BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Luty 2015

9 lata 9 miesiąc temu #915174 przez Marti
Ufff, ja juz po usg, wszystko dobrze. Jeszcze teraz czekam ok. tygodnia na wyniki pappa, ale juz jestem spokojniejsza. Juz myslalam, ze spędzimy tam cale wieki, bo nasza Borówka nie chciala współpracować i uparcie odwracała się od aparatu. Ale w końcu sie udało :)

My tez za pierwszym razem trochę musieliśmy sie postarać, a za drugim wystarczył jeden strzał :)

Daria, to masz przynajmniej pożytek ze swojego ciążowego stanu :)

Dzasta, tak wróciliśmy w weekend, wszystko co dobre szybko sie kończy :( juz kombinuje, żeby na jesieni jeszcze gdzieś sie wyrwać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915210 przez Dżasta86
Marti to fajnie ze z usg sie udalo, moj fasolek tez nie chcial sie ulozycc i musialam dwa razy jezdzic. :) skoro wrocilas to psychicznie szykuj sie na joge bo mam nadzieje za jakis czas ruszyc sie w koncu B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915215 przez my_baby
Witajcie :)
Mój termin porodu to 12 luty 2015. :)
Jestem już (dopiero ?;P) w 15 t.c.

11 lutego 2015 o 10:30 urodziła się Ola :). 3800 g, 55 cm, 10 pkt, CC



[/url

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915235 przez K1C1A
Marti bardzo sie ciesze ze z twoja Borowka wszystko dobrze :)
My baby Witaj

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915250 przez Marti
Dżasta, szykuję się :) na razie psychicznie, ale fizycznie też muszę, bo nie wiem, czy mam jakieś ciuchy do ćwiczeń, w które się zmieszczę :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915253 przez Dżasta86
Dawaj tam.... taty galoty i bajlado ! nie ma co sie stroic :p
Ja mysle o leginsach, w zadne inne spodnie juz sie nie dopne. Dresy juz za bardzo opinaja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915343 przez MagdaK
my_baby witaj i pisz ;)

Marti super, że wszystko dobrze, bardzo się cieszę. Ja dziś w lekkim stresie do 16 i mam nadzieję że mąż się wyrobi aby do mnie dołączyć.

Z tego co pamiętam to jeszcze monigue wczoraj miała usg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #915360 przez Marti
Wlasnie, monique- jak tam wczoraj bylo? Magda, trzymam kciuki, żeby wszystko bylo super i żeby maz zdążył Cię wesprzeć! Odezwij sie po południu :)

My baby, witaj w naszym gronie :)

Dzasta, ja mam dresy ciążowe, bo lubię w domu w dresach pomykać, ale jeszcze są trochę za duże. A w legginsy sie nie wcisnę, bo mi zadek za bardzo urósł :P moze od mamy jakieś pumpy pożyczę :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915382 przez monique1983
Jestem dziewczyny i już wszystko opisuję, wczoraj byłam tak padnięta, że nie miałam już sił pisać :) Na początku trochę był problem z pomiarem bo mam tyłozgięcie macicy i dziecko wtedy inaczej się układa (zdaje się, któraś o tym pisała), na początku miałam robione usg przez brzuch, później dopochwowe. Dzidzia za bardzo nie chciała współpracować bo spała, już myślałam, że będę musiała iść na spacer :) Ale Pani dr poruszała mi brzuchem, kazała poruszać biodrami no i się dziecko obudziło :) Pomiary wszystkie wyszły super, CRL - 58 mm, NT - 1,10 mm, kość nosowa obecna, przepływy w porządku, serduszko ładnie bije. Z tych obliczeń ryzyka na komputerze znalazłam się w grupie niskiego ryzyka, także super :) Nie robiłam testu PAPPA w tej sytuacji. Pani dr powiedziała, że wygląda bardziej na dziewczynkę, no ale zobaczymy :) Tata pooglądał sobie wszystko, bo był pierwszy raz na usg ze mną. Nagrane mam też usg na płytkę także będzie pamiątka :) Wyszłam wczoraj przeszczęśliwa z gabinetu :) Wrzucam fotki :) Na pierwszej ładnie widać profil, na drugiej trzyma rączki przy buzi, a na trzeciej wyciągnięte nózie ;)




Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #915399 przez Justyna_1709
monique, Marti to gratulujemy :) Pewnie olbrzymi kamień, baaa! głaz spadł Wam z serca. monique dzieciaczek super :) Aż się nie mogę doczekać kiedy znowu swojego zobaczę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915410 przez MagdaK
monique super kolejne dobre wiadomości :) zdjęcia są śliczne, profilowe cudowne.

To teraz już chyba tylko ja zostałam, zdam relację po wizycie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915424 przez monique1983
Dzięki dziewczyny :)

Marti - cieszę się, że u Ciebie też wszystko ok :)

MagdaK - to teraz czekamy na Twoją relację, trzymam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915512 przez Dżasta86
a to moj robaczek tydzien temu :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #915513 przez Dżasta86
Marti to może pomyslimy w nastepnym tyg ;] zeby samopoczucie sprzyjało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915514 przez meli1990
linka29j i my_baby witaj

Justyna_1709 dziwna masz teściową nie powiem. Olej ją. a co do bólu głowy to mam pytanie czy nie masz problemów z ciśnieniem? bo może to przyczyna? zacznij sprawdzać jak cie boli głowa

Dżasta86 ja też się spotkałam z lekarzami którzy nie wiedzą co w ciąży podać i szukają w internecie :) i no nie jeden raz

Dziewczyny to super że po wizytach wszystko dobrze. Monia fajne zdjęcia dzidzi

MagdaK czekamy na wieści

mi zaczyna brzuch twardnieć i nie raz widać że jestem w ciąży. bo normalnie mam wiotki po pierwszej ciąży i operacji. i chyba mój dzieciaczek zaczyna mi dawać znaki po żebrach coś ostatnio. pewnie nie długo zacznie nieźle kopać moja kruszynka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl