BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #931515 przez Karlinka
Ada to uważaj na siebie i nie przemęczaj :)
Karola a jak tam przygotowania do ślubu?
Kristi też się ostatnio wkurzałam , bo mi nawet norm na wynikach nie popisali...
Też trochę nie wierze ,że za 2 tygodnie połowa ciąży :) trzeba się zabrać za wyprawkę i szycie, bo plany ambitne a czasu coraz mniej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931524 przez karola1322
Karlinka normalnie mam dość wykańcza mnie to wszystko dziś idziemy na spowiedź byliśmy kupić garnitur jeszcze potem bydmy menu ustalać w tygodniu co mom wesele mom zawalony prawie cały tydzień w pon farbowanie i porób no fryzura wtorek odpoczynek środa siostra przyjedzie w czwartek manikiur w piątek po ciastka i pakowanie do pudelek ... Ja już mam połowę ciąży chałam przez neta zamówić wyprawkę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931542 przez Karlinka
Karola a ja Ci trochę zazdroszczę , bo mi się to szykowanie do ślubu podobało . Chociaż nie wiem , czy teraz w ciąży miałabym tyle siły i energii...Ale jeszcze trochę i będzie po wszystkim ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931573 przez Anabelle
Karlinka gratuluję ruchow ;)

A bodziak z rękami i nogami wymiata hahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931582 przez Karlinka
Anabelle dzięki :)
Odezwała się we mnie Zosia-Samosia i stwierdziłam, że jak mam wydać na kufer do pokoju stówę, albo więcej to zamówię drewniany za 30zł i sama pomaluję ;p i tak samo z całą masą drobiazgów dla nas i Orzeszka ;p Ciekawe tylko czy zdążę ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931588 przez syza24
karola1322 życzę dużo siły bo przygotowania są strasznie męczące a tym bardziej w ciąży. My w czasie przygotowań kończyliśmy wykończenia domu, żeby po ślubie pojechać od razu w podróż poślubną i jak już znaleźliśmy się w hotelu to spaliśmy chyba z 14 godzin non stop tacy byliśmy styrani no ale SZCZĘŚLIWI :cheer:

Też już chciałabym wszystko szykować, pomalować pokoik, mebelki skompletować, szykować wyprawkę no ale puki nie znam płci to stoję w miejscu. Jak na razie mam wózek i łóżeczko bo dostaliśmy od kuzynki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931603 przez Karlinka
Syza jeszcze trochę i Maleństwo się ujawni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931638 przez karola1322
Ja już dzisiaj jestem padnięta po tych zakupach spowiedzi co mnie ksiądz wkurzył i chyba pójdę spać prędzej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931674 przez Kasia81
Hejka Mamuśki :)
Pamiętacie mnie jeszcze??? Ostatni raz odzywałam się chyba ponad m-c temu ale to m.in. wina mojego telefonu. Rzadko mam czas na komputer a w telefonie podczytywałam Was ale ilekroć próbowałam dodać jakiś post to ucinał po kilku słowach, więc się wkurzałam i zaprzestałam prób. Cieszę się że Wasze Maleństwa wzorowo się rozwijają :) Ja miałam miesiąc pełen wrażeń.. Odkąd mój Mateusz poszedł do przedszkola to wirus goni wirus, na szczęście On wychodzi z wszystkich chorób wzorowo za to ja w tej ciąży łapię i mutuję chyba te wirusy :) Najpierw jelitówka, później angina, teraz za to dopadła mnie opryszczka na ustach. Dlatego martwię się bardzo czy to wszystko nie zaszkodzi Maleństwu. Do tego dopadają mnie potworne bóle głowy a na ogół jestem sama z Małym (a On do aniołków nie należy) więc z odpoczywania nici.. Na szczęście jutro mam wizytę :) Myślicie że jest szansa na poznanie płci????
Bujanka ja do ostatniej wizyty też jeszcze miałam krwiaka i do tego dwa torbiele na jajniku ale moja gin mówiła tylko o oszczędzaniu się a nie było konieczności leżenia, zresztą w mojej sytuacji i tak byłoby to nierealne...


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931678 przez Karlinka
Karola a czemu Cię ksiądz wkurzył?
Kasia -fajnie , że w końcu napisałaś :) faktycznie miesiąc pełen wrażeń, szkoda że chorobowych ;/ Dbaj o siebie i oszczędzaj się !
A co do płci- no jeszcze może być trochę wcześnie chyba, ale kto wie może Maleństwo się ujawni ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931690 przez Ada2424
Kasia w końcu jesteś :) chyba Cię wywołałam przez fb ;) płeć może uda się już poznać :) daj znać jak po wizycie :)

A my zajęliśmy się składaniem tego narożnika i w końcu jest, od razu inaczej w pokoju, będzie gdzie gości przyjmować ;) dzidzia od godziny fika w brzuszku, non stop czuje :cheer:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931698 przez kristi*
No Karola też ci trochę zazdroszczę, nawet mi się podobały przygotowania do ślubu i w sumie wszystko było na ostatnią chwilę, a w piątek przed ślubem jeszcze miałam wieczór panieński szwagierki bo ona tydzień po nas miała ślub, a ja u niej świadkowa to i na własny ślub się raczej nie wyspałam. :cheer:

Dzisiaj mój ojciec przewiózł nam szafę, i jest gdzie rzeczy gromadzić, bo byśmy w kartonach utonęli, i dostaliśmy od nich kilka ubranek, kocyk i dwa komplety pościeli.


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931716 przez Anabelle
Kasia - ja poznałam płeć w 16 tygodniu ciąży, jeśli gin zrobi ci też usg dopochwowe to powinien znaleźć bez problemu ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931731 przez karola1322
witajcie Karlinka a bo mi powiedział dziwnie nie tylko mnie wkurzył ale i mojego .. zapowiada sie fajna pogoda musza sie kiedy na ten basen wybrać

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931776 przez Kasia81
Karola - idź do innego księdza :) mojego też ksiądz przed ślubem przemaglował a ja akurat poszłam do innego i bez problemu :) Mój Piotrek opowiadał, że wypytywał go o takie rzeczy że mało brakowało i musiałby opisać pozycje w jakich uprawiamy seks :))) A to że mieszkaliśmy razem to wogóle było nie do przyjęcia :)) Wręcz dwa tygodnie przed ślubem kazał się któremuś z nas wyprowadzić :))) No więc w końcu się mój wkurzył, podziękował i odszedł od konfesjonału a później poszedł do tego co ja i bez problemu udzielił rozgrzeszenia... Ale i tak nic nie przebije moich nauk przedmałżeńskich :))
A ja zmierzyłam sobie dzisiaj rano cukier ojca glukometrem i mam 107, chyba nie za dobrze... Z Mateuszem nie miała cukrzycy a tu coś się podnosi, na początku ciąży najwyżej miałam 100 ale widzę że rośnie. Coś koło 20 tyg. chyba robi się test obciążenia glukozą to się dowiem dokładnie, chociaż dla mnie odstawienie słodkiego to jak kara chłosty...


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl