BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 9 miesiąc temu #901719 przez micela
Hej dziewczyny ale się napisałyście :). Anabelle trzymam kciuki :) ! Ja nawet zmęczona nie jestem, a zaparcia...Mam na odwrót cały czas.... :unsure:Ostatnio miałam straszna ochotę na piwo, chociaż ogólnie to nie lubię no i na słone bardzo mnie ciśnie, poza tym zero objawów, ani mdłości nic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901734 przez monique1983
Dziewczyny trzymam jutro za Was kciuki, ale na pewno wszystko będzie dobrze :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #901737 przez Saga0304
Hej dziewczyny;) ja dziś miałam biegunke,zaczęło sie ok 23 wczoraj, i skończyło ok 14 dziś...czy to oki...??? Czuje nadal ogromne bulgotanie w brzuchu...

Jak Wam minął weekend??;) u mnie dziś piękna pogoda;))

Trzymam mocno kciuki, napewno jutro wszystko będzie suuuuuper;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901755 przez Linka88
pogoda dziś była ładna a ja nawet na balkon nie wyszłam, totalnie rozłożona jestem... 7 dni antybiotyku ( zapalenie oskrzeli) i nic nie pomaga, wręcz mam wrażenie żę teraz jeszcze zatoki mam chore. od tego kaszlu, kataru i kichania coś mnie dziś lekko kuło w podbrzuszu :/ idę jutro do lekarza i niech coś na to poradzi bo już mam dość leżeia i smarkania. Czy to możliwe że przez ciążę leki na mnie nie działają? bo już nie wiem jak to wytłumaczyć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901762 przez Anabelle
Dziewczyny ja się tak denerwuje że nie mogę spać! Wiem że to źle, nawet sobie nuce piosenki w myślach ale nic mi nie pomaga. Nie wytrzymałam, o 23 wzięłam test gratisowy do testów owu i zrobiłam. Najpierw nic nie było widać a po 5 min chyba siła woli coś wypatrzyłam ale nie wiem czy sobie nie wkrecam!?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901763 przez Anabelle
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901773 przez micela
Anabelle cos tam jest na moje oko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901778 przez lalka

Anabelle ja miałam identycznie.. przed testowaniem .cała noc nie mogłam spać z nerwów,śniły mi się testy wielkości telewizora,że zamiast sikać do pojemniczka to nasikałam całe wiadro :dry: :dry: :dry:
a jak zrobiłam test to też najpierw nic nie było widać a dopiero po ok 5 min.jak test wyschnął to pojawiła się druga kreska!!!i za każdym razem jak robiłam paskowy test :angry: :angry: :angry: więc kupiłam płytkowy i wyszedł normalny!!!
to nie pozostało nic innego jak pgratulować :kiss: :kiss: :kiss:
a pamiętasz jak na staraczkach pisałyście,że pozytywne testy idą w parze zawsze...podwójnie????no to żeby nie było mi smutno wywołałam cię do marcówek :P :P :P :P :P

ja szykuje się do wizyty..ale mam nerwa ;) ;) ;) ;)

Anabella jak ja się cieszę z twoich kresek
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901789 przez monique1983
Anabelle - no coś tam widać, więc na pewno sobie nie wkręciłaś :) zrób jeszcze test z porannego sika :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #901796 przez Anabelle
Musiałam kontrast podciągnąć na fotce żeby coś było widać bo taki bladzioch :-)
Ale było by mi miło ;-)
Lalka trzymam kciuki za wizytę :-)

Siknelam na strumieniowy ale kreski trzeba było szukać z lupą. Coś się kurcze pokazuje ale chyba kupię płytowy jak będę z Antkiem na spacerze

@ nie ma, mam okropne wzdęcia i gazy, odrobinę obolaly biust i sutki. No i dużo śluzu białego więc mam jeszcze nadzieję - dzisiaj termin miesiączki 28 dniowej ale późniejsza owu wskazywały na 30 dniowy cykl.

Nie lubię tego okresu niepewności ;-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901884 przez lalka
no ja po wizycie!!!!pan dr.powiedział,że"to ciemne jezioro to jest to!!!co potwierdza fakt,że jest pani w ciąży" ciąża wczesna..mam brać tylko kwas do 8 tyg.a potem przejdziemy na preparaty wielowitaminowe...i następna wizyta za 4 tygodnie!!! i tak pozytywnie ze mną rozmawiał .....nie było czegoś takiego,że po co tak wcześnie,żeby się jeszcze nie cieszyć!!!!ja wiem,że na tym etapie wszystko może się zdarzyć,ale niema co się stresować na zapas!!!!

Anabella dalej trzymam kciuki!!!i znowu mamy ten sam miesiąc........

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901890 przez Linka88
lalka gratulacje :)
ja mam jeszcze półtora tyg stresu czy to serducho juz będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901891 przez Anabelle
lalka no zobaczymy, coś mi cienie sie pokazują, ale jak wiadomo ten początek to jedna wielka zagadka, a pierwszy trymestr to już w ogóle porąbany jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901895 przez lalka
na temat pierwszego trymestru to mi Anabelle nic nie mów!!!!ja chciałbym obudzić się dopiero w czwartym miesiącu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #901897 przez Karlinka
Anabelle mój test w dniu spodziewanej @ był tak blady , że masakra . także ja myślę , że możemy Ci już gratulować :))
Lalka no to super :) gratulacje :) i jaki fajny doktor :)
Ada 3mam kciuki za bete :)

Ja jakoś czasu nie mam żeby lecieć na bete zresztą i tak za tydzień będę już u lekarza i mam nadzieję na serduszko :)
Męczą mnie mdłości wieczorne i strasznie szybko się męczę.

Miłego dnia dziewczyny :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl