BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 1 miesiąc temu #974608 przez *Beata*
Malina dzięki... A ja 15 kropel dałam Hani do mleka, które piła...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974609 przez malina219
Beata na niektórych forach piszą z tego co widzę ze do mleka dawać wiec różnie dają. Oby pomogly Hani. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974666 przez madlen_m
Witajcie,
Mam takiego doła, bo Lenka ma temperature, żółtaczkę i podwyższone leukocyty i CRS. Dostaje leki i antybiotyk w kroplówce. Ma też dysplazję stawu biodrowego i będzie musiała mieć zakładaną specjalną poduszkę. Jutro przeniosą nas na oddział septyczny. Może wyjdziemy w sobotę, a jak nie to święta spędzimy w szpitalu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974668 przez Karolincia
Madlen - Przykro mi z powodu choroby Lenki :( :( Oby szybko wyzdrowiała, a dysplazja wcześnie wykryta nie bedzie tak dokuczliwa w przyszłości :) Będzie musiała ćwiczyć i być rehabilitowana, ale na pewno będzie dobrze wszystko :* !!!
A Ty jak się czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974677 przez madlen_m
A ja dobrze sie czuje, mam obnizona hemoglobine i dostaje zelazo a poza tym chce mi sie plakac jak ciagle wychodzi cos nowego u Lenki.
Musialam wam sie troche wyzalic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974690 przez malina219
Madlen będzie dobrze, trzymamy z Kalinka za Was mocno kciuki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974734 przez Karolincia
Madlen - Od tego jesteśmy aby dawać sobie nawzajem wsparcie :) Pisz śmiało , wyżalaj się !!! :) :)

Malinka - Jak się czujesz? Odczuwasz jeszcze jakieś dolegliwości po cc?? ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974735 przez Karolincia
MlecznaMama się coś nie odzywa, ciekawe czy w końcu urodziła Malusiego Uparciuszka :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974739 przez Karlinka
Madlen trzymamy kciuki za Ciebie i za Lenke!!!!
Doskonale Cie rozumiem-my w szpitalu spędziliśmy 9dni - zaczęło się od 1pkt przy urodzeniu i zakażenia wewnątrzowodniowego potem podwyzszone crp krew na posiew antybiotyk i ciągła niepewność o dziecko. Ale musisz być silna dla Lenki!!! Płacz nie pomoże -dziecko to czuje i tez się denerwuje. .. matki to najsilniejsze istoty-dasz rade!!!!
Przesyłamy buziaki i dużo siły dla was!!!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974740 przez Karlinka
Madlen trzymamy kciuki za Ciebie i za Lenke!!!!
Doskonale Cie rozumiem-my w szpitalu spędziliśmy 9dni - zaczęło się od 1pkt przy urodzeniu i zakażenia wewnątrzowodniowego potem podwyzszone crp krew na posiew antybiotyk i ciągła niepewność o dziecko. Ale musisz być silna dla Lenki!!! Płacz nie pomoże -dziecko to czuje i tez się denerwuje. .. matki to najsilniejsze istoty-dasz rade!!!!
Przesyłamy buziaki i dużo siły dla was!!!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974751 przez *Beata*
Karlinka śliczny ten Twój Skarb:)
Madlen na pewno lekko Ci nie jest, ale wszystko dobrze się skończy, dostanie leki i będzie ok, trzymamy wszyscy kciuki, żeby wyniki wszystkie się poprawiły i święta były w domku...
Z mężem byliśmy dzisiaj z Hanią na wizycie u lekarki - wszystko ok. Porozmawiałam o tych dolegliwościach brzuszkowych, szczepionkach i wogóle trochę spraw wyjaśniła, lekarka okazała się bardzo fajna, za dwa tygodnie mamy pojawić się znowu, żeby powiedzieć jakie chcemy szczepionki itd... Zważyła też Hanię i już ma 3610g, 26 marca miała 3360g i mówi, że sporo przybiera, a ja jej mówię, że Hania sporo je, a jak próbuję ją trochę ograniczyć to jest straszny płacz...myślałam, że nie będzie zadowolona z ilości mleka jaką Hania pochłania, ale powiedziała, że jeżeli dziecko jest głodne to trzeba jej dać:) Mówi, że można też małej dawać herbatki albo wodę z glukozą, ta woda z glukozą to chyba strzał w 10:) Hania dobrze po niej śpi, a trochę też można oszukać nią chęć na mleko:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974753 przez *Beata*
Przestałam też dzisiaj już odciągać dla Hani pokarm... Miałam straszne wyrzuty sumienia... :-( Ale po rozmowie z lekarką trochę mi lepiej, mówi, że skoro i tak muszę odciągać i jest tego nie więcej niż 40 ml, to niewiele małej pomaga, skoro ona wypija do 120 ml...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974784 przez Alesandra
witajcie Kochana korzystam by troszkę nadrobić dopóki Alicja śpi. U nas nocki się unormowały wiem już co mnie czeka. Karmienie o 22, 24.30, 2.30, 4.00 i koło 7 rano a w ciągu dnia to już różnie z tym bywa. Mała bardzo lubi przytulać się do cycusia i jak się naje i dobrze nie zaśnie a ja próbuję położyć ją do łóżeczka to jest płacz niesamowity lecz jak z powrotem ją wezmę na ręce to od razu się uspokaja i uśmiecha :):)

Beatka super, że malutka tak ładnie przybiera na wadze:) Bardzo się cieszę. Nie musisz mieć wyrzutów sumienia o te KP. Jeżeli mala się nie najada to nie ma sensu stresować jej i siebie.

Karlinka piękne to Twoje dziecko, ślicznie śpi.
Madlen my z Alusią tez trzymamy mocno kciuki. wszystko się ułoży. Bądź silna !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974787 przez madlen_m
Dziekuje za wsparcie. Lenka temperatury juz nie ma, zaczela ssac piers. Mi tylko obnizyla sie hemoglobina do 8 i dostaje zeleazo w zastrzyku. Jestem juz dobrej mysli, ze wszystko sie wynormuje i nas wypisza niedlugo.
Kalinka maly przystojniak z Twojego Skarba.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #974798 przez Alesandra

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Mój Skarb
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl