BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 7 miesiąc temu #930331 przez Ada2424
Kurcze ja też auchana mam ponad 30km ode mnie a szkoda bo promocja super

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930352 przez syza24
Dżasta86 ja wieże mojej fryzjerce, ponieważ uważam że jest na 100% profesjonalistką, na razie powiedziała żeby użyć tego a później mamy się skupić na zabiegach u niej. Jeśli chodzi o kosmetyki to ja używam większość z organique, ponieważ jestem strasznym alergikiem i dużo chemicznych składników mnie uczula a mam wielkie szczęście bo moja szwagierka pracuje w tej firmie i mam kosmetyki za grosze :cheer: A niestety moim powodem są hormony. Moja bogata w witaminy dieta nic nie daje paznokcie piękne a włosy lecą :(

Niestety ja mam w pobliżu dużo marketów ale Auchana nie ma :( szkoda bo super promocja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930353 przez monique1983
Karlinka - u mnie też na razie dziewczynka, chyba, że na połówkowym 14.10. coś się zmieni :)

Lalka - super fotka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930368 przez Dżasta86
Syza to juz bym sie trzymała organiqua ( sama uzywam ). Jak masz problemy z hormonami to nie widze związku stosowania kuracji tego typu bo nic nie dadzą, no może włos będzie lepiej wyglądał po umyciu. Przecież na logikę pomyśl jaki wpływ może mieć maska z drogerii na twoje rozhuśtane hormony ?
Ja sama lubie zabiegi u fryzjera, ale nie opieram się na tej metodzie bo podobnie jak ty u mnie przyczyną są hormony. Zabiegi są super bo przynajmniej moje loki są bardziej posłuszne nie powiem. Fryzjerka może byc miła sympatyczna i może ciąć jak nikt moim zdaniem powinna być bardziej obiektywna. Przemyśl to :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930376 przez syza24
Spoko :) wiesz jak jest robię co mogę tylko dla swojego spokoju psychicznego a tak na prawdę nie oszukujmy się NIC nie pomoże trzeba przeczekać a przynajmniej jak na chwile będzie efekt będzie mi lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930381 przez Dżasta86
Może i pomoże ale po ciąży, :)
Moim obecnym problemem jest niestety walka ze słodyczami, właśnie pochłonęłam tabliczkę czekolady :angry: po prostu dupa mi urosnie do rozmiarów Afryki. Teraz nie dosc ze sumienie gryzie to jeszcze mi niedobrze :sick: a miałam sie kontrolowac !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930398 przez syza24
Ja na szczęście mam ten problem z głowy bo jak zaszłam w ciąże to częściowo mnie odrzuciło od słodyczy z czego najbardziej się ciesze bo przed JADŁAM na potęgę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930415 przez iska
hej hej dziewczynki.. melduje sie po wizycie.. jejus jak fajnie macie ze znacie juz płeć.... ja dzis usg nie mialam.. elkarz troche sie przejal calym tym tematem błędnego terminu.. do tego stopnia że zaproponował mi przeniesienie sie do lekarza ktory mi usg robil... generalnie przyznal sie ze musial cos zle wymierzyc.. aaaaa i powiedzial zebym koniecznie jechala do poradni genetycznej. pozostale wyniki mam ok. dostalam skierowanie na kolejna morfologie, cukier i mocz.
w poniedzialek jedziemy do tej poradni wiec tam napewno zobacze mauszka :)
a co do jedzenia.. ja mam smaka na buraki.. ale to tak niesamowitego ze szok.. moglabym jesc je na okraglo.. czasem porzadna porcje jem zamiast kolacji.. chore normalnie ;P bez slodyczy przezyje.. bez burakow dłuzej niz dwa dni nie dam rady ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930416 przez iska
aaa i jak zapytałam jakiego terminu sie trzymac to stwierdzil ze tego ktory jest w karcie - czyli 7.04- a nawjyzej dziecko urodzi sie wczesniej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930491 przez karola1322
witajcie jak tam samo poczucie ? jakoś cicho tu o tej porze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930497 przez Dżasta86
Iska to historia pierwsze słysze zeby lekarz sie przyznał że mógł się coś pomylić, ale brawa dla niego widać że jest gość a nie dupa która sie nogami i rekami zapiera :) Jak widać historia idzie ku dobremu , trzymam kciuci. Zazdroszcze ci smaków, ja tez bym chciała jesc buraki ;] ale traktuje je całkiem obojetne .
W jakiej postaci je jadasz że tak ci smakują ???

Ależ pięęęękna pogoda :) trzeba isc zaraz na basen i zabieram sie za mega pranie i prasowanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930505 przez karola1322
mnie dziś sie na winogrona i już sobie jem ale jak w sklepie widziałam mandarynki musiałam kupić buraki lubię w jednej postaci cale zjem ale musza być słodkie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930524 przez Anabelle
Dzień dobry ;)

Z włosami to jeszcze wam powiem bo nie każdy o tym pamięta, że z włosem który już mamy na głowie nic się nie zrobi, efekt jest tylko wizualny. Włos jest tworem martwym, twór martwy nie jest zdolny do regeneracji. Jak paznokieć.
Do tego reakcja włosów na kuracje wynosi 3-6 msc. Tyle czasu zajmuje aż cebulka wypuści nowy włos lub pozbędzie się starego, taki jest cykl cały, więc jak coś się podaje na zaprzestanie wypadania włosów, to rezultaty nie mogą być szybsze niż 3 msc, jest to nierealne.
Dużo osób przychodziło do poradni dermatologicznej z problemem wypadania włosów i wiekszość osób mówiła, że ma stresu dużo i włosy wypadają. Lekarz się śmiał, że on sie nie pyta o to co jest teraz, bo włosy wypadają wskutek czegoś co działo się 3-6 msc zanim zaczęły wypadać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930532 przez Nikaa
ja mogę napisać jak to jest u mnie z włosami - odstawiłam parę lat temu szampony popularne z sylikonami , proteinami i innymi pierdołami wiecie nazw nie będe wymieniać chodzi o te wszystkie reklamowane w TV - naturalne szampony i nagle okazało się, że włosy mi się nie przetłuszczają , mają ładny kolor , nie "siadają mi" i nie elektryzują się - ale na efekt trzeba było poczekać tak jak piszę Anabelle - rozmawiałam później z fryzjerkami i dermatologiem i kosmetyczką - wszyscy powiedzieli mi jedno - że bardzo często np. te sprawiające np. lśniące włosy i inne takie efekty obciążają włosy i na dłuższy czas szkodzą im a włosów uszkodzonych nie da się naprawić bo to martwa komórka - mozna je troszke "wygładzić" oblepiając jakąś substancją ;)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #930548 przez ewawawa

Dżasta86 napisał: Może i pomoże ale po ciąży, :)
Moim obecnym problemem jest niestety walka ze słodyczami, właśnie pochłonęłam tabliczkę czekolady :angry: po prostu dupa mi urosnie do rozmiarów Afryki. Teraz nie dosc ze sumienie gryzie to jeszcze mi niedobrze :sick: a miałam sie kontrolowac !


Dżasta przepraszam ale bardzo mnie rozśmieszyła twoje wypowiedź hahahah :D lepiej do rozmiarów afryki niż azji - mniejsze zło :P
może musisz zacząć regularnie jeść, zeby mieć dobry poziom cukru , albo brać chrom on hamuję łaknienie na słodycze, ale nie wiem czy można w ciąży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl