BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

8 lata 5 miesiąc temu #1008637 przez syza24
Aleksandra piękne jesteście :blush: :kiss: ;)

Co do butków to ja kupiłam za szybko i chyba w zimę będę już za małe :( ale mogę wam polecić buciki bo super dopasowują się do małej stupki ;)
allegro.pl/kozaki-buty-zimowe-roz-18-11-cm-i5435030468.html
A za kombinezonem dla małej ciągle się rozglądam i nic mi nie chce wpaść w oko :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1008666 przez kristi*
malina219 Kalinka piękna modelka :laugh: , no i rzeczywiście nie tak dawno co brzuszki pokazywałyśmy, a tu już nasze maluchy pól roku kończą :woohoo:

Wreszcie nadszedł ten dzień :woohoo: :woohoo: :woohoo: lewa dolna jedynka się przebiła :woohoo: , drugą widać wiec może na dniach wyjdzie :woohoo:
kupiłam dentinox i ta maść pomogła, bo u Marcinka to nawet camilia nie dała rady.

I kolejna nowość, ostatnio się żdźiwgałam taszcząc wózek z 4 piętra a potem z powrotem, tragicznie się czułam cały tydzień, no i rozmawiałam z mężem na temat wózka, i kupiliśmy co prawda używany ale mało, lżejszy o połowę od naszego Jedo Fyn.

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1008679 przez malina219
Kristi dziekujemy! u nas po dwóch dniach byl kolejny ząbek, wiec trzymam kciuki :kiss: :woohoo: Super wózeczek:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1008707 przez nesQa
Mi w aptece powiedziano, że camilia na zeby nie jest dobra. W ogóle z doświadczenia wiem, że homeopatyczne leki to pic na wodę. Wszędzie polecają dentinox.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1008760 przez kristi*
NesQa Camilie mnóstwo osób polecało to kupiłam, no ale u nas nie pomogło. A potem kupiłam dentinox.

Wczoraj byliśmy u siostry na obiedzie, wyszliśmy na spacer, posiedzieliśmy na trawie przed stawem, kaczki do nas wyszły :laugh: , Marcinek na kocu, zabawki go nieinteresowały tylko klucze siostry, a potem jak trawę zobaczył zaczął ją rwać :laugh:



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1008975 przez Karola0303
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1009165 przez malina219
Hej Mamusie!
Teraz Kalinke dopadla choroba. Ma zapalenie gardła, dostala syropki i inhalujemy sie. W piatek kontrola. Cale szczęście nie goraczkuje i nie jest marudna. Kaszle tylko i ma delikatny katar :evil:


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1009485 przez *Beata*
Malina życzę szybkiego powrotu do zdrowia Kalince, biedna i ją choroba dopadła :( Oby szybko jej minęło... Daj jutro znać jak kontrola... Hania też znowu chora... W niedzielę zaczęła mieć katar i to dosyć mocny, strasznie poprzytykana, dzisiaj dopiero chyba jest odrobinę lepiej, a od dwóch dni okropny kaszel :evil: Troszkę jest marudniejsza, bo ciężko jej się oddycha i kaszel wybudza w nocy :evil: Ale też na szczęście nie gorączkuje. Tym razem lekarka mówi, że gardło czyste, tylko wszystko zawalone katarem... My do kontroli jakby jej nie przechodziło to też jutro, ale chyba jest odrobinkę poprawa, więc dopiero w poniedziałek.

Wszystkie maluszki cudne :) A Kalinka jaki ma fajny kucyk :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1009487 przez *Beata*
Kristi - sorry za porównanie, ale Marcinek przypomina mi trochę moją Hanię :) Jest tak samo pyzaty :) I te rączki... :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1009492 przez monia89
Hej. Pozdrowionka dla Wszystkich i dużo zdrówka!
My dopiero wychodzimy z seri chorób. Najpierw gardło Tosia potem.ucho Olusia i teraz krtań ale dziś po kontroli jest podobno ok. A to moi chłopcy żebyście o nas nie Zapomniały :-) :kiss:
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1009497 przez malina219
Monia eh ten sezon chorobowy :( ale masz przystojniaków *.*pozdrawiamy! Pojawiaj się częściej :kiss:

Kristi Marcinek jest prześliczny :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1009632 przez *Beata*
Monia - cudnych masz tych chłopaków :) Przystojniaki :)
Widzę, że sporo dzieciaczków choruje... :(

Malina - jak Kalinka po kontroli?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1009644 przez syza24
Cudne są wszystkie dzieciaczki :)
Monia super, że od czasu do czasu wpadasz do nas B)
Widzę, że sezon chorobowy w pełni u nas tym razem mnie chwyciło- kicham, prycham, gardło boli mam nadzieję, że Li się nie zarazi :sick:

Mam pytanie do mam które planowały wprowadzać karmienie BLW czy już zaczęłyście? Bo ja mam takie pytanie czy wasze dzieciaczki się krztuszą? bo Li napycha całą buzie albo bierze takie duże kęsy, że się obawiam że za moment się zadławi i wyciągam jej to z buzi i jest mega wrzask :evil: :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1009648 przez malina219
Beata lepiej, ale jeszcze nie jest zdrowa :(

Syza u nas dziwnie blw wygląda, bo to ja Kalince podaje kawałeczki jedzenia :) nie pozwalam jej samej właściwie,ale ona to lubi (chyba?) Nie mamy krzesełka jeszcze, bo nie po drodze nam do Ikei ciągle jak będziemy miały to pewnie będzie jeść sama :) dławienie sie to norma tak wszędzie piszą :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1009649 przez monia89
My stosujemy połowniczą metode blw ;) Olo dostaje kawałki jedzonka a ja go karmie łyżeczką najpierw blenderowałam jedzenie teraz gniote widelcem zauważyłam że wtedy wsadza mniej łapczywie jedzonko do buzi i nie krztusi sie ;-) uwielbia ścierać dziąsełka o gruszke czy jabłko. Jutro odbieram wsiowe mięsko to zaczne mu dawać.
I teraz mam pytanie kiedy zamierzacie wprowadzić nabiał i jajko?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl