BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

8 lata 6 miesiąc temu #1011074 przez *Beata*
Malina - powiedz mi jak Ty to robisz, że Kalinka się ładnie ustawia do zdjęcia?:)
Lalka - córeczka śliczna, wygląda na zdjęciu jakby już była dużo starsza :) Ale poszła do przodu z ząbkami :)
Karola - gratuluję ząbka u Julci :) My nadal czekamy...
Hania niecały tydzień temu skończyła 7 miesięcy, wagę jak wychodziłyśmy ze szpitala miała 2830g, a teraz waży niecałe 9 kg...więc jest już co nosić... Wszystkie nasze kochane maluszki rosną, dopiero co się urodziły, a już takie duże :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011076 przez *Beata*
A to najaktualniejsze zdjęcie mojej Hanulki :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011079 przez malina219
Beata Kalina uwielbia aparat ale i tak śpiewam, tupie itp żeby się zainteresowała :evil: Z boku musi to wyglądać komicznie :laugh:

Lalka milo Was widzieć! Łucja cudna :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1011111 przez Karola0303
Lalka cudna Łucja
Bata co to za piesek co siedzi hania
Ja dalej walczę z przeziębieniem. Juli zdrowa oby tak dalej zeby ja nie dopadlo nerwuje ja ząb

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1011117 przez malina219
Beata jaka Hania piękna <3 o i macie ten jeździk, który chce Kalince kupić :woohoo: Fajny jest? :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1011136 przez *Beata*
Karola - ten piesek to jeździk z FisherPrice, fajny jest :) Zdrówka życzę, dobrze, że malutka zdrowa.
Malina - nam się jeździk podoba, fajny mocny plastik, do tego gra, nosek świeci i przyciski poniżej też, siedzisko jest podnoszone i może być pomocne przy nauce chodzenia, bo wtedy można pchać pieska :) Polecam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1011142 przez kristi*
lalka ooo to Łucja tylko o dzień starsza od Marcinka

Karola0303 zdrówka, raz jeszcze

*Beata* Hania śliczna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1011143 przez syza24
Ja ostatnio nie mam czasu nawet nic napisać ale cały czas was podczytuje ;) dalej mnie męczy kaszel i mam problemy z piersiami no i nikt w mojej okolicy z lekarzy nie ma za bardzo doświadczenia z piersiami w czasie laktacji więc szukam doradcy laktacyjnego

Lalka super, że czasem napiszesz co u was słychać :) Łucja jak już duża dama ale z tego co piszesz to taki sam leniuszek jak moja Li tylko Li już siedzi no ale też najbardziej podoba jej się stanie ;) ale ani nie chce pełzać o raczkowaniu nie wspomnę no i w ogóle nie chcę leżeć nawet pół minuty na brzuchu :evil: nie wiem co jej się stało :whistle:
no i ostatnio coraz więcej podjada i dosyć fajnie jej to idzie większość jedzenia podaję jej metodą BLW ale też dokarmiam czasem łyżeczką np. kaszkę albo zupkę i powiem tak początki blw były trudne no i oczywiście uwagi teściowej, mojej mamy i wszystkich którzy to widzieli, że się zadławi, że sobie nie poradzi itd MASAKRA a teraz już jest coraz lepiej zaczyna pięknie sobie radzić ze wszystkim ja już wiem jak gotować, jak kroić no i że obowiązkowo musi być mata pod krzesełkiem no i krzesełko z dale od ściany hihiihi ale ile ubawu przy każdym posiłku mamy :laugh:

A moja córka pozuje mi tak, że tylko patrzy sekundę a później dalej na zabawkę

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1011161 przez lalka
Syza śliczna córcia i Hania tez piękna!
U nas blw niema ponieważ to nie na moją cierpliwość i nie lubię tego bałaganu :evil:

Karola zdrówka!
Łucji łzawi prawe oczko dość często ,ale żadnych innych objawów!u nas nocki koszmar,budzi sie pierdylion razy w nocy nie wiadomo na co i od 5ej pełna gotowość bojowa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1011184 przez *Beata*
Syza - śliczna ta Twoja księżniczka :) Ja na 30 zrobionych zdjęć Hani może fajne ze 3 wybiorę, bo ona nie potrafi usiedzieć w miejscu i ciągle mi się albo odwraca, albo coś innego nie wyjdzie...ale ze mnie też żaden fotograf :)

Lalka - ja mam podobny problem u Hani z łzawiącym oczkiem... Jak miała wcześniej katar to jej cały czas łzawiło, teraz już jej przeszło ale oczko łzawi, nie jest tak cały dzień, ale jednak łzawi... Dajesz Łucji coś na to łzawienie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1011313 przez MlecznaMama
Witajcie!
Przepiękne dziewczyny macie. Modelki , wspaniałe! Lalka miło Cię widzieć po taaakim czasie. Jak zrzucę zdjęcia na komputer też chętnie pochwalę się Klaudusią. U nas nie ma żadnego ząbka O_o wszystko przed nami. Klaudia jest bardzo silna. Chce się juz wspinać, ładnie zjada, .
Serdecznie Was pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1011357 przez malina219
Hej Mamusie! :)

Mlecznamama Kalinka też bardzo silna :) Ciągle chce stać na nogach albo żebym trzymała ją pod pachy, wtedy od razu idzie :D wygląda to komicznie takie małe chude nóżki :laugh:





Czekając na śniadanie : :laugh:


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1011366 przez Karola0303
chyba przebił się drugi ząbek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1011479 przez Alesandra
Karola super.
Mmalina tez tak długo czekalyscie na śpiworek? bo my juz tydzień

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1011506 przez *Beata*
Karola - super,że jest już drugi :)
Malina - widzę, że Kalinka ma takie same krzesełko z Ikei jak Hania :) Też lubi tak w nim siedzieć? Kalinka jak fajnie wyczekuje na jedzonko :) Świetna jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl