BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 9 miesiąc temu #903164 przez Karlinka
okolice Poznania a Ty?

Ja dzisiaj walczę na nocce -masakra;/ już nie mogę się poniedziałku poczekać :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903166 przez Amorfivell
tez mam nadzieje ze odpoczne i bede spala cala noc. ja od wczoraj mialam ochote na cos kwasnego wiec zrobilam caly garnek bigosu dla mnie pycha kwasniutki a moj mezczyzna az sie krzywil jak jadl hehe tak wiec caly gar jest tylko dla mnie hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903183 przez Ada2424
Druga beta 569,50 :) ufff kamień z serca, już ja jutro dam popalić tej pielęgniarce za to, że tak mnie zestresowała!

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903188 przez lalka
no to Ada gratulacje!!!daj pindzie popalić za nas wszystkie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903190 przez Anabelle
Ada już gratulowałam bo betka piekna :)

lalka podaj mlecznej date porodu z OM i termin najbliższej wizyty.

ja nie dobije do 1000 bety przed wizytą za tydzień -.- wątpie żeby było coś widać, ale nie chcą mnie puścić na urlop bez konsultacji ginekologicznej po łyżeczkowaniu marcowym. lalka kiedy ty byłaś u gina że był pęcherzyk?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu - 9 lata 9 miesiąc temu #903196 przez lalka
Anabelle znowu coś przeoczyłam???


termin wg.OM 10 marzec następna wizyta 04. sierpień

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903202 przez Anabelle
Robimy listę w pierwszym poście, żeby wiedzieć za kogo i kiedy trzymać kciuki :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903241 przez moni91
Gratuluje kolejnym Mamusiom:) Dziewczyny normalnie wam zazdroszczę tych emocji:) ja pamiętam jak było u nas to normalnie jak was podczytuje to mi aż łeska się kręci w oku:) Buziaczki od nas i Lenki mojej 5 ms córci:) :*:* dla was :) trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze u was:)
:kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903310 przez Saga0304
Ada super bardzo sie cieszę :) ja dziś znowu miałam nie przespana noc...budzi mnie każdy odgłos...a pózniej cieżko usnąć... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903323 przez Ada2424
No to Kochane moje tak jak obiecałam wstawiam Wam foteczki skończonego naszego pokoju :cheer: Męzu walnął aparatem o podłoge i zaczął działać :laugh: póki co pokój bez mebli bo czekamy na nie, są w trakcie realizacji zamówienia no i nie ma jeszcze ozdób. Dziś zabieramy się za malowanie łazienki, przedpokoju i jak starczy nam czasu to kuchnie no i wreszcie będzie ostateczny koniec remontu :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url] [/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903358 przez Ada2424
Kurcze mój gin idzie na urlop od 28 lipca i wraca dopiero 11 sierpnia :dry: czyli musze iść na wizyte 24 lub 25 lipca w takim razie bo czekać do 11 sierpnia z pierwszą wizyto to troche nie bardzo, ale czy już serduszko za tydzień będzie, chyba raczej nie bo to 6 tydzień jakoś by był po mojemu.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903383 przez Karlinka
Anabelle ja odpowiem za siebie- byłam na wizycie w 4t6d od OM i był już zagnieżdżony pęcherzyk. Może Ci to coś pomoże.

Ada super beta :) ja idę w poniedziałek na wizytę (bo mój lekarz też na urlop jedzie) i będę wtedy w 6t6d i mój gin mówił , że może jeszcze nie być serduszka , ale ja wierzę że będzie :) bo na pierwszej wizycie też mówił że pewnie nic nie będzie i się zdziwił pęcherzykiem :

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903385 przez roma4
witam jestem mamą marcową 2014 , życzę Wam pięknych i spokojnych 9 miesięcy, ach jeszcze nie dawno my do siebie pisałyśmy na forum a już mamy swoje bobaski...pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903448 przez Anabelle

Karlinka napisał: Anabelle ja odpowiem za siebie- byłam na wizycie w 4t6d od OM i był już zagnieżdżony pęcherzyk. Może Ci to coś pomoże.

Ada super beta :) ja idę w poniedziałek na wizytę (bo mój lekarz też na urlop jedzie) i będę wtedy w 6t6d i mój gin mówił , że może jeszcze nie być serduszka , ale ja wierzę że będzie :) bo na pierwszej wizycie też mówił że pewnie nic nie będzie i się zdziwił pęcherzykiem :


Dziękuję :) ja bede od OM w 5t3d wiec w takim razie licze na pecherzyk :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 9 miesiąc temu #903548 przez annaj
Trzymajcie za mnie jutro mocno kciuki, bo idę na rozmowę w sprawie pracy. Półtorej miesiąca temu mnie zwolnili, teraz zaszłam w ciążę po 11 miesiącach starań ale jestem bez pracy. Mam nadzieję że mi się uda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl