BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 9 miesiąc temu #901499 przez Karlinka
Lalka no niestety zmiany nastroju i humory to uroki ciąży ...mam nadzieję, że szybciutko Ci się nastrój poprawi :) Jeśli dobrze pamiętam to za 2 dni masz wizytę i jak się upewnisz że wszystko jest ok to i humor będzie lepszy :) Ja niestety jeszcze 9dni muszę czekać...

A tu cisza pewnie dlatego , że młode ciąże jeszcze. Pewnie za 3-4 miesiące jak zaczniemy po kolei na zwolnienia iść to trochę więcej postów będzie , no i pewnie powoli zacznie tu mamusiek przybywać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901501 przez Karlinka
Dzisiaj meczyk, pewnie z Mężulkiem będę oglądać i kusi mnie Karmi , ale pewnie skończy się na warce 0,0% albo soku pomarańczowym ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901505 przez Ada2424
Ja z Mężem maluje pokój dla dzidzi :) akurat tak się złożyło, że u nas końcówka remontu całego mieszkania, myślałam, że jak zrobimy pokój dla dzidzi to będzie musiał stać długo pusty a tu proszę :cheer:

To ja chyba ostatnia z Was mam wizyte bo wybieram się końcem miesiąca dopiero żeby serduszko już było widać.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901514 przez lalka
ja dzisiaj sama siedzę w domu..młody wybył do kolegi na noc...m też wybył na noc,ale do pracy..miałam wypoczywać a nudzę się jak mops
ada ja też miałam wizytę na 30 lipca,ale od 21 jedziemy na wakacje i chcę być spokojna i mieć pewność dlatego przełożyłam ją na poniedziałek
Karlinka też piwa bym się napiła,ale smak mi się jakoś pozmieniał i nie czuje smaku tego co piję lub jem...ble

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901515 przez Anabelle
Lalka pospamowałabym Wam, ale ja tu tylko fluidy łapię :P

Ada jakie kolorki wybieracie?
My mamy niebieski i selendynowy :P niby zielony, ale tak intensywny, że aż odbija światło :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901518 przez Ada2424
Anabell w małym pokoju wybraliśmy pomarańcz i żółty a w naszym będzie beż z brązem :) właśnie Mężu zaczął malować pomarańczowym i już mi się bardzo podoba ten odcień :cheer:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901522 przez lalka
dawaj Anabelle!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901523 przez Karlinka
U nas też by się odświeżenie koloru przydało. Fasolka po urodzeniu będzie mieszkać z nami w pokoju a później będziemy kombinować ;) Ale z malowaniem pewnie będziemy trochę czekać aż będzie wszystko pewnie płeć, mebelki itp a wtedy ja sie na trochę wyprowadzę a Małż z teściem będzie działał;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901526 przez lalka
u nas po remontach więc malować nie mam co chyba,że mordkę swoją!!!zresztą jestem na etapie nic mi się" nie chce"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901527 przez Linka88
Ja mam wizyte na 23.07 I to bedzie polowa 7 tyg. jest szansa ze bedzie juz serduszko? Gin powiedziala mi ze normalnie umowila by mnie na za miesiac ale przez te torbiele ciaza jest zagrozona to mam sie pojawiac czesciej.
Nie wiem tylko jak z praca, bo w sumie nic mi nie mowila. Pracuje na noce I na stojaco czy to mi nie zaszkodzi? My dopoki nie bedzie wiadomo czy w szystko ok nic nie kupujemy dla dzieciaczka, w razie czego I yak bedzie bardzo duzo czasu na zakupy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901530 przez Ada2424
My od lutego robimy remont generalny całego mieszkania, w sumie to wszystkie pomieszczenia na nowo od podstaw. No ale już końcówka została malowanie i panele w pokojach :) no i umeblowanie póżniej :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901532 przez Karlinka
Linka powinno już chyba być serduszko. Ja będę na wizycie w 6tygi 6dniu i mam nadzieje że się na serduszko załapie ;)
Musisz z gin porozmawiać o pracy ,ale wydaje mi się, że ciężarne nie powinny pracować na nocki (chyba pracodawca ma obowiązek zapewnić Ci prace na dniówki ale nie jestem pewna)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901536 przez Anabelle
Linka może już być widać serduszko :)

lalka napisał: dawaj Anabelle!!!

Tak więc my mamy w pokoju Antka niebieski i zielony, intensywne kolory.
W salonie mamy ciemny granat i piaskowy, taki ciemniejszy beżowy.
W sypialni mamy morski ciemny i piaskowy.
W kuchni mamy jaśniejszy turkus :P
w przedpokoju morski ciemny i srebrny świetlisty
a przedpokój też jest w srebrnym odbijającym światło, ale to trzeba przemalować
aaa łazienke mamy szaro-biało-czerwono/liliową


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901541 przez Linka88
Ooo bylo by super :) juz sie nie moge doczekac :) my mamy roczne mieszkanie to jeszcze nie ma comalowac, narazie maluszek nedzie u nas w supialni a za 3 lata pomyslimy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901543 przez Anabelle
No w pokoju u Antka na razie jest graciarnia, plus jego łóżeczko i łóżko normalne....... śpimy razem w łóżku normalnym :D a mąż w sypialni na łóżku 2x2 metra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl