BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2015

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #929343 przez meli1990
mówiłam wam że ja mam ciuszki z Dominika. także różowe bo mi to nie przeszkadzało w czym chodzi w domu. a później kupiłam kilka pojedynczych ciuszków a teraz patrze na takie jakie wiem że mi będą potrzebne większe bo wyrzuciłam z Dominika bo były zniszczone bardzo. a oprócz różowych czy niebieskich to też mam w innych kolorach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929345 przez meli1990
żeby kupić wózek to nieźle trzeba się na oglądać żeby wybrać taki żeby nam pasował

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929348 przez K1C1A
Dzasta ja jeszcze nigdy sushi nie jadlam jakos nie moge sie przekonac do surowej ryby
Patio dajesz mi iskierke nadzieji ze moze i w moim brzuszku mieszka moja wymarzona ksiezniczka i dlatego mam problem z cera :)
Mamdwaserca jak po swietowaniu rocznicy?
J.J trzymam kciuki za wizyte ja mam jutro.
Justa super ze maz poczul kopniaki, moj tez jak czuje to caly rozpromieniony ,a moj synem przystawia buzie do brzucha i wola hajooooo :laugh:
Linka mi sie zdarzylo 2 razy ,ale tak jakby tylko z jednej strony robi sie twarda gorka kilka sekund i jest normalnie.
Kasiuszka niebawem i twoje malenstwo pokaze jak potrafi rozrabiac w brzuszku, w pierwszej ciazy poczulam dopiero po 20 tyg.
Marti gratuluje dziewczynki :)
Monique ja glukoze mam w 24 tyg moze zadzwon do gina i zapytaj co masz robic
mamdwaserca trzymam kciuki za egzamin,powodzenia ;)
Ejka mozna chyba sok z cytryny wcisnac
Meli zaopatrzenie duzeeee,a ja jeszcze nic nie mam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #929361 przez kocham_cie
Hejka dziewuchy :laugh:

Co tam? co tam? widzę że forum odżyło po weekendzie ;)

Ja byłam dziś na wizycie i uffff na serduchu 100 ton lżej... wszystko jest dobrze z moją kruszynką... a wiercipięta z niej taka że doktorek się śmiał że współczuje moim żebrom za jakieś 2 miesiące ;) no i przede wszystkim płeć potwierdzona i bez zmian w brzuszku mieszka dziewczynka, która waży...
uwaga, uwaga 520 g :blink: :silly: :woohoo:
No i oczywiście standardowo jak gin włączył 3D to mała zakryła buzie łapkami i zaczeła kopać nóżkami po głowicy usg i jedyne co to dała sobie zrobić fotkę kręgosłupa ;) ale ja się tym nie przejmuje bo po porodzie to będę ją maiła nawet w 5d ;)

no to teraz muszę poczytać gdzie was wszystkie wsiorbało przez te dwa dni :)

K1C1A no to oby młody częściej przesypiał całe noce :cheer:

patio oj wiem co czujesz widząc te wszystkie różowe rzeczy... bo ja tez mogłabym wydać na nie ostatnią złotówkę :P

MagdaK wiesz ja uważam że termometr rtęciowy jest najlepszy i najbardziej wiarygodny ale wiem również że nieprzyjemny dla maluszka więc tez mam bezdotykowy który kupiła w aptece, firma jakaś medyczna niewiele mówi ale pani poleciła i jest naprawdę dobry a kosztował ze 150zł... mam też jakiś z lidla i z biedronki ale one są o kand dupy. Także moim zdaniem najlepiej chyba kupić w aptece :)

Ejka84 ja używam podgrzewacza do butelek a kupiłam taki zwykły uniwersalny na allegro za jakieś 30 zł i jestem bardzo zadowolona, bo antoni dalej pije mleko w nocy więc bez niego ani rusz :)

Marti wow no gartuluję :) super :laugh: oj wiem jaka wielka jest twoja radość bo sama byłam taka zajarana przez tydzień na samą myśl japa mi się śmiała ;)

monique1983 ja teraz dostałam zlecenie na obciążenie więc będę robić gdzieś koło 23 tyg

Mnie to obciążenie glukozą nie rusza w ogóle, siup w dziub i po krzyku, a te laski które tam siedzą i prawie płaczą i po łyczku wciągają tą zawiesinę to mnie wprost irytują :angry:

meli1990 ja pierdziele jaki arsenał

J.J jak po wizycie???

Dobra idę się szybko wykąpać i oglądać top model... aaa góral będzie się rozbierał :woohoo:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929368 przez Pinezka
Gratuluje dziewczynek, moze sie nam jeszcze proporcje wyrownaja ;)

Meli - no faktycznie arsenal :blink: robi wrazenie :)

U mnie, jak nie ma obciazen dziedzicznych w kierunku cukrzycy, to obciazenie robia w 26 tyg.

Ja dzis poczulam pierwsze kopniaki :woohoo: Ni motylki, ni babelki, tylko od razu konkretnie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929374 przez K1C1A
kocham cie no no to kawal kobitki ze tak powiem , mam nadzieje ze obcja na dziewczynki przedluzy sie do jutra
pinezka gratki za pierwsze kopniaki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #929377 przez J.J.
Ja już po usg. No to mamy kolejnego chłopaka!!!!!!!! Intuicja jednak mnie nie zawiodła drugi raz. Cieszę się ogromnie. A waga 359 g. W ogóle ten dzień był super dowiedziałam się m.in., że koleżanka jest w 5 tygodniu (teraz muszę tylko trzymać kciuki, żeby tym razem się jej udało, jak to mówią do 3 razy sztuka).

mamdwaserca - trzymam kciuki za czwartkowy egzamin.

kocham_cie - imponująca waga, a myślałam że moje dzieciątko takie duże :)

Ja pewnie w czwartek dowiem się o badaniu na glukozę, jak byłam ostatnio to dziewczyna była w 28 tygodniu i dopiero brała skierowanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929388 przez monika86
heloł, wróciłam :D

w końcu w lepszym nastroju, w zeszłym tygodniu hormony robiły ze mną co chciały :/ okropny był ten tydzień...

kocham_cie co do badania gin to ja też mam tylko usg i tyle i szczerze mówiąc nie mam nic przeciwko ;) widzę, że mamy chyba podobne teściowe :evil: moja też jest tak głośna, że słychać ją chyba na pół dzielnicy ;) ona nie mówi tylko krzyczy :blink:

Kasiuszka super wózeczek! my chyba też się zdecydujemy na coś tradycyjnego, mojego starszaka woziłam w wózku na paskach i super się nim jeździło, żaden śnieg nam straszny nie był i plusem okazały się duże nieskrętne koła :) fakt faktem, że taki wózio zajmuje więcej miejsca w bagażniku, ale jak ktoś ma pojemny to nie ma problemu ;)

K1C1A co do wyprysków to na twarzy czasem cosik mi wyskoczy ale dekolt i plecy to masakra :unsure: w pierwszej ciąży wyglądałam podobnie, więc tak już chyba musi być...

Marti gratulacje dziewczynki!! :)

Meli twoje zapasy są naprawdę imponujące :D co do historii z urodzeniem się chłopaka zamiast dziewczynki to miałam identyczną sytuację, przez caluteńką ciążę Bartek był dziewczynką i przy porodzie gdyby nie to, że byliśmy jeszcze połączeni pępowiną to nie uwierzyłabym, że mam synusia :) z tym, że akurat od początku ciąży miałam przeczucie, że będzie chłopczyk i nic różowego w domu nie miałam, wszystko żółte, pomarańczowe i zielone ;) teraz mam przeczucie na dziewczynkę, ale jeszcze 3 tyg. niepewności ;)

mamdwaserca na pewno wszystko będzie dobrze! :) choć teraz sama nie chciałabym go zdawać, bo ileś tam lat wstecz egzamin teoretyczny był łatwiejszy a teraz podobno te niektóre pytania są wręcz durne :/ ale na pewno sobie poradzisz :)

Ejka84 ja mam właśnie od kilku dni taki dziwny ucisk, jakby napieranie na kość łonową :/ ale może jest to spowodowane tym, że wszystko w środku nam się rozciąga? chyba kości też się gdzieś tam dopasowywują do reszty, więc może stąd ten ból?

co do glukozy :sick: to skierowanie dostałam na ostatniej wizycie i mam przynieść wyniki za tydzień w środę, więc też jakoś wcześnie...

jejku ale się rozpisałam, przepraszam te które będą to wszystko czytać ;)

[/url]

[/url]

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929410 przez olka_ka
patio spodnie super, też mam takie. Do tego dwie pary legginsów, takie: www.hm.com/pl/product/45060?article=45060-B i skórzane. Wszystkie polecam

Ejka84 termometr z Lidla miałam i wyrzuciłam. Nie był dokładny. Za to polecam taki: allegro.pl/termometr-thermoflash-lx-26-e...5827.html?source=mlt

Marti gratuluję dziewczynki :) Też będziesz miała parkę :)

monique1983 ja mam test obciążenia glukozą zrobić przed następną wizytą czyli będę wtedy kończyła 24 tydzień

Meli jestem pod wrażeniem :) pokaźna kolekcja :D

To jeszcze się pochwalę zakupem ;) allegro.pl/jesienny-kocyk-minky-kolderka...5cm-i4624880974.html kocyk kupiłam niebieskie kotwice z błękitnym spodem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929411 przez meli1990
K1C1A ja też chce dziewczynkę :( ale u mnie pewnie chłopak będzie i będę miała dwóch rozrabiaków :)

kocham cie jeszcze raz gratulacje dziewczynki

Pinezka gratuluje kopniaków

J.J. gratuluje synka

ja te wszystkie ciuszki jeszcze przebiorę na spokojnie i będzie ich mniej. musiałam upchać do szafki bo w piwnicy musiałam zwolnić miejsce na przetwory. później pewnie jak mi już nie będą potrzebne to będę je wywozić do domu. na zimę nie chciałam żeby tam leżały. i Dominik bedzie miał dzisiaj już łóżko prawdopodobnie ale fajnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929412 przez meli1990
ja by mnie było na to stać to bym te wszystkie ciuchy już dawno sprzedała ale nie dałabym rady później znowu tego wszystkiego kupić a wiedziałam że będę chciała jeszcze jedno dziecko przynajmniej wiec wszystko zostawiłam

olka_ka fajne kocyki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929413 przez MagdaK
olka_ka cudna ta kocyko-kołderka dodałam do obserwowanych jak już poznam płeć to poszaleję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929425 przez Justyna_1709
Dziewczyny gratuluję Wam serdecznie poznania płci waszych Kruszynek i Kruszynków :) No chociaż kocham_cie wcale nie taka Kruszynka :) Ale super, że wszystko dobrze z dzieciaczkami. Oby tak zostało już do końca. A teraz będzie szał zakupów pewnie ;)

Meli zapasy naprawdę pokaźne, ale sama najlepiej wiesz, co Ci będzie potrzebne. Ja niestety kupuję na ślepo i kieruję się głównie tym co wyczytam...

Glukoza blehhhh... wszyscy straszą, że to takie straszne... ciekawe jak ja na to zareaguje. Na następnej wizycie będę miała skończony 26 tydzień, więc myślę, że na badanie wybiorę się tydzień wcześniej.

A teraz... POMOCY! pół nocy nie spałam, bo przy każdym ruchu, przy każdym wdechu i przełknięciu śliny czułam, jakbym miała w gardle stos palących żyletek... Pierwszy raz w życiu poczułam co to zgaga... o ile to właśnie ta franca była... Macie jakieś sprawdzone metody na walkę z tym?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #929430 przez J.J.
Justyna_1709 - a może przed spaniem coś jadłaś, albo w ogóle w ciągu dnia za dużo słodkiego. Dziewczyny za pewno napiszą Ci zaraz co do leków. Ja tylko wiem że nie należy zbyt długo leżeć w ciągu dnia i jeść 6 mniejszych posiłków. Ja pamiętaj że w pierwszej ciąży miałam zgagę, teraz tylko jak leżałam chora w łóżku i piłam dużo soków.

meli - uwierz że będzie dziewczynka ja od początku myślałam o chłopcu :)

olka_ka -fajny ten kocyk, właśnie przeglądam kolory, może się skuszę :)

Dużo słoneczka Wam dziś życzę, u mnie na razie się nie zanosi, a wczoraj było tak ładnie :)

A tu jeszcze zdjęcie z usg

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #929443 przez Dżasta86
Justyna podobno te zioła są zbawienne na zgage i nie tylko :) sklep.babyandmamamed.com/mieszanka-ziolowa-szczesliwa-ciaza , ja sama sobie zamówiłam na trawienie bo mam problemy a laktulozy ileż można pic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl