BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 9 miesiąc temu #902518 przez Karlinka
Ada ja też dzisiaj miałam spaghetti ,ale popchnęłam je polewką ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902527 przez Ada2424
O widzisz Karlinka jak się zgrałyśmy obie :P ja czwarty raz już jem tak mi smakuje :) ale już ostatni bo sos się skończył ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902528 przez Karlinka
mi jeszcze został , więc dodam trochę warzyw i zrobię cukinie faszerowane z mozzarellą :) mniam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902529 przez MlecznaMama
Ada! 43dc taka beta... to nie wiem czy dobrze bo nawet nie patrzyłam na liczydła, natomiast jest to 21 dpo.
Wrzuć zdjęcie jak pomalowaliście!!!!
Monika no to czekamy na piątek. Na pewno będzie serduszko!!! ale emocje! To Twoje pierwsze dzidzi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902531 przez Ada2424
Mleczna mi w 34 dc czyli w poniedziałek beta wyszła 213,70 jutro jadę na drugą :) Foteczke dodam jak panele już położymy jutro bądź pojutrze :)

Dziewczyny ile bet robiłyście?

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902566 przez monique1983
MlecznaMama - tak pierwsze, dlatego pewnie tyle strachu i emocji :)

Ada - ja robiłam 2 bety

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902573 przez Anabelle
Monique wydaje mi się, że każda ciąża to strach i emocje :) No chyba że to kwestia charakteru ;D bo u mnie to byłaby 5 ciąża a od 2 dni spać nie mogłam :)

Mam nadzieję, że tym razem mi się uda i zostanę z wami do końca, bardzo bym chciała. Jeśli jednak tak się stanie, to liczyłabym na mamusie z terminami na koniec marca, żebym nie była taką sierotką marysią :)

Muszę jeszcze magnez łyknąć bo dzisiaj nie brałam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902577 przez Karlinka
Anabelle na bank się z nami uda a mamuś z końca marca pewnie jeszcze trochę dołączy :)
mam pytanie -czy w ciąży można pić wapno? komary mnie pogryzły okrutnie a ja zawsze bardzo puchnę.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902578 przez MlecznaMama
może na koniec marca nie, ale myślę że i tak urodzę po 12.... pierwszego urodziłam po terminie i nie obyło się bez oksytocyny . No i teraz miałam opóźnioną owulkę więc tez nie wiem jak w takich przypadkach wypada termin porodu. Anabella musi się udać! My Cię stąd nie wypuścimy!
Monika pierwsza ciąża jest cudowna, przeżywa się wszystko pierwszy raz, emocje, wyczekiwanie, ah.
Ja się czuję nadzwyczaj świetnie...
Dziewczyny...... macie jakieś marzenia względem płci, czy jest Wam ta kwestia zupełnie obojętna?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902580 przez Saga0304
Hej mamusie;) ja dziś po mega długim dniu...jedni juz malują :) a ja sie morduje z wybieraniem płytek i innych rzeczy do łazienek... :ohmy: już mam dość :angry:

Ja też do lekarza dopiero 29 lipca... :( ale jednak się cieszę, bo już będzie serduszko...i troszkę stresu mi odejdzie, jaki by pewnie mi teraz towarzyszył, jesli bym jeszcze nie usłyszała... W pierwszej ciąży nie doczekałam sie serduszka :(

Miło, że jest nas coraz więcej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #902583 przez MlecznaMama
Saga a to ja uwielbiam chodzić po sklepach budowlanych i oglądać płytki, panele, tapetyt albo w sklepie meblowym... ale remont mieszkania już za mną więc mogę pochodzić za Ciebie ;)
Kalinka bliźniaki? extra by było jakbyśmy miały jakąś mamusie w 3paku :) a kiedy Ty masz pierwszą wizytę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #902587 przez Saga0304
MlecznaMama. Co do płci, to zawsze marzyłam mieć pierwsza córeczkę :) a teraz, gdy pierwszym razem sie nie udało, modlę sie by było zdrowe, i poradziło sobie w życiu :) Mój mąż mówi, że będzie chłopczyk...i ja chyba też jakieś takie dziwne przeczucie mam, że będzie chłopczyk...chyba czasem sie tak zdarza ze kobieta od początku przeczuwa co bedzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #902588 przez Ada2424
Anabell końcem marca to i mi termin wypada jakoś koło 18-20 :)

Saga wiem jakie to męczące bo tez przez to przechodziłam i od lutego żyje w ciągłym remoncie ale już ostatnia prosta została ;) o to idziesz do gina dzień przede mą :) kiedy miałaś ostatnią @ i owulacje?

Mleczna dla mnie też najważniejsze żeby było zdrowe a płeć wszystko jedno jaka, co do przeczucia to myślę że będzie chłopiec ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902592 przez Saga0304
MlecznaMama bardzo proszę :) oddaje w Twoje ręce wybór armatury :lol: jest mega wielki wybór, a jeszcze większy przedział cenowy :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902594 przez Karlinka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl