BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 8 miesiąc temu #915697 przez Karlinka
No niestety w Polsce jest chory system i w takiej sytuacji pracodawca jest mega poszkodowany bo ciężarna idzie na zwolnienie od początku ciąży, on kogoś zatrudni bo praca musi być wykonana, i co teraz z taką ciężarną zrobić? Ostatnio mieliśmy dyskusję ze znajomymi na ten temat. O ile firma jest duża to sobie poradzi, ale w mniejszej firmie kilkuosobowej to zaczyna się robić problem.

To może i ja zacznę pić siemię- a właśnie nasiona czy mielone?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915699 przez annaj
Ja niestety mam smutne wieści. Byłam u gina i już miała mi kartę ciąży zakładać, ale zrobiła jeszcze usg. No i wyszło, że nie bije serduszko, a rozwój zatrzymał się na 7t 3d. Więc zaraz po tym jak byłam ostatnio i widziałam serduszko. Przeryczałam całą drogę do domu i z M w domu. Jutro jadę do szpitala - dziś nie mam siły, i tam mają potwierdzić bądź zaprzeczyć i ew wywołanie i czyszczenie.
Jak by sie coś zmieniło to sie odezwę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915700 przez Karlinka
Annaj ściskam mocno !!!!! 3mam kciuki , żeby to jednak pomyłka jakaś była i z maleństwem było ok. Życzę Tobie i Mężowi dużo siły !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915702 przez Ada2424
Annaj strasznie mi przykro :( trzymaj się

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915719 przez anioleczek208
Mleczna a taka lekka i przyjemna ksiazka Rok w poziomce ;) fajnie sie czyta ;)

Karlinka ja tez wlasnie wypozyczylam ksiazke zeby zabic troche nude ;)

annaj tak mi przykro :( :( moze jednak.to pomylka czego Wam kochani z serca zycze 3majcie sie :* sciskam mocno ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915723 przez Anabelle
Annaj no nie mogę! Bardzo mocno współczuję i przytulam. Daj koniecznie znać co powiedzą w szpitalu, na pewno będą znowu robić usg, pewnie zerknie ze dwóch ginów. ;(((

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915736 przez annaj
Dziękuję dziewczyny, odezwę sie jak wrócę pewnie w weekend.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915745 przez monique1983
annaj - strasznie mi przykro, trzymaj się :( za każdym razem jak szłam na wizytę to było to czego się bardzo bałam zobaczyć, usłyszeć :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915748 przez lalka
Anaj tak mi przykro...cały czas trzymam kciuki i mam nadzieję,że to może pomyłka!!!!!przytulam cię najmocniej na świecie!!!!

ja po wizycie...ehh teraz to aż mi głupio się cieszyć!!!!
zacznę od tego,że jak odebrałam wyniki i porównałam z normami pod spodem to aż mi się słabo zrobiło!!!!
ale cukrzycy nie mam !!!!!!wynik 139...norma niby do 140,ale lekarz powiedział,że w tym roku podnieśli normy i jakbym przyszła z wynikiem 156 to też jest norma!!!!o cukrzycy niema mowy a badanie na krzywą już nie będziemy powtarzć :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: morfologia ok...mocz ok...badanie ginekologiczne ok...usg...ok!!!
dzidzia rośnie ma już 3,5cm..śmiałam się,bo lekarz mówi do mnie...jedna rączka...druga rączka...jedna nóżka...druga nóżka i już nic więcej nam nie wystaje i mrugnął do mnie :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

następną wizytę mam 9 września i wtedy zrobi mi usg szczegółowe..dokładne i takie ważne..a ok.20 tygodnia wyśle mnie na Polną do Poznania na echo serduszka dzidzi!!!!
Karlinka a do kogo i gdzie się zapisałaś????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915750 przez Dżasta86
Łącze sie w bólu Annaj, :( zycze duzo siły i spokoju .



Moniq sama kupiłam mielone dopiero wczoraj przeczytałam ze maja ciut inne zastosowanie, a mielone kupiłam zeby mozna było wsypywac do pokarmów czy sobie pic normalnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915756 przez Kalinka90
annaj współczuję, to straszne, oby jednak to była pomyłka, będę trzymać z WAS kciuki :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915758 przez Kalinka90
Dziewczyny za każdym razem Wam lekarz robi USG? Ja miałam dwa razy w 3 tyg. ale nie było jeszcze nic widać i w 6 tygodniu. A teraz mam wizytę w 10 i myślałam, że pewnie nie zrobi teraz usg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915762 przez Karlinka
Kalinka ja mam na każdej wizycie czyli już 3 miałam i na następnej wizycie też będę miała.
Lalka nasi lekarze chyba mają ten sam tryb- ja mam 8go września i też dokładne usg a że ciąże mamy praktycznie tak samo to chyba dobrze :) a czemu na echo ? to standardowe badanie? czy masz jakieś wskazania?
A zapisałam się do Wrześni do doktor Zielaznej ( bo znajoma mamy mówiąc o śremie pomyliła z wrześnią i nazwisko też przeinaczyła). Zobaczę co powie, jak nie będę zadowolona to pojadę do poznania do prof. Ruchały , ale myślę że mam tak niewiele normę przekroczoną że wystarczy standardowe leczenie :)
I super, że z cukrem ok i na wizycie też :*

ANNAJ trzymaj się !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915766 przez kristi*
Annaj trzymaj się - i równileż. am nadzieję że to pomyłka,
przeżyłam dokładnie to samo dzidzia w tym samym wieku, długo to do mnie nie docierało, każde dziecko wywoływało u mnie płacz, to chyba dzięki siostrzeńcowi udało mi się nierozklejać się.

Do szefa nie zadzwoniłam,
jutro USG o 16:20

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #915775 przez Ada2424
Lalka a widzisz, mówiłam, że będzie wsio ok :) super

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl