BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2015

9 lata 7 miesiąc temu #929872 przez meli1990
K1C1A gratuluje dziewczynki. oby wasz trzymanie kciuków się spełniło

kocham_cie ja nie raz oglądam i wczoraj też chwile oglądałam

luska oby te bóle głowy przeszły

ivet89 witaj, na pierwszej stronie jest link do mam lutowych i tam wszystko pisze już

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929875 przez meli1990
a ja muszę jutro jechać na badania tsh, pahymetrie oczu i do urzędu skarbowego i już mi się nie chce

mąż kupił wczoraj to łóżko co wam pokazywałam i jest super. mały od razu kazał sobie pościelić i w nocy i teraz już w nim śpi. tylko muszę mu chyba jeszcze kupić poduszkę bo ma dwie i spada z nich bo to 40 na 60 i 40 na 40

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929888 przez luska
Witam nową mamusię

Dżasta kurcze nie wiem .......boli mnie ale bez tragedii.Właśnie raczej mnie meczy , nawet się zdziwiłam , że dała mi skierowanie do szpitala , bo dał mi już na koniec wizyt po wszystkich badaniach.....

Patio poczekaj na % w smyku kupisz to za pół ceny , teraz jest sezon.C&A ma fajne ciuszki i często są prawie identyczne jak w innych sklepach a dużo tańsze

Mój przeżył poród ze mną i powiedziała i mówi nadal , że nie wyobraża sobie zostawić mnie w takim momencie samej , także w razie co będzie ze mną , albo blisko

Patio a nie ma problemu żeby twój był przy cc , mi M nie chcieli wpuścić na salę operacyjną ,więc czekał pod drzwiami i pierwszy dostał młodego..
Dziewczyny ja też byłam pewna , że albo dwie dziewczynki albo parka , a u dupa :) a w sumie o sisiory

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929892 przez patio
ivet - w moim przypadku CC z wyboru. To moje pierwsze dziecko, i nie chcę żadnych komplikacji przy porodzie naturalnym, a po moich ginekologicznych przejściach, to chyba normalne. Mój lekarz już wie, że chcę CC, i nie widzi w tym nic złego. Ivet - tak jak napisała meli - na pierwszej stronie, w pierwszym poście mamy link do tabeli w której się wpisujemy. Pozwoliłam sobie dodać Ciebie, ale jeśli możesz to uzupełnij. Na w razie czego podsyłam Ci teraz link (gdyby nie chciało Ci się szukać w pierwszym poście :P) docs.google.com/spreadsheets/d/1ggTDIhF6...ldX8v_MCU/edit#gid=0 Dla chłopca podoba mi się imię Tymon, Julian, Franciszek (choć te dwa chyba bardziej oklepane). U mnie będzie dziewczynka Anielka :)

Ejka - dzięki za opinię okryć kąpielowych. Muszę też kupić.

Kurdę, zrobiłabym Wam zdjęcia ubranek jakie do tej pory zgromadziłam, ale już całkiem sporo się tego uzbierało, więc nie wiem czy jest sens zawalać Was fotkami :P Dziś przyszła też do mnie paczuszka zamówiona na allegro - ogólnie ubranka fajne, tylko jedno body jest zabarwione na żółty przy kołnierzyku. No ale cóż - dużo nie kosztowało.
Meli Ty cały czas masz jakieś sprawy do załatwienia, więc nie dziwię się że Ci się nie chce, ale akurat lekarza nie możesz odpuścić. Fajnie że Mały zadowolony z łóżka :)



Antoś 05.04.2014

Link - tabela Luty 2015 docs.google.com/spreadsheets/d/1ggTDIhF6...ldX8v_MCU/edit#gid=0
Link - przydatne rzeczy docs.google.com/spreadsheets/d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #929893 przez meli1990
dostałam wynik na meila antygenu HPA-1 i nie mam się co martwić brak ryzyka wytworzenia przeciwciał anty-HPA-1a

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #929894 przez patio
luska - z tego co wiem to w państwowych szpitalach nie wpuszczają na CC, bo to sala operacyjna. Ale ja będę w prywatnym a tam z tego co wiem, jest taka możliwość. Jeszcze nie rozmawiałam o tym z lekarzem, ale jak coś to idę z moim M :) Zwłaszcza że ja od razu nie będę mogła zająć się Anielką, więc niech chociaż tata o nią zadba :)

edit. - Meli to dobrze że wynik OK :)



Antoś 05.04.2014

Link - tabela Luty 2015 docs.google.com/spreadsheets/d/1ggTDIhF6...ldX8v_MCU/edit#gid=0
Link - przydatne rzeczy docs.google.com/spreadsheets/d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929897 przez meli1990
mam nadzieje ze tym razem już wyniki tarczycy będą dobre i nie będę musiała znowu robić. następny tydzień to dopiero będzie po lekarzach wtorek endo, środa usg 3d, czwartek dentysta Dominika juz mi sie nie chce chodzić po tych lekarzach oprócz tego usg :)

tez się ciesze patio

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929898 przez Dżasta86
Popacz Luska jaka zapobiegawcza lekareczka :) ja sie pytałam położnej dzisiaj, to poleciła kupić ciśnieniomierz.

Ale sie czuje przeżuta , zimno w chacie siedzę opatulona kocem. Grzeją już u was? ja jeszcze grzejników nie mam w domu zamontowanych, chociaż pogoda i tak litościwa to trzeba będzie znaleźć czas na zamontowanie ich.

Też sie zastanawiam czy tego szoku nie przeżyje na USG i czy nie ujrzę jednak psitki, wtedy dziewuchy sprzedaje moje paczki z allegro po promocyjnej cenie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929902 przez meli1990
patio nie martw się zaśmiecaniem zdjęciami forum to zawsze można usunąć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #929905 przez patio
Hehehe, jak coś Dzasta, to ja sobie co nieco zaklepuję :P Żarcik oczywiście - na pewno nic jej nie wyrosło :) W końcu Anielka musi też mieć koleżankę (a nie samych kolegów :P)
U mnie już tak delikatnie grzeją, ale ja nie odkręcam grzejników bo w mieszkaniu mam cały czas 23-24 stopnie w chłodniejsze dni nawet wietrząc mieszkanie. A w cieplejsze dni to temperatura w domu nawet 25-26 stopni, więc cieplutko. Jak Ci tak zimno to polecam herbatkę z sokiem malinowym albo aroniowym (ten drugi byłby lepsiejszy - w zeszłym roku raczyłam się nalewką aroniową do herbaty na rozgrzanie, a w tym roku to słabiutko zrobiłam tylko sok, bez % :unsure: :P ) a do tego termoforek :)



Antoś 05.04.2014

Link - tabela Luty 2015 docs.google.com/spreadsheets/d/1ggTDIhF6...ldX8v_MCU/edit#gid=0
Link - przydatne rzeczy docs.google.com/spreadsheets/d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929914 przez Dżasta86
Nic nie urosło , wlasnie chodzi o to żeby nic nie ucieło albo odpadło :P podobno chopak B) Jeszcze 10 dni i Turcja, patrzyłam sie na pogodę to 28 stopni ma być. Chlopaki już zawiesili sufity biorą sie za gruntowanie i malowanie jeszcze ułozenie podłogi za miesiąc i będę szcześliwa ;]

AA dzisiaj zatrzymałam sie na kanale disco polo coś tam , leciał jeden z tym programów w stylu ,, dlaczego ja, ukryta prawda..itp" tylko sie jakoś tak nazywało disco polo miłosne coś tam .. nieważne. I występowała tam ta sama laska co w programie ,, Kto poslubi mojego syna" ( taka blondynka dość wyuzdana ) w parze z tym brodatym brunetem . Lekko sie zdziwiłam ;]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929922 przez patio
Dzasta, sorki, coś mi się pokićkało :P
No zazdroszczę Ci tego wyjazdu :) Chętnie pojechałabym znów :P
Ja tam nie oglądam tych programów więc nie wiem o co chodzi.



Antoś 05.04.2014

Link - tabela Luty 2015 docs.google.com/spreadsheets/d/1ggTDIhF6...ldX8v_MCU/edit#gid=0
Link - przydatne rzeczy docs.google.com/spreadsheets/d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929949 przez Dżasta86
Ja tez ich nie oglądam, ale jak coś leci w tv to zazwyczaj już wiem co to :) taki minus jak sie siedzi na L4

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929983 przez kocham_cie
Dziewczyny jeśli chodzi o pościel i akcesoria minky to ja zawsze kupuję u tego sprzedawcy i jestem mega zadowolona dobra jakość i przede wszystkim nic się nie dzieje po praniu
www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=4655702466

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929984 przez Daria86
Hej mamuśki :) Ja ostatnio nabyłam kombinezon w pepco za 49zł, a na allegro identyczne za 95z przesyłką i dwa bodziaki zapinane kopertowo,każdy po 6zł,wydaje mi się że ceny przyjemne a i jakość niezła :)
Poza tym odkryłam sposób na zgagę,bo mleka nie lubię,a migdały nie działają,przetestowałam i od 3dni mam spokój. Dziś podjadłam sobie pulpeciki w sosie pomidorowym,po którym zawsze zgaga mnie dręczyła i nic :lol: Więc polecam wodę z cytryną,wiem że to dziwne ale cytryna odkwasza organizm!
Gratuluję dziewczynek, fajnie że coraz więcej ich i witam nową mamusię ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl