BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #914114 przez anioleczek208
Dokladnie Kochane to kazdego z osobna sprawa czy chce pracowac czy nie ale tez jestem zdania ze skoro nalezy nam sie taki przywilej to dlaczego nie skorzystac ;) ja poszlam ba l4 bo mam ciezka prace na malarni proszkowej farby i wogole i tez juz raz poronilam a chodzilam do pracy na 12 h wiedzac o ciazy potem zalowalam a bylo juz za pozno ;)
a co do nayczycielek to mam tez kolezanke co pracaowala do 7 msc bo powiedzcie mi czym nauczyciele maja sie czym zmeczyc ;) niedlugo wiecj wolnego niz dni pracy ;)
masz racje joasia w 100% ja tez karlince wspolczuje troche..,i nie wiem po co sie meczy...jak moze skorzystac,,,umowa to nie wszystko ja w kwietniu dostalam umowe na 18 msc a wczesniej jak.juz konczyla mi sie wczesniejsza to caly czas sie staralismy i mialam to gdzies czy mi przedluza czy nie...
ale to tak jak mowisz kazdego sprawa z osobna...
i nikt tu sie nie chce klocic prawda?kazdy moze wyrazic swoie zdanie na kazdy temat ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914115 przez anioleczek208
Karlinka bardzo dobrze napisalas ;)teraz to to rozumiem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914116 przez MlecznaMama
heloł
ohoooo hoooo hooo hola hola. Ja tak samo uważam Joasia że straszysz.... zresztą nie pierwszy raz. Nie ma się co obrażać, ale myśl jak piszesz, Są mamy które nie mogą iść na l4 raz dwa. Zresztą ciąża to nie choroba,,,,,Co to za gadka że jak planujesz ciąże to rezygnujesz z pracy...... Dżizas jakie bzdury!!!!!! jak jest zagrożona to owszem l4 ale jak nie to jak któraś mama chce pracować to niech pracuje. U nas na lipcówkach pracowały do 8 miesiąca bo nie chciały siedzieć w domu.

Ada gratuluję ślicznej fasolki :) cieszę się że wizyta udana. a jak wizyta Dźassty?
Podziękowania: julka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914119 przez anioleczek208
jezusieee o jakim straszeniu Wy mowicie dziewczyny ??? nie przesadzajcie ...
wiem wiem hormony nam buzuja ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914120 przez MlecznaMama

Joasia92 napisał: bujanka, czy widzisz tam jakies zdanie straszące Karlinke??? :woohoo:
ja ja podziwiam bo mi by strach nie pozwoli na prace w ciazy... Niestety trzeba sie z tym liczyc ,ze jesli sie nie zabezpiecza to jest 100% szansa na zajscie w ciaze tak? :huh: :angry: albo sie relizuje w pracy , albo w domu i nie podejmuje sie pracy przed poczeciem dziecka. Czasem za ,,pazerstwo'' mozna slona kare zaplacic.

ten post jest poniżej krytyki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914121 przez Karlinka
Teraz doczytałam o jakim puchnięciu nóg napisałaś Joasia - fakt napisałam raz że mi trochę spuchły i bolą ,ale po wolnym dniu od pracy kiedy pół dnia spacerowałam. A nie od pracy bo tam na zmiane siedzę i stoję. Ale napisałam tez że poleże i poodpoczywam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914122 przez Joasia92
ja chyba bede musiala podziekowa u usunac konto. widze,ze mleczna z bujanka przesadzasz. wiec chyba czas sie pozegnac...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914123 przez anioleczek208
joasia przestan nie usuwaj zadnego konta !!!! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914124 przez MlecznaMama
rób jak chcesz. Jesteś dorosła. Jeżeli potrafisz pisać i inni mają cię czytać to też musisz czytać to co piszą inni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914125 przez Karlinka
ej ale dziewczyny wrzućcie na luz . Ile mamy lat żeby się obrażać i kłócić. Każda z nas ma inne podejście do ciąży , macierzyństwa itd ok, niech ma niech je nawet wyrazi. Kurcze chyba to , że ktoś ma inne zdanie nie jest powodem do tego zeby konto usuwać. Równie dobrze to ja mogłabym napisać, że Ty Joasiu z Aniołeczkiem przesadzacie i usuwam konto ;) Wrzucamy na luz dziewczyny :D jesteśmy tutaj chyba po to , żeby się wspierać , pomagac i radzić a nie konflikty powodować :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914126 przez anioleczek208
Karlinka i tu sie z Toba zgodze w 100 % ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914131 przez lalka
ale się wkurzyłam!!!!napisałam...naprodukowałam się...wysyłam a tu......twoja sesja wygasła...kuźwa mam focha i nie powtórzę posta...nie mam siły!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914137 przez MlecznaMama
napisz Lalka jak odnajdziesz siły. nie pisałaś chyba co na wizycie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914139 przez lalka
Mleczna ja nie byłam na wizycie tylko na badaniach....na piciu glukozy...po wyjściu zrobiłam sobie swoim glukometrem...i jak zobaczyłam wynik...to klękajcie narody...cukrzyca jak nic!!!!tylko nie pamiętam czy jest duża rozbieżność miedzy krwią kapilarną a żylną!!!!!
w sumie na badaniach czekałam 2 i pół godziny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #914147 przez monia89
Ada super! Ja sie nie mogę dpczekac mojego wt i moich foteczek :-) Pomimo 2 ciąży i tak ją orzeżywam jak 1 :-D
Co do l4 to indiwidualna sprawa ja zaraz poszłam przy Antosiu.
ale jeżeli mamusia lubi swoja prace jest lekka nie ma przeciwskazan do pracy i nie chce poprostu siedziec w domu to niech pracuje bo liczenie na to ze jak sie bedzie z brzuszkiem pracowac to pracodawca to doceni itp itd jest złudne chyba ze sie ma szczęßcie :-)
No i nie ma co sie dasać przy wymianie zdań każdy ma prawo do innego :-)

milego weekendu Mamusie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl