BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 7 miesiąc temu #929838 przez monique1983
Lalka - mnie moja fryzjerka powiedziała, że tak zupełnie bez amoniaku to mi nie rozjaśni tych odrostów, farbuję raz na 2 miesiące. A patrząc na odrosty to też bym mogła co miesiąc farbować ;)

Dżasta86 - mnie też się często zdarza, że boli mnie głowa rano po wstaniu z łóżka.

Anabelle - no ja właśnie próbuje zrobić coś teraz żeby zapobiec trochę temu wypadaniu, na razie robię wcierki w skórę głowy takim preparatem z Welli, a 10.10 idę do fryzjera na zabieg dermabrazji Nioxin.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929841 przez Amorfivell
ada2424 postaram sie czesciej udzielac ... niestety moje godziny pracy bardzo utrudniaja :)

a kobietki moze powstawiacie swoje aktualne zdjecia brzuszkow??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929861 przez Karlinka
DObry Mamuśki :)
Cieszę się, że na wizytach wszystko ok :)
Amorfivell fajnie, że wróciłaś-odzywaj się częściej :)
Anabelle powodzenia na wizycie :)

U mnie brzuszek powoli rośnie, większość mówi że nic nie widać ...Ale ja tam po zdjęciach widzę, że troszeczkę rośnie :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Coś ostatnio brak apetytu ;/ na nic nie mam ochoty i bardziej to przymuszam się żeby zjeść jakąś normalną porcję. No i waga ciągle stoi nadal -1kg.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #929865 przez Ada2424
Karlinka piękny brzuś, u mnie raczej od ostatniej fotki niewiele się zmieniło ;) mi apetyt zaczął dopisywać, choć są dni że sama nie wiem co bym zjadła. No i w końcu waga poszła troche do góry bo plus 1kg jeszcze zostało 3 do nadrobienia ;)

Wczoraj przyszła ta poduszka :) rewelacja, od razu lepiej się śpi :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #929878 przez karola1322
Ja zgarniam cala pierzyne ze mòj nie ma podczym spac umnie troszke brzusio urus co 2 tyg przybieram po 1 kg teraz siedze w poczekalni i czekam na swaja kolej moze dzis poznam plec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929886 przez Karlinka
Karola to powodzenia na wizycie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929906 przez Dżasta86
Moniq - chyba zainwestuje w ciśnieniomierz i sie troszkę pobadam, zobacze czy to jakaś zależność.

Co do wlosów to ja tak samo jak Anabell nie chce im dokładać. Przed oczami mam moją koleżankę która ma teraz tak przerzedzone włosy że sie placki pojawiły. Właściwie nie wiadomo czy to przez poród czy reakcja na morfinę.

Nie chce marwtić koleżanki ale czytałam o tych preparatach ktorę sie wciera w skore głowy i niby ma powstrzymać włosy przed wypadnięciem. Działają uzależniająco w stosunku do cebulki włosa, jak tylko przestanie sie je stosować wszystko wypada tak czy siak. Można się przestraszyć. Tak samo działa marka Vishy .. kremy, olejki ... itp

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #929916 przez monique1983
Dżasta86 - ja kupiłam prawie na początku ciąży bo moja gin kazała mi mierzyć, ciśnienie mam raczej niskie, dzisiaj np. 94/65, puls 80. U mnie akurat nie zauważyłam jakiegoś powiązania z bólami głowy, że wtedy mam jakieś inne ciśnienie. Ale kontroluje codziennie. A z tymi preparatami być może tak jest, ale sporo osób chwali sobie tą dermabrazję, ogląda się też pod mikrokamerą skórę głowy, także można zaobserwować różnicę przed i po.

Karola - powodzenia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929920 przez Dżasta86
Moniq tzn ja pisałam odnośnie wypadających włosów i wcierania róznych olejków :) nie wiem czy to ja sie gdzies walnełam. Ale nieziutkie masz to cisnienie. Ja niestety wysokocisnieniowiec, ciąża mi znizyla cisnienie z czego sie ciesze :) ale jak sprawa wyglada przy bólu wlasnie tego nie wiem. Ale fakt że migrenę dostajemy w pakiecie z dzidziusiem :)

Dermabrazji jeszcze nie miałam ale opisują ją bardzo obiecująco. Miałam mikrodermabrazje fajna sprawa :) Słowa podobne więc coś wspólnego pewnie mają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929942 przez monique1983
Dżasta - wiem, ale po tym zabiegu dermabrazji i tak się używa indywidualnie dobrane kosmetyki po obejrzeniu skóry głowy - szampon, odżywkę na skórę głowy i właśnie jakieś serum na skórę głowy. No nic przetestuje i zobaczymy jakie będą rezultaty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929945 przez karola1322
jestem dopiero w domu na wizycie wszystko ok zero badan na razie czeka mnie test na cukrzyce ciążową na razie wychodzi na to ze będzie córka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #929946 przez Dżasta86
To spróbuj, i daj znać jak cenowo i czy jesteś zadowolona. Ja już wydałam fortunę na kosmetyki i oczytałam sie i lekarzy wysłuchałam.
Cóż bujnej czupryny nigdy juz nie będę mieć. Moja koleżanka też coś dostała od lekarza do wcierania bo jej strasznie leciały włosy, serum podziałało, tylko zaczęły jej też włoski rosnąć np. na twarzy i ma meszek na brodzie i wąsy lekkie ;/ Ja sie próbuje od środka generować witaminami i np cynkiem którego jest u nas wiecznie mało a odpowiada za mocne włosy no i piękną cerę :)

Aha jakoś nie powala, ale zauważyłam że jak odstawiłam dawnooooooo temu fajki, i jakiś czas temu alkohol to dało z 60 % sukcesu ;]

Karola to dobrze ze jest dobrze :) nie za wczesnie ten test na cukrzycę ?? czy ja wiem, jestes drugą osobą która dostała tak wczesnie skierowanko na testy. A prowadze dwa fora .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #929963 przez lalka
ja miałam test na obciążenie na początku ciąży,ale u mnie to ze względu na cukrzyce z poprzedniej ciąży!!!!a połówkowe mam 21 października!!!

Monique ta farba z amoniakiem poprawiła kolor moich włosów,ale nie pokryła siwych..więc jak dla mnie doopa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #929992 przez kristi*
Amorfivell ładny brzusio,
Karlinka może i mały brzuszek, ale poczekaj za miesiąc, może być dwa razy taki, mojej siostrze brzuch wyskoczył dopiero w 6m-cu.
karola1322 no to gratuluje córki :)

To i ja wkleję zdjęcie z 17 tyg., mężuś mi zrobił :P


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930028 przez Anabelle

monique1983 napisał: .

Anabelle - no ja właśnie próbuje zrobić coś teraz żeby zapobiec trochę temu wypadaniu, na razie robię wcierki w skórę głowy takim preparatem z Welli, a 10.10 idę do fryzjera na zabieg dermabrazji Nioxin.

Mam nadzieje, że coś to pomoże. Nie wiem, fryzjerem nie jestem, ale jak miałam praktyki w szpitalu dermatologicznym to wiem tyle, że wypadanie włosów po ciąży spowodowane jest wyrzutem hormonów po porodzie - włosy zaczynają wypadać 3-6 msc po porodzie. U jednych mniej, u innych więcej, ale w ciąży wypada mniej włosów niż standardowe 100 dziennie dlatego po ciąży sporo z nich wylatuje plus nadwyżka od hormonów. Indywidualna sprawa. Nie da się całkiemtego wyeliminować.

Antek zasnął o 22 :( A dzidziuś nie wiem ile ma cm ale średnia na mój tydzień to 10 g a mój maluch waży 12 g. Lekarz oglądał półkule mózgowe, twarz, przełączył mi na 3D, oglądał narządy, serce, mierzył głowe, brzuszek, kości udową i strzałkową. Patrzył na stopy. Najwięcej zdjęć mam siusiaka - bo aż dwa ;) mam zdjęcie serca, twarz od przodu z oczami w 2d i nogę całą od pośladków po stope.

Będziemy mieć z całą pewnością drugiego rozbójnika ;)

A i lekarz potwierdził, że czuję ruchy dziecka :)
Pokazałam mu gdzie mnie smyra, że bardziej po lewej stronie i faktycznie - tam sobie bobo siedzi ;) Dokładnie w tym miejscu. Mam więc potwierdzenie, że to faktycznie dzidzia się odzywa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl