BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 9 miesiąc temu #902599 przez Saga0304
Ada2424 @ miałam 31 maja, a owulacji 14 czerwca... Lekarza juz odwiedziłam, ale to była szybka wizyta u niego w szpitalu, w celu wypisania dupka...i tyle...

A dziewczyny mam pytanie odnośnie karty ciazy, aby wszystko było oki jesli chodzi o prace itd... To do 10 tyg trzeba założyć??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #902601 przez MlecznaMama
Saga ja także przechodziłam przez to w tym roku w lutym. Teraz dziewczyny jesteśmy silne i damy radę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a tak wracając do wybierania płytek to ja chętnie :D ale czy ja mam gust :PP? ja sobie Kochane moje wybrałam 2 lata temu ciemnobrązowe panele, i roboty mam z nimi niesamowicie dużo!
Ja nie mam typów co do płci... mam przeczucie na dziewczynkę, ale cieszyć się będę jak wszystko będzie dobrze, na tym najbardziej mi zależy..

...................a ja dupka nie biorę,,,,ta lekarka u której byłam nic mi nie dała...w ogóle wzięła mnie za wariata jakiegoś :( jem witaminy dla staruszków bo mają luteinę... ehhhh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902611 przez Anabelle
Mi płeć obojętna :-) zdrowe dziecko to skarb a Mama i tak będzie kochać niezależnie od płci :-)

Malowanie, płytki etc to temat mi bardzo bliski przez ostatnie dwa lata :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902615 przez Saga0304
Cieżko z tymi remontami, budowami...ale i bez nich tez cieżko...zawsze co nowe, "NASZE" to cieszy :)

A jesli mogę zapytać z jakich województw/miast jesteście?? Ja świętokrzyskie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902616 przez Ada2424
A ja jestem z dolnośląskiego :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902671 przez monique1983
MlecznaMama - jak byłam młodsza to najpierw chciałam dziewczynkę, później na chłopczyka mnie wzięło, a w tej chwili jest mi to obojętne, Chciałabym tylko, żeby ciąża przebiegała prawidłowo i dziecko urodziło się zdrowe. Nie mam też na razie żadnych przeczuć, zresztą na razie się nawet nad tym nie zastanawiam, na razie czekam na serduszko :)

Saga0304 - ja ze śląskiego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902685 przez Linka88
Ja jestem z mazowieckiego.
co do remontow to przechodzilam to w zeszłym roku... w sumie to pare rzeczy nam jeszcze zostalo di zrobienia, ale narazie zadne prace nie wwchodzą w gre bo mam tak wyczulony węch ze nie zniosla bym tego. Mam nadzieje ze po 1 trymestrze to minie :)
Mija wizyta rownoitko za tydz, juz sie nie mohe doczrkac :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902692 przez Amorfivell
chyba kazda z nas kiedys marzyla czy to chlopiec czy dziewczynka ale teraz dla mnie jest najwazniejsze zeby maluszek wytrwal 9 miesiecy i urodzil sie zdrowy :)
ja jestem z Podlaskiego ale obecnie mieszkam w Islandii (hafnarfjordur)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902694 przez Anabelle
to ja mieszkam w małopolsce
widzę, że każda zupełnie inny rejon ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902695 przez lalka
dzień dobry!!!!witam nowe mamusie :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: !!!!
dzisiaj rano jak wstałam miałam lekkie mdłości :sick: :sick: ,ale dałam radę..
dziewczyny ile ja wczoraj podczas 15 minutowej przerwy w pracy żdżarłam...wachlarz menu szeroki...Boszeeee i na to wszystko woda mineralna!!!!!
a od 17 tak chciało mi się spać,że na stojąco mogłabym spać...tak już mi się nie chce...a ten tydzień będzie się wlókł w cholerę,ale w niedziele wyjeżdżamy na wakacje do Zakopanego :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

mam ochotę na suwaczek,ale wstawię dopiero jak zobaczę serduszko

ja jestem z wielkopolski :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902700 przez lalka
co do płci to obojętnie..ważne..ba najważniejsze żeby była zdrowa!!!!chociaż mam przeczucie co do dziewczynki!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902707 przez Amorfivell
Lalka - bardzo dobrze znam to uczucie :) codziennie przechodze nagły spadek energii moglabym zasnac tam gdzie stoje niestety nie ma tak łatwo trzeba niestety pracowac ;/ a gdy juz czlowiek wroci do domciu to wszystko mija lub padam na twarz i spie do rana....

A jak wygladaja Wasze noce ?? ja co noc po 5 razy latam do toalety na siku ... i od 4 dni mam niespokojny sen ... kazdy szmer mnie budzi kiedys nic mi nie przeszkadzalo a teraz nawet jak samochod gdzies daleko jedzie to mi przeszkadza;/ jak jest u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902710 przez lalka
to moja fotka dzisiejsza...




u mnie tylko raz zdarzyło się ,że nie mogłam zasnąć,ale to i tak trwało jakieś pół godziny...a tak to póki co przykładam głowę do poduszki i śpię
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #902756 przez Karlinka
Lalka ja tak jak ty z wielkopolski.
Mnie niestety też bardo męczy zmęczenie. Wczoraj zrobiłam sobie drzemkę popołudniową , ale zupełni mi to nie przeszkodziło spać dzisiaj do 9. Tylko oczywiście jakieś głupoty mi się śniły i co chwilę się budziłam. Teraz znów najchętniej wróciłabym do łóżka , ale niestety trzeba zrobić obiad, zakupy, trochę posprzątać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #902765 przez Anabelle
U mnie też niespokojne noce, słabo śpię, do tego 2 razy dzisiaj sikałam w nocy mimo, że specjalnie na noc nic nie piłam :O

Lalka <3 ah! wstawianie suwaczka to coś pięknego :) ostatnio jednak wstawiłam zanim zobaczyłam serduszko i serduszka się nie doczekałam. poczekam do sierpnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl