BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

8 lata 7 miesiąc temu #1007169 przez kristi*
syza24 fajnie że Li już lepiej

Marcinkowi również lepiej, chociaż czasem jeszcze katarek męczy, i nadal bardzo marudny, jedyna przerwa w marudzeniu to jak śpi albo piosenki włączę

W sobotę na wesele jedziemy z Marcinkiem B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007229 przez malina219
U nas bez chorób, ale Kalina dziwnie "skrzypi" podczas oddychania wiec jutro idziemy do lekarza. Przy okazji mi ja zważa :)
Dzis wyszedł Kalinie pierwszy zabek <3
Siedzi juz prawie sama. Jak postawie na nogi to robi dwa kroki nóżkami! *.* ale do raczkowania nie bardzo się bierze.


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007241 przez Karola0303
u nas bez chorób jak zniknę z oczu plącz Juli pełza po całej podłodze w pon na basen idzemy
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007328 przez kristi*
malina219 Kalinka będzie mieć piękne zdjęcia, śliczny ma sweterek.
Karola0303 hehe jak dorośle Juli wygląda w spacerówce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007377 przez malina219
Kalinka wazy 6,130 kg :) a to charczenie to wiotkość krtani, które z czasem zniknie :) podobno zdarza się rzadko, ale jak już to u drobniutkich dzieci. Kamień z serca, bo bałam sie o co chodzi. A tak to zdrowa jak ryba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007380 przez Karola0303
Kristi trochę zaspana byla nowa kupiliśmy bo ta w wuzku 3w1 jest okropna przy nastepnym dziecku godole tylko kupie
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1007383 przez Karola0303
Kristi trochę zaspana byla nowa kupiliśmy bo ta w wuzku 3w1 jest okropna przy nastepnym dziecku godole tylko kupie
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007405 przez nesQa
Lili ma niekapka z avent, pingwinka, ale zamiast z niego pić to póki co gryzie ustnik :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007412 przez Karola0303
Tez gryzła teraz piła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1007494 przez kristi*
Ja się zraziłam do aventu, a i Marcinkowi jak jeszcze z butli korzystał to wolał Lovi, tak więc niekapka z miękkim dzióbkiem kupiłam Lovi, w przyszłym tygodniu powinien dojść. Kolejny ciężki dzień minął, niestety mały nie da sobie zajrzeć do dzioba, ale z tego co zauważyłam to są chyba dwie kreseczki dolnych jedynek :woohoo: Kupiłam Camilie więc może pomoże.

Jutro idziemy na wesele na szczęście dopiero na 18, więc mam nadzieję że ten najgorszy czas minie. A wśród ludzi i znajomych na pewno będzie miał zajęcie.

A w poniedziałek nasza druga rocznica ;) jak to szybko zleciało...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007500 przez nesQa
A my używamy wszystko z aventu :P próbowałam lovi, ale smoczki dziwnie wyprofilowane, a butelki mają taką budowę, że potrafi lecieć bokiem obok smoczka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007505 przez *Beata*
Malina - Hania parę dni po urodzeniu zaczęła tak charczec i też miała wiotkosc krtani, w sumie to dopiero niedawno przestała może tak charczec,albo zdarzy się jeszcze sporadycznie... Teraz strasznie charczy,ale to przez chorobę. Kalinka dopiero teraz zaczęła tak charczec? Dzieci z tego wyrastają...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007518 przez malina219
Beata od poczatku, ale od miesiąca często więc wolałam to sprawdzić. Podobno po roczku mniej więcej przechodzi :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007553 przez Alesandra
malina gratulacje dla Kalinki z powodu pierwszego ząbka ,oby tylko do główki jej gryźć nie przyszło bo moja mała czasami się zapomina :P:P Super malutka przekroczyła już 6kilogramów. ciekawa jestem ile moja waży. no ale tego to dowiem się dopiero w październiku
a sweterek cudny skąd jak można zapytać.


krisi gratulacje dla was 2 rocznicy ślubu, u nas tez za chwilę a pamiętam jak wczoraj

ja jestem na diecie , musżę troszkę figurę poprawić do projektu milky way w którym razem z Alusią bierzmy udział

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007560 przez Karola0303
Gratulacje z okazji rocznicy my mamy 1 w październiku leci czas my używamy tylko x firmy canpol babies

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl