BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 10 miesiąc temu #884409 przez Insomnia
Hej :)

Studentka jeszcze Ci chyba nie gratulowałam, cudowne wieści i maleństwo piękne a foto jak od fotografa :kiss: :kiss: :kiss: Dbaj o Was, dotarło już że się udało? ;) A jak się czujesz?

Agat wyleczyłaś przeziębienie?

Mon.tresor witaj :) z informacjami o stanie zdrowia jest tak jak któraś już napisała, w szpitalu podjesz dane osoby która ma być informowana

Chasiami witaj :) Sporo z nas zatacza kółko na forum :)

Mama89muminka to teraz mnie podłamałaś :D ostatnio się czuję jak 50, wiecznie zmęczona, drzemiąca na kanapie, narzekająca na wszystko :pinch:

Chasiami mam tak samo, jak nie zjem to mdli, zjem pomaga na chwilę, znów mdli i znów trzeba coś zjeść :unsure: Błędne koło :(

Ciężko mi się ostatnio zorganizować, wszystko robię na raty i zanim coś zrobię to musi nabrać mocy urzędowej :D Czekan na ten drugi trymestr jak na zbawienie :)

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884422 przez mama89muminka
Maja
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Insomnia 50 to i tak mlodo :D Ja pod koniec mojej poprzedniej ciazy czulam sie na 90 :D

Miro zjada sam sniadanko, zaraz sie bierzemy za pieczenie chleba, pozniej zakupy... Pogoda okropna, wiec zadnego spaceru dzisiaj nie bedzie, bo boje sie ze po drodze zasne :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #884498 przez chasiami
insomnia no ja podobnie jak ty, też czekam na 2 trymesttr jak na zbawienie :( tempo mam baardzo powolne :) i seksu mi sie wcale nie chce, aż zal mi mojego chopa :( tylko narzekam a on naa mnie :(


Powiedzcie mi jakie macie terminy porodu? bo ja jutro ide do lekarza i dokładnie bede znała. dzisiaj mam dokładnie 8 tydz. ciąż skonczony. i szukam czy ktos ma podobnie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884500 przez mama89muminka
Chasiami ja jeszcze u lekarza nie bylam, dzisiaj moze maz zadzwoni bo te babsztyle po angielsku sie ze mna nie dogadaja, a ja z nimi po finsku. Z moich obliczen wynika ze termin mam na 26.01. ale to roznie bywa.

A macie juz jakies przeczucia co do plci?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884506 przez młodamama
ja pewnie dopiero 6 czerwca się dowiem co i jak :) Nudności non stop, mam same jogurty i serki wcinam, nic nie mogę przełknąć :>

buziaki mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884540 przez agat

Insomnia napisał: Agat wyleczyłaś przeziębienie?

No już prawie :) Gardło już ok, teraz mnie trochę kaszel duszący męczy, ale tragedii nie ma, dziękuję :) Syrop prenalen plus domowe sposoby robią swoje :)

Co do terminu to kalkulator w necie i w telefonie wylicza mi termin na 14 stycznia, a położna w przychodni wyliczyła mi na 17 stycznia. Cykle miałam regularne, więc ten 14 mi bardziej pasuje. Adasia urodziłam dwa dni przed terminem z OM :)

Pozakładajcie sobie suwaczki to będzie widać, która w jakim tygodniu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884575 przez młodamama
Agat idąc takim tropem jak Ty też obliczyłam sobie w kalkulatorze na necie i wyszło mi 16 stycznia :) ciekawe vo powie mi jeszcze lekarz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884577 przez agat
Lekarz oblicza na tej samej zasadzie co internetowy kalkulator i suwaczki ciążowe. No chyba, ze ktoś ma nieregularne cykle to wtedy z ostatniej miesiączki ciężko wyliczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884579 przez młodamama
to w takim razie będzie się zgadzać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884747 przez niteczka
Ja jestem mama styczniowka 2014 I jak ja bylam w ciazy to z obliczen poloznej bylo ze urodze 13 stycznia, a z usg ze 15. No I urodzilam tak jak wyliczyla polozna. Zobaczycie jak ten czas szybko zleci I zostaniecie mamusiami. Pamietam jak dzis jak bylam w ciazy, a moj syn juz ma 4 miesiace I 2 tygodnie. Jakby ktoras z was miala pytania to sluze pomoca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #884802 przez studentkaae
cześć Kochane :) dziękuję za gratki, nie macie pojęcia jak mi ulżyło jak gin powiedział, że jest oki i pika serduszko... ufff. do mojego emka chyba w końcu dotarło, że to się dzieje naprawdę jak mu gin pokazał Maleństwo i jego pikawkę :) chwile bezcenne :)
teraz odliczanie do kolejnej wizyty, niby ma być za 3 tygodnie, ale powiedziałam, że jak nie wytrzymam to przyjdę za 2, no może 2,5 tygodnia :P dostałam listę badań do zrobienia i nawet nie chcę wiedzieć jaka będzie kwota, którą zostawię za nie w laboratorium, ale jak mus to mus. wiecie jak mnie mdli i muli..... aaaaaa ,masakra, rano to już dzisiaj prawie witałam się z kibelkiem... okropnie. ale żeby rano i koniec a tu nic, cały dzień mnie naciąga jak tylko poczuję jakiś nie teges zapach. taki urok najwyraźniej, przynajmniej wiem, że sie ciąża rozwija, więc nie będę narzekać, ale ten objaw do łatwych nie należy, zresztą nie jedna z Was jak widzę też to przerabia...

o jacie, ale nas dużo na termin w połowie stycznia... agat, młodamama :) ciekawe jak to wyjdzie w realu, kiedy Groszki i Fasolki postanowią wykiełkować z brzuszków :cheer: :laugh:

aha - wiecie co mi gin wczoraj powiedział - że kwiecień to bardzooo płodny miesiąc w tym roku, bo już jestem którąś jego kolejną pacjentką w ciąży :) no to 2015 rok najwyraźniej rozpocznie się z przytupem i fajerwerkami :woohoo: :woohoo: :woohoo:

dziękujemy Styczniowe Mamusie z 2014, 2013 - mam nadzieję, że za rok o tej porze będziemy tak jak i Wy cieszyć sie naszymi dzieciaczkami :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884813 przez agat
Studentkaae pamietam, że za pierwsze badania w pierwszej ciąży zapłaciłam ok 180 zł.
Teraz na szczęście zrobię je na NFZ :)

Ja czekam z niecierpliwością na serduszko, dopiero za tydzień zobaczę.

Kurcze Adaś mi się coś pochorował, chyba się dziś nie wyśpię...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884828 przez studentkaae
agat wierzę, że za tydzień się uspokoisz jak zobaczysz serduszko :)
Na to czeka każda z nas. Będzie dobrze i tym razem Ty nam tutaj wrzucisz fotkę fasolinki maleńkiej :cheer:
O kurcze, no ja chodzę do gina prywatnie, więc za badania będę bulić. Nie chce chodzić do dwóch ginów, jednego prywatnie i drugiego na nfz, mam schizę jakoś, ze może za częste, bo podwójne wizyty, badania mogły by zaszkodzić??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884903 przez mama89muminka
Hej

Co do wyliczania terminow to w pierwszej ciazy ja mialam tak: polozna wyliczyla mi na 13 lipca, z usg wyszlo 15, a urodzilam 25. W moim przypadku pewnie znowu sie nie sprawdzi, wiec pewnie urodze w lutym :S

Ja wczoraj takie zawroty glowy mialam, ze nie moglam ustac na nogach, jak sie polzylam to tez caly pokoj wirowal. Dzisaij mnie cos przymulilo, ale nie zwymiotowalam.

Dziewczyny, ktore sa juz mamusiami, mam dwa pytanka:
1. jak zamierzacie przygotowac starsze rodzenstwo na przyjscie na swiat nowego czlonka rodziny? O ile w ogole bedziecie, bo z tego co sie orientuje to moj Miro jest najstarszy, chyba.
2. planujecie kupowac wozki dla dwojga dzieci, czy bedziecie uzywac po poprzednim dziecku?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #884947 przez agat

mama89muminka napisał: Dziewczyny, ktore sa juz mamusiami, mam dwa pytanka:
1. jak zamierzacie przygotowac starsze rodzenstwo na przyjscie na swiat nowego czlonka rodziny? O ile w ogole bedziecie, bo z tego co sie orientuje to moj Miro jest najstarszy, chyba.

Nie wiem :P Adaś będzie miał rok i 9 miesięcy, gdy urodzi się drugie, czyli będzie w wieku Twojego szkraba obecnie. Nie wiem, no jakoś będę mu tłumaczyć, że w brzuchu jest dzidzia, sama nie wiem jeszcze.

2. planujecie kupowac wozki dla dwojga dzieci, czy bedziecie uzywac po poprzednim dziecku?

Z mojego wózka 2w1 jestem zadowolona, więc drugie na pewno będzie korzystało z gondoli, a Adaś dostanie parasolkę, albo jakąś dostawkę do wózka.

Dziecię moje chore także moje dolegliwości ciążowe (na szczęście na razie niezbyt uciążliwe) schodzą na drugi plan.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl