BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 9 miesiąc temu #915648 przez Kalinka90
monique1983 No niestety ciężki, synek ważył 4 300 g i miał rączkę zarzuconą na szyję, rodził się więc jak 5 kg dziecko siłami natury przez 20 godzin. Ale to i tak cud, niestety nie ma innej drogi żeby mieć dziecko :D. A moja mam przyjechała jak było już po wszystkim, także przykro mi, że tak słabiutko mnie wspiera :(.,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #915651 przez Anabelle

kristi* napisał: mam problem
byłam na wizycie dzisiaj juz u mojej gin miała mí przedłuźyć zwolnienie i stwierdziła ze moge wrócić do pracy.
zadzwoniłam do szefa a on do mnie źe absolutnie szkodliwe warunki pracy praca fizyczna i jeszcze po dwóch poronieniach mam załatwic zwolnienie u innego lekarza
Czy mam szukać lekarza który wystawi zwolnienie czy uczyć szefa przepisów?

Po dwóch poronieniach lekarz nie chce dać ci L4 ? :ohmy: :ohmy:
Poszłabym do innego lekarza. Szef pewnie nie chce cie mieć na sumieniu, a przeciez masz 100% płatne l4.

Kalinka też chodziłam do dwóch szkół rodzenia prywatnie i na nfz ale z nfz nie byłam zadowolona.

Ada czytaj ile chcesz :) ale jak nie chcesz strikte poradnika rób tak a nie inaczej to wcześniej jedna mamusia poleciała książkę pół żatem pół serio, podobnie taka książka żartobliwa o macierzyńskie to "dziecko dla odważnych" . Ja mam język niemowląt w pdf ale po kilku stronach zaczęło mnie nudzić :P

Kalinka Antek też szedł z ręką koło głowy. Położna mówiła, że na krakowiaka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915657 przez Ada2424
Kalinka przytulam :kiss: mama jeszcze inaczej spojrzy na Twoja ciąże zobaczysz :)

Kristi idz do innego lekarza.

Zamówiłam sobie język niemowląt a jak będe na kolejnej wizycie to zapytam położną czy jeszcze coś poleca poczytać i czy ma dla mnie jakieś książeczki bo kilka już od niej dostałam jeszcze przed ciąża i rewelacyjnie mi się je czytało :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915658 przez Dżasta86
hehehe Kristi twój pracodawca po prostu nie chce wydawac na ciebie juz wiecej kasy, woli zeby zus ci płacił. Wie że za miesiąc czy dwa znowu pójdziesz na zwolnienie, a on pewnie chce juz teraz przeznaczyc ta kase ktora poszłaby na ciebie na inna osobę bądź zaoszczędzić.

Kristi masz 3 opcje :
1. isc do innego lekarza
2 wrocic do pracy
3. pogrzebać trochę w papierach, jak np szkolenie bhp, czy zaświadczenie pracodawcy swiadczace o faktycznych szkodliwych warunkach.

Trza było sciemniać Kristi , ja sie nie patyczkuje ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915659 przez Dżasta86
Kristi jak chcesz napisz mi na prive , to cos pomodzimy. Duzo zalezy od stanowiska itp. Ale lekarka glupia dupa serio podziwiam ich interes w tym ze nie wystawią L4 pff

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915662 przez Dżasta86
ja bym sie wrociła na chama do niej i powiedziałabym ze mam ostre bole podbrzusza i biegunke , jakby nie wypisała L4 to poprosiła bym o pisemna odmowe :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915663 przez Dżasta86
Kalinka ale mega duże dziecko :O wez sie nie przejmuj mamą itp wbrew pozorom dużo osob ma nienormalnych rodziców i dużo żalu za ich postępowanie bezmyślne. Ciezko sie pogodzić, ale tak juz jest, ja ze swoimi ograniczyłam kontakt bo matka ma czarne wizje odnośnie zycia i wszystkiego co sie robi wiesz W 11, program 997, tego nie jedz tam nie jedz, to sie połamiesz, to sie okłamie rzuci zdradzi itp Wiec zyje zdrowsza z ograniczonym dostępem do starszych i już dawno temu przestałam załować. A na starosc zauważyłam ze co raz gorzej z nimi, obym ja taka nie była ;]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915664 przez Dżasta86
Anabell a co szukasz lekarstwa na zatwardzenie ??? bo cos tam wspomniałas , a mam złoty lek na całe zło związane z tym g.....m :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915665 przez Dżasta86
Dobra nie bede was trzymać w cierpiliwosci, otóż mi wczoraj internista zalecił picie siemienia lnianego, który jest wybawca na tyle rzeczy że nie zdawałam sobie z tego sprawy. Zgagi, kłopoty z jelitami, kwasowości , bole przewodu pokarmowego, dodatkowo ma duzo błonnika który jest nam teraz mega potrzebny orazzzz uwaga zamiera kwa omega 3 :) działa wspaniale na urode, włosy paznokcie. Wiec polecam kosztuje 7,50 za 450 gram. Mysle ze starczy mi taka torba na 1,5 miesiąca. Byłam dzisiaj na kibelku i juz lepiej, zołądek także prawi juz ustapił. poczytajcie kupujcie i pijcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915666 przez Nikaa
Po dwóch poronieniach nie chce wystawić lekarz L4?????????? idź do innego - ja bym do takiego lekarza nie wróciła już
co do pracodawcy to po pierwsze pewnie nie chce mieć Ciebie na sumieniu, po drugie jeśli masz szkodliwe warunki w pracy musiałby znaleźć dla Ciebie stanowisko nie szkodliwe - łatwiej mu gdy Ty jesteś bezpiecznie na L4, a on może zatrudnić kogoś na zastępstwo

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #915671 przez Ada2424
Dżasta żeby nie pisać posta pod postem i nie robic bałaganu to można edytować pierwszy i tam dopisać co się chce :) siemie lniane ma wiele zalet i jest baaaardzo zdrowe :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #915683 przez Karlinka
Ada a ja coś pisałam post pod postem? bo nie pamiętam a staram się jak już to edytować, ale jak napisałam to sorki.
Zwolnienie zawiozłam i nawet nie było tragedii w pracy z tego powodu:) Tylko zanim dałam zwolnienie to tak na nie spojrzałam i dopiero się zorientowałam , ze mam "1" czyli leżące ;/ także nici z moich planów że wreszcie sobie na spokojnie pospaceruje, po lumpkach pochodzę. No nic przy następnym muszę się o "2" dopomnieć co bym w domu uwiązana nie była. Na szczęście mam co w domu robić a jeszcze bibliotekę odwiedziłam kilka książek wypożyczyłam :)
Kristi no Dżasta ma chyba trochę racji że pracodawca nie chce płacić ci później znowu kasy za miesiąc zwolnienia.ale to i tak nie zmienia faktu , ze po dwóch poronieniach i w szkodliwych warunkach to już by mogła Ci dać dalej zwolnienie. Widać, nie tylko mój taki niechętny do zwolnień

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #915688 przez Ada2424
Karlinka sorki chodziło mi o Dzaste pomyliłam niki, juz poprawiłam :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915689 przez kristi*
juź mi szef powiedział źe zatrudnił juz kogos na moje zastępstwo
słyszaĺam źe z braku mozliwosci znalezienia innego zajęcia dla mnie - moze zwolnić mnie z obowiązku świadczenia pracy ale musi mi zapłacić tak jakbym pracowała
i to mu pewnie nie pasuje bo musi dodatkowo placic Osobie na zastępstwie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #915690 przez monique1983
Dżasta86 - ja też piję siemię lniane już od dawien dawna, a które lekarz Ci zalecił, całe nasiona czy mielone?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl