BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2015

9 lata 7 miesiąc temu #931930 przez J.J.
Dziewczyny nie jestem z Wami od początku, więc n ie wiem czy był poruszany temat infekcji intymnych tj. zaczerwienienie, swędzenie, ból?Jeśli któraś z Was to przechodziła to dajcie znać, bo mnie chyba coś dopadło. Dopiero jutro mogę iść do lekarza :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931933 przez Dżasta86
Ja do Turcji a tam wojna się rozpętała :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #931934 przez J.J.
Ale ten internet chodzi. Znowu się dodało po godzinie, więc ten sam post zamieniam na to co teraz piszę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #931942 przez Ejka84
Dzasta nie przejmuj się, wojna a własciwie to zamieszki są w innej części Turcji, także spokojnie ;) .
J.J. - nie wiem czy taki temat był, ale mnie też chyba coś dopada, nie wiem czy to od aplikacji dopochwowej luteiny mam "tam" już obtarte i podszczypuje, czy mnie wkładki podrażniają (bo niestety mam uczulenie na wkładki, ale przy luteinie nie da się bez :unsure: ), albo co najgorsze jakaś infekcja, tylko nie mam pojęcia skąd :blink: . Miałam w domu jeszcze maść pimafucin i trochę smarnełam, ja dopiero do mojej lekarki idę za 9 dni :(

A tak poza tym to na najbliższej wizycie poproszę chyba o tydzień zwolnienia, odpocznę trochę od roboczego wariactwa bo mam już pomału dosyć..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931947 przez ivet89
Meli gratulujee . .. wiem co czujesz bo tez mam drugiego chlopaka i zal ze nie bede miec coreczki.... na dodatek caly ten czas bylam wrecz pewna, ze dziewczynka. Sa tez tego plusy :) pozdrawiam wszystkie mamy .. nie mam czasu na nic... ostatni tydzien pracy i bede z wami wiecej ::)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931964 przez K1C1A
Meli kochana gratuluje siusiaczka ,duzy chopak z niego bedzie :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931976 przez meli1990

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


dzięki za gratulacje. nie sadze żeby się duży urodził. Ja tam się ciesze że jest chłopak. ciuszki już odłożyłam bardziej dla dziewczynki ale zawsze mogę je sprzedać albo komuś dać z rodziny tym się nie martwie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931989 przez J.J.
Ejka - jutro jak będę po wizycie to dam znać, a generalnie boję się bo różne rzeczy poczytałam w necie i teraz tylko czarne scenariusze widzę :(

ivet- to powodzenia w ostatnim tygodniu pracy, i możesz rozmawiać z nami ile dusza zapragnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931991 przez Marti
Jakiegoś doła mam dzisiaj :( Zmęczona jak nie wiem, mimo że na L4 jestem, do tego mąż wyjechany... Nie wiem, czy Wam mówiłam, że zmienia pracę i wyjazdów będzie dużo więcej:( A moja mama nie bardzo do pomocy się nadaje, bo jest po operacji. Piotruś zaczął trochę marudzić przy wyjściu do przedszkola, mam nadzieję, że to chwilowy kryzys...

Ja cycki normalnie mam minimalne, więc się cieszę teraz, że cokolwiek mi chociaż widać :)

K1C1A, trzymaj się tam, młody szybko dojdzie do siebie i będzie lepiej! Chociaż mojemu od czasu do czasu nadal zdarzają się takie noce, że się budzi i kursuje, ale ja twardo postawiłam granicę - mleka przed szóstą nie ma. Kosztowało nas to kilka nocy, ale teraz patrzy na zegar (cokolwiek tam widzi) i grzecznie wędruje do łóżka.

My w Turcji byliśmy 6 lat temu i wspominam bardzo miło, bo się tam zaręczyliśmy :) Na plaży w Side o zachodzie słońca :) Dżasta, życzę Ci tak samo romantycznego wyjazdu :)

Meli, byłaś w sumie nastawiona na chłopaka, więc mam nadzieję, że to nie takie wielkie rozczarowanie? Będzie fajnie, chłopaki się ze sobą dogadają :) A z kolejnym dzieckiem nigdy nie mów nigdy, może jak się Wam warunki mieszkaniowe poprawią to zmienisz zdanie? Mam takie dwie koleżanki, które tak jak MagdaK planowały pozostanie przy dwójce, ale im się odmieniło i szczęśliwe :) A jedna teraz mówi, że do kompletu planują czwarte :) Tylko że oczywiście płci nie przewidzisz przy trzecim ani każdym kolejnym. No i uważam, że ciąża, żeby zadowolić męża/faceta to nie jest najlepszy pomysł - musisz sama chcieć.

J.J., mi na drobne swędzenie pomaga wypicie dużej ilości czegoś kwaśnego, najlepiej np. woda z sokiem żurawinowym albo grejpfrutowym. Dużo wtedy sikam i przepłukuję sobie wszystko tym kwasem :) Zwykle mi pomaga po jednym - dwóch siusianiach. Ale oczywiście jak nie przejdzie po dniu takiej kuracji, to absolutnie do lekarza.

Ejka, zwolnienie polecam, fajnie trochę odpocząć :) Pytanie, czy po tym tygodniu będzie Ci się chciało wrócić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931999 przez patio
Co do infekcji to jako takich nie miałam, ale:
- Dżasta - ja przed wyjazdem do Turcji kupiłam tabletki dopochwowe Iladian i aplikowania profilaktycznie wg ulotki co by zapobiec jakiemuś świństwu choćby z basenu.
- Luteina dopochwowa działała u mnie właśnie w taki sposób, że miałam podrażnione wszystko i mnie szczypało i swędziało o upławach nie wspomnę, w związku z tym poprosiłam o zmianę na Duphaston (niestety droższy) i wszystko się poprawiło, dolegliwości "dowcipnych" więcej nie mialam, ale od jakiegoś czasu nie biorę też duphastonu i jest Ok.

Meli, ciesz się ze nosisz pod sercem drugie zdrowe dziecko i z tego czerp radość i przyjemność. Nie ważne czy to chłopiec czy dziewczynka, a na kolejne dziecko może przyjdzie kiedyś dla Was czas i może to będzie dziewczynka :-)



Antoś 05.04.2014

Link - tabela Luty 2015 docs.google.com/spreadsheets/d/1ggTDIhF6...ldX8v_MCU/edit#gid=0
Link - przydatne rzeczy docs.google.com/spreadsheets/d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932021 przez mamdwaserca
Ja miałam infekcję na samym początku ciąży, brałam wtedy globulki pimafucin.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932028 przez J.J.
Dzięki dziewczyny za info. Jakoś dotrzymam do tej 14:00. Ale tak sobie pomyślałam wczoraj wieczorem a teraz marti utwierdziła mnie w przekonaniu, że do tej pory to jadłam tylko kwaśne, a ostatnio mnie wzięło w stronę słodkiego i to może przez to. Tak więc uprzedzam słodkie dziewczyny. Może to będzie jakiś bodziec do niejedzenia ciast itp. :) Ewentualnie w miarę możliwości ograniczenia słodyczy.

Co do cycków to ja też nie mam zbyt dużych, teraz się tylko zaokrągliły. Jakby mi silikonu dodano czy cuś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932032 przez Ejka84
J.J - no dałaś mi teraz do myślenia, bo ja od początku ciąży pochłaniałam pikanterię i kwasotę ;) , a od jakiegoś czasu - może ze dwa tygodnie, mam ochotę na słodkości i być może to tak wpływa :huh: .
Mój maluszek znowu załapał lenistwo, ja już nie wiem, czy to tak ma być, czy coś mu dolega od tego mojego "dowcipnego pieczenia" :woohoo: ....
Codziennie rano się wiercił, a dziś ledwo mały kuksaniec... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932035 przez J.J.
Ejka - Też tak czasami mam, a może dzisiaj śniadanko mu nie spasowało, ale smak się znudził :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #932042 przez MagdaK
Ejka mój cały czas taki markotny rzadko daje o sobie znać, mam nadzieję, że po sobotnim usg się uspokoję bo też mnie to dręczy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl