BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 7 miesiąc temu #930139 przez ewawawa
mi to się z imionami cały czas zmienia, co tydzień mi się inne podoba :D jak poznam płeć to będę się zastanawiać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930142 przez kristi*
Witajcie
Gratuluję i chłopaków i dziewczyn, ja usg mam 13-ego, i mam nadzieję że się dowiem kto u mnie kopie.

Wczoraj doszły już sprzęty:






Dzisiaj jakoś spać nie mogłam, co chwila się budziłam, lewe ramie mnie bolało, a potem prawa ręka mi drętwiała, zmęczyłam się tą nocą.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #930145 przez Anabelle
Pokolorowałam tabelke - chyba w najbardziej oczywisty sposób ;)
Jeszcze ktoś zna płeć? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930157 przez nesQa
ja mam nadzieję, że będzie dziewczynka, Julia będzie miała na imię :P za to mój mężczyzna chce chłopca Oliwiera. :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #930199 przez Amorfivell
Anabelle moje gratulacje kochana :) super ze dzidziuś zdrowy i z tego co piszesz to spory hehe :)

Ja dziewczyny tez juz 3 noc niespokojnie spie ... krece sie nie moge znalesc sobie miejca a jak sie obudze to wtedy zazwyczaj czuje bulgotanie i smyranie i chyba to dzidzius nie daje mi spac mały zbój hehhe :) na dodatek nie dosc ze sotatnio grype przegoniłam to dzisiaj obudzilam sie z zatkanym nosem i bolem gardła ta pogoda mnie wykonczy chyba ;/ ehhh ...

My jeszcze nic nie kupilismy jedynie od przyjaciołki dostalam 2 kartony ciuszkow 0-3 , 3-6 miesiecy wiec na sam poczatek mamy wiec na ten okres ciuszkow nie bede juz kupowac :) łozeczko tez od niej dostane jedynie co musze dokupic to przewijak na łozeczko i wypatrzyłam juz wózek i fotelik samochodowy wiec po nowym roku pewnie kupimy ... ale zaraz wekend i wyciagne swojego na zakupki i trzeba cos dla dzidziuchny kupic bo juz nie moge wytrzymac :)

a jak tam u reszty mam samopoczucie ????


Edit: ja mam przeczucie na chłopaka i wciaz mowie do brzuszka moj Oli (oliwier) a moj mowi w formie dziewczynki ... moja mała ksiezniczka Amelka :)
24pazdziernika dowiemy sie kto miał racje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930204 przez Ada2424
Amorfivell u mnie samopoczucie ok ale też coś średnio dziś w nocy spałam. Ja też mam przeczucie na chłopaka i mój mąż także. Kurcze jestem taka ciekawa, już bym chciała znać i móc kupować ciuszki pod określoną płeć bo póki co wszystko uniwersalne kupiłam. Mam nadzieje, że 15 się dowiem :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930208 przez Aneczka84
U mnie samopoczucie bardzo dobre :) A śpię wreszcie bardzo dobrze, ale to dlatego że jestem z narzeczonym i jestem spokojna :)
Ja dopiero 29 października pewnie się dowiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930249 przez syza24
Dzień Dobry wszystkim :)

Wszystkim, które poznają pleć gratuluje a jednocześnie zazdroszczę bo moja dzidzi znowu się nie pokazała z tej strony z której powinna :(

Byłam dzisiaj na konsultacji u takiego starszego pana Profesora, który bardzo mnie uspokoił i mimo, że dziś tak pochmurnie to dla mnie zaświeciło słońce :laugh: Powiedział, że moja twarda macica może być taka przez całą ciąże wiec trzeba się do tego przyzwyczaić a na skurcze macicy zwiększył mi dawkę magnezu i przepisał Aspargin, no i gdybym znowu coś by się działo kazał mi przyjeżdżać do szpitala, ponieważ tam będą mogli uchwycić dlaczego tak się dzieje i czy nie zagraża to dziecku.
Co do imienia to mi się strasznie podoba Liliana ale nie wiem czy będzie dziewczynka :(
karola1322 moja jedyna siostra ma właśnie na imię Julia Katarzyna i powiem ci, że bardzo piękne imiona a siostra przez te imiona jaka fajna :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930254 przez syza24
I przy okazji byłam u swojej fryzjerki bo mi niestety też strasznie poleciały włosy i powiedziała żebym spróbowała zrobić sobie kuracje z BIOVAXu podobno jest bardzo dobra więc zobaczymy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930266 przez lalka
to ja też się pochwalę...wymiarów nie znam...bo usg miałam nie mieć..ale się ładnie uśmiechnęłam moją ogromną buzią..no i jest


cześć cioteczki!!!


płci jeszcze nie znamy..a następna wizyta 21 pazdziernika
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930287 przez syza24
kolejna wizyta 14 października to może w końcu się pokarze :laugh:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930302 przez Anabelle
Zaraz dopisze w tabelce :)

Dziewczyny promocja w Auchan od wczoraj.

Proszek JELP
4kg+drugi 4kg za 1 grosz.
JELP ma koncentraty proszków ze zmiękczaczem do tkanin, daje się tylko 80 gram proszku. Ja sie przerzuciłam na niego z loveli bo loveli się dawało 120 czy 140 gram.

4kg na 50 prań kosztuje 69,99 + drugi za 1 grosz.
Właśnie mi tata dzwonił, że "torby na stoisku nic nie wiedziały" w sensie baby z obsługi :lol: ale na kasie pani sprawdziła i faktycznie jest promocja chyba do 10 października



Jeden wychodzi wtedy za 35 zł, a nawet w gemini jeden jest za 68 zł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #930320 przez Dżasta86
Syza dla mnie wszytskie kosmetyki ktore mozna kupić w drogerii są SŁABE, szkoda kasy lepiej idz do jakiegoś sklepu typu organic, sklep fryzjerski czy apteka i kup coś na wzmocnienie. Chociaż taka jest prawda że najlepsza jest bogata dieta np cynk i brak stresu. Nie chce krytykować ale jak fryzjer poleca biovax to mi sie smiać chce, szkoda kasy i czasu. ja już to przerabiałam. wzbogać się od środka :)

Aha jesli ktos jest zainteresowany dobrą kondycją ciała i zależy mu na pięknych włosach może warto zrobić analizę pierwiastków włosa. Super sprawa potrafi zweryfikować każdą chorobe przyszła i przeszłą plus stan emocjonalny. Zresztą poczytajcie sobie ja jestem laikiem :

www.biomol.pl/uslugi/analiza-pierwiastkowa-wlosow.html

Anabell super cena chyba sie skusze Oszołoma mam rzut beretem.

Lalka ale z ciebie paparazzi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930326 przez Karlinka
Lalka to ,ale super Ci się udało z dodatkowym usg :) Piękna foteczka :)
Syza śliczności
Anabelle kurcze szkoda, że ja nigdzie w pobliżu Auchana nie mam ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930328 przez Anabelle
Ja własnie mam najbliższy 30 km dalej, ale moi rodzice mają 5 minut autem to tata skoczył :P aż się zdziwiłam, że się skusił :P
Proszki sie nie zepsują a przydadzą się na pewno ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl