BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2015

9 lata 7 miesiąc temu #931149 przez Marta27
Witajcie
Dzięki za pomoc w wyborze butów wybrałam się w piątek do lidla i udało mi się upolować ostatnią parę bucików w rozmiarze 20.
Nie było mnie przez weekend gdyż wyjechałam do rodziców odpoczęłam najadłam się i naśmiałam.

J.J. jeśli chodzi o te ręczniczki z kapturkiem to są tutaj www.biedronka.pl/pl/press,id,168,title,i...godniowe-nr-41A-2014

To Wasze maleństwa są bardzo ruchliwe w porównaniu do mojego. Codziennie czuję ruchy ale takie delikatnie i to takie pojedyncze

HUBERT


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931155 przez K1C1A
Dziewczyny trzymam kciuki za jutrzejsze wizyty i czekam na fotki dzieciaczkow :)
Meli do srody juz tuz tuz ,zaciskam kciuki zeby byla dziewczynka :)
Kocham cie jak sie czujesz?
Luska a ty jak tam w szpitalu co ci ciekawego powiezieli?
U mnie brzdac chory na calego,jutro wybiore sie z nim do doktora juz tydzien dostaje syrop a poprawy nie widze niech go oslucha i cos poradzi.No i znowu budzi sie na mleko w nocy masakra ,3 pobudki bo katar nie daje oddychac i jedna na mleko ,chyba nie zdarze sie wyspac przed narodzinami Lili :(
Bylam wczoraj w Czeskim lidlu( o dziwo mieli to co w polskim) i powiem wam ze calkiem calkiem te ubranka na dzieci i cena tez fajna musze tam czesciej zagladac. Znalazlam tez strone wszystkodlamaluszka.com.pl jak ktoras zainteresuje, maja tam calkiem ciekawy wybor ,polskie produkty i ceny wydaje mi sie ze nie duze ,jeszcze nie zamawialam z tej strony ale chyba sie skusze na jakies bodziaki i zobaczymy jaka jakosc
Wszystkim chorowitkom zycze duuzoo zdrowia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931156 przez luska
Hej ja się melduje tylko że po badaniach ok lekarz bardzo fajny teraz wszystko wiem wszystko mi wytłumaczył a teraz sobie leżę z bólem głowy będę miała konsultacje neurologiczne i laryngolog no ale pewnie ok będzie. Ejka nie z bolem głowy pewnie tak dla kontroli ze mną leży laska z którą generalnie jest wszystko oki i nie wie sama czemu leży tak dla kontroli też z bliźniakiaki prowadzi nas ten sam lekarz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931158 przez K1C1A
Luska ciszee sie ze po badaniach dobrze,lez i odpoczywaj.Dobrze ze twoj lekarz tak dba o twoje dzieciatka :) no i super ze masz wspolkokatorke z blizniakami wspolnych tematow napewno nie bedzie wam brakowalo.Zagladaj na forum i nam melduj jak sie dowiesz czegos nowego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931164 przez Justa82
Cholera, teraz i mnie dopadło jakieś choróbsko :( Masakra jakaś ostatnio panuje. Pewnie się załatwiłam na działce, bo pogoda zmienna. Wieczory są już strasznie zimne. Brrrr...
Byliśmy w czwartek na tych warsztatach z "Mamo to ja'. Ogólnie warto się wybrać, szczególnie jak się czeka na pierwszego malucha. Fajny kurs z pierwszej pomocy i kąpania noworodka. No i oczywiście każdy chwalił swój produkt. A to najlepszy fotelik samochodowy, a to suplementy, kosmetyki, mleka itp. Dostaje się całą masę ulotek i trochę próbek i drobnych upominków. W sumie dużo ciekawych rzeczy, tylko na wszystko mało czasu. No i zainteresował nas temat pobrania komórek macierzystych z krwi pępowinowej. Któraś z Was korzystała?
W piątek oglądaliśmy na żywo wózki z chyba zdecydujemy się na Bebetto Luca. Cena przyzwoita, dobrze się prowadzi i podobno mało awaryjny.
Trzymam kciuki za Wasze wizyty połówkowe. Ja jeszcze prawie 2 tygodnie i doczekać się nie mogę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #931168 przez Ejka84
Moje drogie Panie, powiedzcie proszę, czy farbujecie włosy w stanie błogosławionym :P ? Bo ja mam dylemat, nie byłam u fryzjera od maja... nie to, że jestem jakaś przesądna, ale tak mi jakoś schodzi i nie za bardzo mnie denerwują więc.... Ale dziś rano wyrwałam siwulca :blink: ! Odrostów mi nie znać bo mam dobrze dobrany odcień farby, no ale te siwulce mi widać, nie żeby jakoś się rzucały w oczy, no ale mnei to denerwuje i czuję się mało komfortowo :unsure: . I tak pomyslałam o farbowaniu, ale jedni mówią żeby się wstrzymać-inni, że nic się nie stanie..
Wiem, że powinna być farba bez amoniaku itd, ale u fryzjera mimo wszystko śmierdzi :S ...
A może szamponetką, czy cuś?

A chorowitki niech do zdrówka wracają! Ciepło się ubierać, bo pogoda zdradliwa...
Luska - to może dobrze że tak profilaktycznie Cię sprawdzają :P , bo już myślałam, ze z bólem głowy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931177 przez Justa82
Ejka, ja przeczekałam pierwsze 13 tygodni. Poszłam na kolor w 14 tygodniu i teraz idę znowu w piątek. Farbuję oczywiście środkiem bez amoniaku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931189 przez K1C1A
Justa niestety taka pora roku, wiekszosc mam sie pochorowala :( mam nadzieje ze bardzo cie nie rozlozy
Ejka w pierwszej ciazy farbowalam ,mialam swoj slub wiec chcialam jakos wygladac,teraz mimo odrostow nie oczuwam takiej potrzeby i szczerze nie chce mi sie tyle siedziec u fryzjera ,ogolnie mam zamiar juz wogole nie farbowac czekam az odrosty beda na tyle duze zeby obciac i miec swoj kolor. mysle ze nie ma przeciwskazan do farbowania w ciazy a jesli ci to poprawi humor to czemu by nie ,szczszliwa mama szczesliwe dziecko:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931195 przez meli1990
J.J. ja widziałam te ręczniki z biedronki w reklamie od 6.10 gdzieś na początku

Ejka84 ja też farbuje włosy tylko w domu. właśnie muszę to zrobić ale przydałoby mi się pierwsze obciąć bo mam już za długie. najważniejsze to żeby nie farbować w pierwszym trymestrze za często i by były bez amoniaku

luska mam nadzieje ze cie szybko wypuszcza

wiem że do środy już nie daleko ale mam stresa trochę i chciałabym żeby było już po

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931199 przez J.J.
Marta27 - dzięki za link, w międzyczasie poszłam do biedronki i znalazłam ręczniki, wzięłam ten seledynek i do tego jeszcze body w dwupaku na 68. W domu od razu mama mi je zabrała, bo przecież nie będzie później z pustą ręką. Bodziaki fajne, rozszerzają się przy szyjce, ręcznik ujdzie w tłumie, przecież to tylko ręcznik, goście nie muszą go oglądać jakby co. Nie jest z byt gruby ale to dobrze, bo nie będzie długo schnął. Generalnie to powiem Wam, że dla dziewczynek były fajniejsze te bodziaki :)

Justa -nie daj się chorobie, no i generalnie teraz poranki i noce już zimne, więc trzeba uważać

Ejka - ja też nie farbowałam od maja włosów, nawet wcześniej, siostra fryzjerka się dziwiła że nawet na lipcowe wesele n ie chcę farbować, ale ja jakoś nie czułam potrzeby, jeśli masz tylko lepiej się poczuć to farbuj, przecież my mamy musimy się dobrze czuć :)

Luska - troskliwy ten twój lekarz, odpoczywaj więc sobie, bo pewnie z tydzień cię potrzymają i wysypiaj się na zapas :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #931203 przez J.J.
meli - o jesteś, znalazłam już je, nie stresuj się, przecież wiesz że nie powinnaś, zajmij się czymś, będzie dobrze :cheer:

przejrzałam teraz tą gazetkę, ten niebieski jest seledynowy w rzeczywistości, a są jeszcze bodziaki co ja kupiłam niebieskie i białe z kolorowe paseczki, z myszką miki :) rozmiary są od 68 do 86

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931207 przez meli1990
własnie muszę iść z małym na pole ale jak ja nie lubię wychodzić jak jest zimno na polu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931213 przez Gosiaczek1331
Hej Dziewczyny :)
jestem tu nowa to moja 3 ciąża ale pierwsza tak zaawansowana ciesze się ogromnie ale też strasznie obawiam tego co przede mna .
Nasza Dzidzia narazie ne pokazała kim tam jest ciągle mamy niespodzianke za tydz mamy usg połówkowe może coś odsłoni chociaż intuicja mówi mi że to chłopak :)wiem że to głupie ale wszystko jest dla mnie takie nowe fajnie że jest takie forum gdzie można się tym podzielić ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931220 przez meli1990
Gosiaczek1331 witaj. napisz coś wiecej o sobie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #931268 przez Kasiuszka
hej hej hej!
Gosiaczek1331 witaj:) Dawaj jakieś info o sobie;)
Dziewczyny zazdroszcze Wam tych wizyt, usg na dniach. Ja mam w piątek, nie moge się doczekać i czuję jakby to miało byc za miesiąc :P
Luska w takim razie miłego odpoczynku i zycze żeby wszystko było w porządku!
Laski ja też kupiłam dzisiaj ten ręcznik w Biedrze i też seledynowy(jedyny taki w miare mozliwy dla chłopca;)). Jestem zadowolona:)
Jeśli chodzi o farbowanie włosów to ja na bieżąco maluje..Mój naturalny kolor to taki ciemniejszy blond, a farbuje na dość jasny, więc odrost jest strasznie widoczny. Właśnie teraz będę farbowała pod koniec października. Rozmawiałam któregoś razu z położną na ten temat i ona mi powiedziała, że jedyne co może byc nie tak to farba moze nie złapać przez hormony.
Życze Wam zdrówka!:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl