg bardziej widoczne są widoczne siusiaki u chłopców, chociaż wiem że to jeszcze może się zmienić. Zanim jednak dowiedziałam się że chłopiec , cały czas oglądałam tylko dziewczęce ubranka. Dziewczyny cy też tak macie , że nad ranem między jakimiś konkretnymi godzinami nie możecie spać?mam tak już od jakiegoś czau, że zazwyczaj między 2 a 5 rano nie mogę spać. czy macie jakąś tabelkę tu na forum , gdzie wszystkie jesteście wpisane? Brzuszek zaczyna już być widoczny, chociaż zawsze go trochę miałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #912558 przez ela85
Dziewczyny nadal nie nogę ustawić suwaczka, cały czas to samo może któraś podpowie jak to zrobić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #912564 przez chasiami
Witam!
Nie było mnie w weekend bo urodziny mężusia były i byłam troche bardzo zmęczona :) ale jedne urodziny za sobą teraz w weekend mój tata, za tydzień moja córcia (2 latka) a za 2 tyg ostatnie urodziny mojego brata przed ślubem, to napewno poszaleje :)

Wchodzisz na profil, później na pasku (takim niebieskim) po prawej stronie pisze edytuj, dalej wybierasz informacje o profilu i tam na dole wklejasz w polu profil suwaczek z napisem (URL) - tak przynajmniej ja zrobiłąm i działało :)
Podziękowania: ela85

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #912565 przez chasiami
montresor ninioczka ma racje, a jak byłaś u gin to nie robił pomiarów dzieciaczka, mi zawsze robi pomiary i wychodzi ze mam dzidziusia 4 dni starszego, niż wskazuje z ostatniej miesiączki, ale ja akurat mam krótkie cykle i u mnie to norma (miesiączka co 25-26 dni).

Co do spania to ja różnie, czasem sie obudze i nie potrafie zasnąc potem coraz wiecej mysli i tym bardziej nie potrafie zasnąc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #912566 przez ninoczka
Moze wejdz na inna strone ciazowa i tam ustaw suwaczek.
Ja mam znowu tez dylemat bo na poczatku ciagle jadlam kwasne raczej,bardziej musztarde niz ketchup i takie tam. Teraz bym jadla codziennie czekolade z bakaliami. Hmmm zglupieje dopkoki sie nie dowiem.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #912574 przez chasiami
ninioczka też tak mam :) ale musimy miec troche cierpliwości :)
Ja sama nie wiem na co mam ochote, bo wczoraj miałam ochote na pizze, to zamówiliśmy, jak zaczełam jesc to stwierdziłam ze to nie jest to co bym chciała zjesc :)
Aż śmiac mi się chciało :)
Kiedy masz wizyte?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #912589 przez martadiana
Ela wpisz se suwaczek w google i wyskoczy ci jakas strona z suwaczkami bo ta na tej stronie nie dziala z suwaczkami :) ja mam tak samo jak ty ze spac nie moge ale miedzy 4 a 7 rano hehe ogulem ostatnio mam jakies zle sny i dziwnie mi sie spi.. wrzucaj zdjecia brzusia na forum :):):)

ninoeczka a kiedy idziesz do lekarza ?

ja do lekarza za 20 dni normalnie odliczam bo sie doczekac nie moge wszyscy do mnie dzwonia pytaja co bede miala a ja ze jeszcze nie wiem heh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #912591 przez Martynika
Hej dziewczyny:-)
Jestem z lubuskiego :-P, rocznik 82 :-P pracę mam biurową, teraz kończy mi się urlop i zastanawiam się kiedy iść na zwolnienie. Geralnie jest ok ale wolałabym już odpoczywać pisać z wami i buszować w necie i sklepach za niezbędnymi rzeczami dla maluszka;-)
Przepraszam, że jeszcze nie rozmawiam z wami wiecej, pomału będę się bardziej wczytywać.
Pozdrowionka;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #912592 przez ninoczka
Wizyte u swojego gina mam 01.08 ale 27 sierpnia jade do Bydgoszczy na polowkowe.
Tak patrze sobie na olx i jak maja kombinezony na 62 to pisza ze na dzidzie 3-4 miesiace a jak 68 to na polroczne. No to chyba nie ma co wiekszego jak 62 na ta zime kupowac.W koncu to bedzie kilka miesiecy moze nawet 2.
A ja juz niewiem mam taki polarkowy ale jak taki bluzowy wyglada i niewiem czy wystarczy

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #912596 przez Mon.tresor
ninoczka, nie, ja dokładnie wiem kiedy zaszłam w ciążę... Prawie od razu byłam u lekarza żeby potwierdzić ciążę i do piątego tygodnia dzidzia rozwijała się normalnie, miarowo. Później nagle w 10 tygodniu idę na wizytę i się dowiaduję że dzidzia jest duża na 13-14 tydzień. W 12 tygodniu była już duża na 16-17 tydzień. Ostatnio widziałam się z położną i dowiaduję się że wg "objawów" dzidzia jest w 22 tygodniu ciąży, mimo że ja dopiero w 16stym.
A body się przydają w zimę, ale biorąc pod uwagę temperatury dzidzia będzie musiała mieć jeszcze spodenki i inne rzeczy na sobie żeby nie zmarzła.

Dziewczyny, sprawa. Wczoraj w nocy napadł mnie okropny ból brzucha, poleciałam do toalety i miałam okropne rozwolnienie. Dziś dzidzia mało ruchliwa, brzuch mnie boli, jest mi bardzo niedobrze, nic prawie nie mogę zjeść, boli mnie głowa i mi się w niej kręci. Mama panikuje, że do szpitala, tata mówi że spokojnie, jeszcze można poczekać bo już do toalety mnie nie gna. Jak myślicie, co robić? Ja osobiście boję się bardzo szpitali więc jeszcze was może spytam o radę :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #912605 przez ninoczka
mon.tresor przepraszam ale niewiem co mam ci doradzic w sprawie boli. A lekarz co mowil ze dzidzia tak sie rowzwija albo polozna?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #912610 przez Stokrotka34
Mon.tresor cztyjac ta Twoja historie rece mi opadaja jakie kobiety potrafia byc okrutne....koszmar ta Twoja niedoszla tesciowa, ale zvdrugiej strony dobrze ze pozbylas sie tego faceta.....ktos kto nie ma wlasnego zdania nie jest wart.
z ta biegunka to czytalam na roznych forach ze sie zdarza, ale jezeli czujesz niepokoj idz do lekarza!! Spokojna mama to spokojne dziecko:-)
a jezeli lekarzy nie martwi wielkosc malenstwa to dlaczego Ty sie denerwujesz?

Ninoczka ja dzisiaj doszlam do wniosku ze jak tak dalej pojdzie to moje dzieciaki beda w samych pampersach, bo juz nie ien co kupic.....dzisiaj kolezanka mowila ze ona to miala dokupione spiworki do gondoli i juz kombinezona nie brala i badz tu madra.

ja caly czas czuje ze moje dzieciaczki to chlopcy:-) chociaz na pierwszej wizycie obiecalam doktorkowi parke.

a Wy co obstawiacie, napiszcie zobaczymy czy intuicja mamy sie sprawdza:-)?

Martynika mozesz juz isc:-) ile mozna brzeszek cisnac:-)

Martadiana ja ostatnio jestem ekspertem od koszmarów...:-(

Aniołek Zosia 09.01.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #912619 przez ninoczka
stokrotka no ja juz niewiem nic. Siedze godzinami i szukam wozka i nic kuzwa nic. Bo jakby sie bylo milionerem to by sie poszlo kupilo wozek za 4 tysie i spokoj

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl