BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 1 miesiąc temu #974517 przez bujanka
Malina wow ile Kalinka ma włosów! Śliczności :) a to ja już nie wiem jak to jest z tymi kolkami, może coś pomyliłam...
A smarujesz brodawki jakąś maścią, ja w szpitalu smarowałam Maltanem codziennie kilka razy i teraz już nie ma śladu po nadgryzieniach. Tylko po każdym karmieniu grubo smaruj i staraj się wietrzyć. Do tej pory też nie miałam problemu, tylko coś ostatnio jakiś ból w tej jednej się zrobił, chociaż mleko z niej wypływa. Mam nadzieje że szybko minie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974524 przez anioleczek208
Beata ja daje 3 razy dziennie zapobiegawczo juz po 6 kropelek polozna mowila ze do 20 kropelek na dobe mozna dac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974525 przez malina219
Bujanka smaruje mustella ale nie będę oszukiwać robię to jak mi się przypomni... Może jak zacznę faktycznie kilka razy dziennie smarować to cos to da? W końcu to droga masc to chyba musi pomagać. Noo Kalinka ma sporo wloskow sie sprawdził przesad ze jak zgagi często w ciąży to włosy rosną dziecku haha :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974526 przez anioleczek208
Syza ja mam od kumpeli bo miala 2 butelki wiecej i sprzedala mi za 40 zl ale widzialam na allegro za 30 zl plus 9 zl przesylka :) wiec popatrz sobie :) narazie daje espumisan zobaczymy ale ten sab dobze miec podobno rewelacja :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974528 przez malina219
Anioleczek czytałam na forach żeby nie kupować przez Internet bo są podroby poza tym 30 zl na allegro? 32 zl wychodzi kupione w aptece niemieckiej wiec dziwne ze ktoś kto to dodal nie chce zarobić... Ja bym nie ryzykowala z nie sprawdzonego źródła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974531 przez *Beata*
Bujanka - Malina ma rację z kolkami... one mogą trwać do 3-4 miesiąca życia dziecka...ale zacząć mogą się już od 1-2 tygodnia życia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974533 przez *Beata*
Aniołeczek dzięki za informację... dzisiaj już będę miała Sab Simplex, ale w razie czego kupię espumisan

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974541 przez syza24
Ja zamówiłam sab simplex od gościa z poznania czytałam same dobre opinie no i ma być oryginalny niemiecki wyszło z przesyłką 51 zł ale uważam że to nie dużo jak ma coś pomóc :)
Kalinka śliczna taka jak laleczka :)
Powiem wam że moja córcia urosła bo zakładamy już ubranka te na 62 bo reszta już za mała no i dziś na próbę założyliśmy pampersy 2 zobaczymy czy już dobre bo trochę ich dostaliśmy w prezencie więc mielibyśmy mniejszy wydatek.
Mam pytanie czym pielęgnujecie pupkę dzieciaczkom bo my używamy alantanu bo po bepantenie ma gorsze chrostki no a sudokrem wydaje mi się że w ogóle nie pomaga :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974545 przez malina219
Syza nam do 62 jeszcze spooooro brakuje. 56 są za duże... A ja wszystko pokupowalam na 62 tylko kilka rzeczy 56 wiec jak urodzilam to mama musiała jechac na zakupy żeby Kaline bylo w co ubierać w tych pierwszych tygodniach. Dobrze ze udalo Ci się dorwać sab Simplex ze sprawdzonego źródła bo tak to strach. :) ja próbowałam linomagu,bepantenu kremu na odparzenia z nivea,alantanu i alantan jak dla nas najlepszy. Sudocremu jeszcze nie ruszałam ale mam kupiony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974564 przez syza24
tak moje dziecie śpi sobie słodko w salonie na narożniku bo w łóżeczku jej nie wygodnie :laugh:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974570 przez Karolincia
Hej Kochane Mamuśki :* !! :)

Ojj...zgłupiałam już komu co napisac :( :( Przepraszam, że odpiszę tak ogólnie , postaram się być juz na bieżaco :)
Czytałam codziennie co u Was, ale nie miałam sił odpisac, bo kiepsko się czułam...:) przez ta pogodę :)
Widzę, że rozmawiacie o karmieniu, pieluszkach, kolkach itp :)
Będe wiedziała na przyszłość o Waszych radach :D :) :) Na pewno się wskazówki przydadzą :)

Kalinka - Śliczna <3 <3

Syza- Jak Lilunia słodko śpi <3 :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974592 przez *Beata*
Ostatnio pisałam, że będę miala jeszcze na kolkę czopki to ich nazwa: Carum carvi Kinderzapfchen. Na córkę siostry niemieckie krople nie działały, ale bardzo dobrze spisały się te czopki, jeden czopek dzieliła na pół i dawała rano i wieczorem, kiedy kolki już ustąpiły to jeszcze chyba przez 7 dni się dawało pół czopka dziennie, mówi, że kolka zupełnie minęła, a mała miała straszne, ale po czopkach jak ręka odjął.
Ja dzisiaj jestem po kolejnym ataku kolki u Hani, dzisiaj już lekko nie było, jeszcze gorzej niż w sobotę, bo jak zaczęła o 16, tak skończyła przed 21...i wtedy dopiero wrócił mąż z kropelkami Sab Simplex i czopkami... ale i tak teraz do mleka jej dodałam kropelki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974600 przez malina219
Beata dziękuję za nazwę czopków :) współczuję Wam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974601 przez *Beata*
Malina - nie ma za co... Powiedz mi odnośnie kropel, jak je można podawać? 15 kropel, ale do każdego karmienia czy rano i wieczorem?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974604 przez malina219
Beata z tego co wiem 15 kropelek przed każdym posilkiem chyba ze karmisz co 2 godziny (ja tak karmie) to co drugie karmienie tak mowila znajoma niemka tacie i tak tez wyczytalam na forum. Podobno wazna jest regulanosc bo inaczej nie działają. Butelka starcza na tydzień z tego co czytałam... Ja jeszcze nie używałam bo nie mamy problemu i chciałabym żeby tak zostalo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl