BezpiecznaCiaza112023

Styczniówki 2015 :)

9 lata 10 miesiąc temu #888085 przez studentkaae
MamaMuminka - kurcze, a nie masz szans, żeby jakoś do gina prywatnie iść , żeby Cię zbadał, zrobił usg?? bo faktycznie do poniedziałku to ześwirować w takiej niepewności można :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888087 przez zosiaxvx
puk puk :) przyjmiecie mnie?? :)



Kiedy śmieje się dziecko,śmieje sie cały świat !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888105 przez mama89muminka
Studentkaae niby mam, ale jak juz mam umowiona ta wizyte w szpitalu to musze sie uzbrioc w cierpliwosc. Jutro na 100% ide na badania krwi, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Jak nie pojde na to badanie w poniedzialek to i tak mi rachunek przyjdzie nie za wizyte tylko za to, ze nie przyszlam :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888167 przez natB
przepraszam, ze Wam sie trwace na watek, ale Was czesato czytam i kibicuje oczywiscie...
Mamo Muminka dla mnie to jest chore niestety, bo poweim Ci, ze gdyby nie szybka interwencja lekarza w 5 tyg ciazy, a tez mialam krwawienia to nie mialabym dzis przy sobie mojego synka.. na pewno bym poronila...a urodzila zdrowego, donoszonego bobasa :).. wszystkie kraje typu Finladnia, Anglia, Norwegia, Irlandia tak maja, ze nie dosc, ze usg pewnie z 2 w ciazy to jeszcze taki zlew mam wrazenie na wszystko... ciesze sie, ze u nas ta sluzba zdrowia moze i kuleje, ale lekarze staraja sie pomoc.. 3mam za Ciebie kciuki z calego serca i pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888169 przez natB
u mnie wystapilo za malo progesteronu plus infekcja dlatego bez lekow nastapiloby poronienie... pierwsze co uslyszalam, jak zadzwonilam do gin, mam pilnie przyjechac do szpitala...
eh wspominam z lezka w oku caly ten okres :) choloernie Wam zazdroszcze :P.. buziaki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #888205 przez ulka1983
hej :) dziękuję za miłe przyjęcie :kiss:

MamaMuminka ja też miałam plamienia od 5 tyg ciąży . W 7 tyg pojechałam na izbę bo bolał mnie brzuch i znów plamienia a tam od razu kazali się przebrać i na oddział , wzięli mnie na badanie i okazało się że mam dużego krwiaka razem z ciążą !!! :( leżenie plackiem całe dnie w szpitalu przez tydzień (tylko wyjście z łóżka na siku ) na szczęście przyniosło efekty :) dzisiaj krwiak jest już o wiele mniejszy ale ciąża nadal jest zagrożona :( w domu nadal leżenie i odpoczynek ale brzuch często pobolewa więc różnie może być. Jakiego koloru masz plamienia jeśli można wiedzieć ? Trzymamy kciuki żeby wszystko było ok :kiss: jeśli masz tylko możliwość to leż :)

studentkaae pewnie że synuś by się przydał ale wezmę wszystko co mi urośnie ;)

zosiaxvx pewnie że przyjmiemy :) ja też tu nowa będzie raźniej ;)

natB mam nadzieję że moja historia zakończy się tak jak Twoja i urodzę zdrową dzidzię :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888559 przez młodamama
Dzewczęta pędzicie niemiłosiernie z tymi wpisami, nie jestem w stanie ogarnąc wszystkiego :) Mama muminka trzymaj się kochana, na pewno wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki za Ciebie i za dzidzię :)

No i witam wszystkie nowe mamy styczniowe :) Ja po dzisiejszej wizycie u ginekologa dodam datę naszego porodu. Ciekawa jestem co mi ginekolog powie i tak bardzo chciałabym zobaczyć ten maleńki zarodek, na to czekam od 3 tygodni.
Trzymajcie się cieplutko mamuski :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888585 przez ulka1983
młodamama czekamy na wieści po wizycie i oczywiście foto dzidzi :)
przedstawiam Wam mojego bąbla :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888620 przez natB
Ulka Tobie i oczywiście wszystkim przyszłym Mamom tego życzę :)... za kilka miesięcy będziemy przeżywać z Wami porody :)...

3majcie się ciepło i dzielnie... zaciskam kciuki :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888637 przez agat
Ulka fajowy bąbelek :) Ja jeszcze nie mam żadnej fotki :/ Ale z kolejnego usg będę miała już takie fajne z rączkami i nóżkami :) Nie mogę się doczekać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888673 przez maja001
ula zosia WITAJCIE
mamomuminka to jast chore co piszesz, przeciez poronenie oże nastąpić w każdej chwili a oni każą ci czekać aż do poniedziałku, normalnie bana kretynów. Sory że tak mocno pisze, ale jak to przeczytałam to nóż w kieszeni i sie otwiera, jak można tak potraktowac pacjenta, kobiete w ciąży.
młodamama jak po wizycie???
Ja dane do tabelki podam w poniedziałek wieczorem po wizycie u gina.

A ja jestem padnięta po pracy , na szczęście am pierwszy normalny wekeend od racy, od kąd w ej pracuje, na jutro wzięłam sobie wolne, bo idę z oskim na roczek do sąsiadów. Poza tym jak juz zakończe kariere zaodowa to postaram sie ogarnąc forum i wstawie suwaczek i jakiś awatarek, no chyba że uda mi się wcześniej
Przepraszm, ze tak mało ale padam.
Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888692 przez ulka1983
hej hej !!! jest tu ktoś :whistle: moja rodzinka wybrała się do zoo do Płocka taki wyjazd rodzinny z przedszkola a że ja muszę leżeć to mężulek nie miał wyjścia i pojechał z dziewczynkami :)
natB dziękuję :kiss: mam nadzieję że wszystkie urodzimy zdrowe dzidzie :)

Agat moja fotka to szpitalna ale mam nadzieję że na następnej wizycie też dostanę B)

Maja do kiedy masz zamiar pracować ? miłego weekendu :)

mamomuminka co u Was ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888759 przez maja001
ulka wczoraj byłam padnięta i nie doczytałam, że ty biedna lezysz i masz ciąże zagrożoną. Wierze jednak że wszystko bedzie dobrze i uodzisz slicznego dzieciaczka. Ja starsza bo rocznik 81, ale się nie przejmuje. Mam zamiar pracowac do początku lipca, bo dopiero wówczas mam mozliwość dostac płatne zwolnienie. Tak się złożyło, że kilka miesiecy pracowałam bez umowy u tego pracodawcy a dzień po tym jak w końcu ją wysępiłam to dowiedziałam sie że jestem w ciąży, taki fajny zbieg okoliczności.
Agat ty pisałaś o tych ciasteczkach korzennych, na mdłości??? Musze spróbować może pomogą. Tę ciąże przechodze całkiem inaczej niż poprzednią, w tamtej czułam sie o wiele lepiej
mamomuminka jak samopoczucie, bo my sie tu o ciebie martwimy, a jak poznamy sie jeszcze lepiej to będziemy jak jedna wielka rodzina. Już jedno forum przerabiałam, i naprawde wszystkim którzy sa na forum pierwszy raz oge napisać, że z zasem tak uzależnia że ciężko sie oderwać a rady są najlepsze pod słońcem. Bo ko lepiej zrozumie inna kobiete, jak nie kobieta znajdująca się w podobnym stanie.
Miłego wekeendu. Może jeszcze zajrzę wieczorkiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu - 9 lata 10 miesiąc temu #888765 przez ulka1983
Maja no niestety ale jestem optymistką i wierzę że urodzę zdrową dzidzię :) jesteś w wieku mojego męża to dobry czas na powiększenie rodzinki ;) a umowę dostałaś w samą porę dzidzia wiedziała kiedy może się ujawnić :laugh: masz już córeczkę czy synusia ?
potwierdzam że forum uzależnia :laugh: ja piszę z dziewczynami na testach owulacyjnych bo tam zaczynaliśmy nasze starania o dzidzię i teraz nie ma dnia żeby mnie tam nie było chociaż na chwilę :) a najlepsze jest to że sporo dziewczyn już ma brzuszki ale nie ma zamiaru się z testów owu ruszać tylko wspierają dziewczyny które się starają o dzidzię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 10 miesiąc temu #888768 przez agat
Zgadza się, forum uzależnia :) Mój synek ma ponad roczek a ja nadal się trzymam ze swoimi "współciężarówkami" :)

Ja nic o korzennych ciasteczkach nie pisałam, ale chętnie bym zjadła, bo lubię :)

Dziś zaliczyłam pierwszego (i miejmy nadzieję ostatniego) hafcika. Ale to przez kota, bo ona zwymiotowała jakiś kłaczek i jak to zobaczyłam to mnie rzuciło. Mam nadzieję, że to był jednorazowy incydent, w poprzedniej ciąży ani razu z kibelkiem nie rozmawiałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl