BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #930558 przez Anabelle
Ja tylko mam nadzieje, przytyć mniej niż w ciąży z Antkiem. Ehhh, oby się udało, bo diety jakiejś nie tzymam, ale u gina na wadze pokazało, że przytyłam 0,3 kg od początku więc na razie i tak jestem dumna.
Gorzej w sumie w 2 połowie ciąży... z Antkiem to mi waga leciała jakby miała torpedę w dupie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #930560 przez syza24
0,3 kg :woohoo: ja przytyłam już prawie 5 kg a lekarz cały czas mówi, że mało bo przed ciążą miałam niedowagę (49 kg/165 cm) i on chyba chce mnie już utuczyć na całe życie.. hihih a słodyczy na prawdę jem bardzo mało tylko posiłki staram się co 3-4 h

Chromu niestety nie wolno jeść w ciąży z tego co mi wiadomo :( po prostu słodycze starać się zastępować świeżymi albo suszonymi owocami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #930581 przez Karlinka
Dobry :)
Ja dzisiaj znowu po nieprzespanej nocce. Masakra;/ a jeszcze rano trzeba było wstać do endo jechać ;/ Już na szczęście odespałam , bo sobie godzinną drzemkę zrobiłam :)
Endokrynolog zadowolona z moich wyników - mam dalej brać leki i się za 2 miesiące zgłosić :)

Co do wagi to o dziwo moja stoi i stoi ciągle mam -1kg , więc pewnie nie wdałam się w mamę która przy każdym dziecku prawie 30kg tyła.
Właśnie muszę się w owocki suszone zaopatrzyć,bo wszystkie mi się pokończyły. Niestety zostaje mi zamawianie przez internet bo u mnie moreli niesiarkowanej ,czy żurawiny niesłodzonej nie uświadczysz;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #930586 przez Anabelle
syza oj ja niedowagi nie miałam :P zaczynałam od wagi 68/69 kg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #930599 przez Ada2424
Karlinka nie smutaj ;) ja do 13tc schudłam 4 kg i póki co nadrobiłam 1 kg a 3 kg dalej mam na minusie, przyjdzie czas to nadrobimy jak to moja położna mówi. Ja teraz apetyt mam znacznie większy niż jeszcze miesiąc temu, zdarzają się pojedyncze dni że nie mam apetytu, ale ogólnie jem więcej i częściej.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #930600 przez Barbatka
Witam mamusie marcowe nasze słoneczko ma przyjść 8 marca na świat ;) podczytuje was i trzymam za was kciuki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #930616 przez Dżasta86
Ewawawa własnie czytasz mi w myślach, wczoraj przeglądałam gdzie mogę znaleźć chrom w żarciu. Tablet nie można musiałby to kontrolować lekarz i takie tam a po co mi to. Od dzisiaj jakoś staram sie powstrzymać. Cięzko to zastąpić owocami suszonymi czy czymś innym zdrowym bo mi sie we łbie umyśli milka wiśniowa, albo rożek orzechowy i już po mnie. Dzisiaj się dobrze trzymam chyba sie zasłodziłam po wczorajszym :)

Dziewczyny ja tam sie teraz nie sugeruje wagą bo jak dobrze wiemy to dupa eksploduje nam od 6 miesiąca :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #930627 przez Karlinka
Ada ja się wagą nie martwię ;) nawet mi na rękę że nie tyję, bo kto by to później zrzucił ;p
Dzisiaj mama mi zrobiła owocową rozpustę i cały czas się zajadam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #930628 przez karola1322
ja już 4 kilo przytyłam na początku ciąży 2 kg schudłam mam nadzieje ze po porodzie nie będe muszę dużo zrzucać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #930638 przez Anabelle
ok 10 kg leci przy porodzie, ale reszta już gorzej u mnie schodziła :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #930662 przez syza24
ja bym chciała ta ok 15 kg przytyć ale nie wiem czy przy tym jak mąż mi do łóżka i na każde zawołanie przynosi jedzonko uda mi się tylko tyle :S skoro mówicie, że tak na prawdę wysadza dopiero od 6 miesiąca.
Ale i tak ile bym nie tyła ja się ciesze tylko z tego, że dzidzia rośnie w dobrym tempie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #930744 przez Anabelle
Dzień dobry :)
U nas mgła i brzydko, ale mąż w domu to Antek nawet ma jakieś zajęcie i nie marudzi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #930746 przez karola1322
U mnie jaks taka se pogoda ja z moim będę się widzieć dopiero wieczorem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #930755 przez kristi*
Ewawawa ja kiedyś żarłam słodycze, i polecił mi ktoś chrom, bardzo długo go brałam i wniosek mój taki - bez zmian, moim zdaniem samo zmniejszenie łaknienia nie pomaga, raczej trzeba zastąpić coś co jest w słodyczach czymś innym. Bakalie są dobre albo po prostu zacząć jeść częściej warzywa i owoce.

Wczoraj zrobiłam sobie bombę witaminową :P, uruchomiłam sokowirówkę i poszły marchewki, jabłka i banany, a wieczorem sałatka owocowa :P.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #930771 przez Anabelle
My dzisiaj też się sokowirówkujemy ;) jak zawsze w sobote jak jest mąż. Najczęściej lecą jabłka, pomarańcze i marchewki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl