BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 7 miesiąc temu #929089 przez Karlinka
Dobry Mamuśki :)
Dzisiaj mnie dopadły sny o krwawieniu dlatego też dzisiaj nienajlepszy mam poranek... mam nadzieję, że u Was lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929114 przez monique1983
kristi* - wszystkiego naj z okazji rocznicy, my też będziemy mieć 5.10 i właśnie myślę co tu mężowi podarować z okazji pierwszej rocznicy ślubu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #929141 przez Ada2424
Doberek :)

Piękna pogoda dziś jak wczoraj, trzeba korzystać :)

Karlinka piękne zachowanie Męża :) mój kilka razy dziennie głaszcze, całuje brzuszek i gada do niego, śmiesznie to wygląda :) te koszmary, ja też nieraz je miewam i później wstaje przestraszona. U mnie dziś samopoczucie super, w sumie od wczoraj :)

Dziewczyny czy Wy wiecie w czym się pierze pluszowe misie? Tzn czy można w normalnym proszku czy trzeba w takim dla dzieci? Mam cały worek i większość jak nówka, jedynie trzeba odświeżyć i nie wiem w czym prać :whistle:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929146 przez karola1322
kristi wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu

Ada ja misie mam wyprane w zwykłym proszku

pogoda fajna ale czasem zimno jest mój partner głaszcze co chwile brzuch całuje mówi cały czas kocha nas :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929147 przez Ada2424
Karola a na ile stopni prałaś? Nie zmechaciły się?

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929150 przez karola1322
ada na 30 stopniach nie zmechaciły mi sie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929152 przez Ada2424
Karola dzięki :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929200 przez ewawawa
cześć dziewczyny jak tam po weekendzie ? ja sobie tak fajnie odpoczęłam :D

rozmawiałam z rodzicami i przyjeżdżają w przyszły weekend na tydzień, ciekawe jak zareagują na mnie w realu w ciąży, w ogóle zobaczyłam jak przytyłam nagle , szok ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #929232 przez Anabelle
Iska piszesz że wynik bety i usg się pokrywa, ale usg pierwszego czy drugiego? W sensie czy beta wskazuje na początek kwietnia czy koniec marca? Bo o ile owulka może sie przesunąć, o tyle stężenie hormonu we krwi jest dość jednoznaczne. Mi jak nie było wiadomo przy pierwszych ciążach kiedy doszło do zapłodnienia, bo jak pisałam cykle były od ok 20 do ok 70 dni to zlecano cykliczne badanie bety. Badanie usg genetyczne zrób sobie tak czy inaczej - dobry ginekolog powinien móc ocenić czy jego zdaniem dziecko prawidłowo się rozwija. Serce i organy dokładnie będą badane na połówkowym. Moja koleżanka ze studiów zorientowała się, że jest w ciąży dopiero końcem 4 miesiąca więc w ogóle genetycznego nie miała, a 70% dzieci, które mają podwyższoną przezierność na genetycznym rodzi się zdrowe więc nie denerwuj się - to dziecku nie pomoże - skonsutuj się z innym ginekologiem i nastaw pozytywnie, na pewno dziecko jest zdrowe :)

U nas przepiękna pogoda, dzisiaj dość aktywnie, jutro jedziemy z Antkiem do koleżanki która ma syna w tym samym wieku, a w środę gin.

Rocznica u nas minęła raczej bez echa, męża nie było 2 tygodnie i jakoś poszło. Na szczęście ostatnio wraca, w weekend też byl w domu to przynajmniej rodzinną niedzielę na świeżym powietrzu mieliśmy :)

Ada a pluszaki będą jako ozdoba czy dla dziecka do łóżeczka i zabawy? Bo jak skóra noworodka bedzie miała kontakt z pluszakami to lepiej wyprać w dziecięcym proszku. Normalny lubi powodować wysypke.

My wreszcie balkon mamy założony i Antek sobie po nim biega ;) Fajnie, nie trzeba sie juz martwić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929235 przez Ada2424
Anabelle dla dziecka do zabawy :) właśnie je powyciągałam bardzo dużo ich mam, mąż ma wstąpić dziś na zakupy po pracy to mu wspomne żeby kupił proszek albo płyn do prania dla niemowląt i w nim jutro wypiore. Chce wykorzystać pogode to na dworze wyschną a w zime kisić je na grzejnikach to tak do kitu troche.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929248 przez Anabelle
Skasował mi sie post :(
Chyba z 15 zdań- no nic napisze krótko - pluszaki możesz przeprać teraz, nie zaszkodzi im, ale do porodu jeszcze daleko to sie zakurzą, zajdą roztoczami etc. Pluszaki niestety powinno się prać często. Przy infekcjach górnych dróg oddechowych u dzieci pytali sie nas o pluszaki - czy są w łóżeczku, jak czesto sa prane itd.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #929252 przez Ada2424
Planuje po wypraniu wsadzić je w worki próżniowe tak mi koleżanka poradziła :whistle: najwyżej przed porodem jeszcze raz przepiore, ale teraz musze bo one kupe lat w worku leżały.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929265 przez Anabelle
Pewnie ;)
Nie zaszkodzi im jak się dwa razy wypiorą :P

Ja właśnie smażę placki ziemniaczane, mąż wrócił z pracy, pogoda piękna, pranie Antkowe zrobione, Jutro bede prac pościele i nasze ubrania ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929274 przez Ada2424
Ja też dziś obiadu sporo zjadłam. Robiłam sos z warzywami, pulpety makaron i zostało z wczoraj marchewki duszonej :) przed chwilą właśnie wróciłam z ogrodu :) czekam na Męża w tym tygodniu pracuje do 19.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929358 przez iska
bujanka ja w pierwszej ciąży siare zobaczyłam po porodzie... teraz tez kiepskawo z tym na razie.. chociaz sutki bola cholernie...
karlinka co za sny masz.. kurcze... dobrze ze to tylko sny
ada miski bym wyprala w proszku dla dzieciaczków.... ale ogólnie to ograniczyłabym je do minimum.. jak szymek byl marny mial podejrzenie alergii i usuwaliśmy wszystkie miski... zostal jeden ukochany titus, ktory jest dobry nawet dzis na wszystkie smutki (po 6 latach prawie)
annabell wynik pierwszego usg na ktorym bylo widac zarodek, wynik bety (ktory jednak rozgraniczony jest od.. do) i wynik drugiego usg - pokrywaja sie na jeden termin 7 kwiecien . dopiero wynik usg ktore mialam robione teraz na dobrym sprzecie wskazuje zupelnie co innego czyli ciaze starsza o dwa tygonie. - dlatego jest to dla mnie zagadka i zastanawiam sie jak to wytlumaczy moj lekarz. wizyta w czwartek wiec juz niedlugo.
Ostatecznie postanowilismy z mezem jechac do poradni. w poniedziałek ruszamy rano i mam miec robione badanie krwi (tylko kurcze nie dopytalam czy bedzie to test podwojny czy potrojny), kolejne USG (zeby dobrze okreslic wiek ciąży - ciekawe czy nie wyznacza mi kolejnego terminu ;) ) no i rozmowa z genetykiem :) i powiem Wam szczerze ze jedziemy tam tylko po to zeby sie faktycznie upewnic ze podwyższony wynik wynika z faktu ze ciaza jest starsza. innej opcji nie biore pod uwage :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl