BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #931300 przez syza24
Agula gratulacje chłopca ja mam za tydzień i mam nadzieje, że w końcu też się ujawni :)

Magdalena z takiej podstawy powinnaś mieć ok 1700-1800 zł wiec musisz się dowiedzieć w zakładzie pracy najlepiej poproś pasek z wypłaty ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931304 przez Karlinka
Kristi Twoją siostrą chyba ktoś powinien solidnie potrząsnąć , bo najgorzej to na dziecku się odbije ;/
Dżasta z kotami nie zazdroszczę- do nas na ogród też czasem zaglądają ,ale na szczęście rzadko :)
Magdalen ,ale to chyba musisz u siebie w kadrach ,albo w zusie załatwić .
Agula gratulacje chłopca :)

No i ja też po wizycie . CHYBA chłopiec ,ale to za 3 tyg na połówkowym potwierdzi zwłaszcza że pójdę do szpitala na lepszy sprzęt. mały bardzo, bardzo ruchliwy :) Niestety lekarzowi się moje kłucie w podbrzuszu nie podobało i chociaż wszystko wygląda ok to dostałam luteinkę i przykaz oszczędzania, no i w razie co no-spa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931308 przez Dżasta86
Ewawawa dobre dobre ziółka :) i co zrobiłas te ciastka ???

Magdalena być może dostałaś kaske za niepełny miesiąc, dlatego masz mniej. Musisz policzyc sobie 34 dzien na zwolnieniu, i pozniej dodac ostatnie dni zwolnienia. Powinnas mieć wyliczone z tej kwoty co masz na umowie. Przejdz sie do zusu jak masz wątpliwości.

dzieki dziewczyny za pocieszenie z kotem ;] troszke ochłonełam.

kurde sie poryczałam na filmiie teraz głowa mi pęka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931316 przez kristi*
Z tymi kotami jest chyba coś nie tak, ja mam jednego w domu kastrat 6kg. W ostatnim czasie jest tak bezczelny, że mam ochote zasadzić mu porządnego kopa.
Włazi na stół w kuchni bierze co chce wyciąga różne rzeczy ze śmieci i nie tylko - otwiera sobie szafki. Lata po mieszkaniu jak popier....y.

U mamci mam fajną kicie, cały czas śpi, połasi sie, pomruczy i znowu śpi.


Karlinka to gratuluję chłopaka, chyba u nas przewaga chłopców się robi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931319 przez Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931354 przez ewawawa
Agula gratuluję chłopca :) żeby rósł ci wielki i silny chłop :D

Dżasta - miałam za dużego lenia wczoraj, kupiłam tylko potrzebne rzeczy i dzisiaj będę robić :) zrobię od razu więcej żeby były pod ręką w razie kryzysu ;)

Kristi to twój kot to jakiś chuligan, musisz mu zrobić solidną musztrę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931408 przez Karlinka
Dobry :)
Jak Wam nocka minęła?
Ja w nocy po raz pierwszy jestem pewna , że poczułam mojego Łobuza :) Leżałam z ręką na brzuchu i pomijając jakieś delikatne uczucie ,że może to dziecko się rusza to w pewnym momencie oberwałam trzy całkiem solidne kopniaki ;p zdecydowanie się z Wami zgodzę-wspaniałe uczucie :) Małż był na nocce to zaraz do niego dzwoniłam ;p

Zobaczcie jakie świetne body znalazłam w necie

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #931426 przez anioleczek208
Czesc dziewczyny;* jak samopoczucie?u mnie wczoraj nie bylo ciekawie wszystko mnie boalo ze z lozka nie moglam wstac ;/ wstalam dopiero przed 13 zeby zrobic obiad.. miod cytrynka poszly w ruch ;) dzis juz lepiej ;)
agula gratulacje chlopczyka ;) sami mezczyzni sie rodzic beda ;) w moim otoczeniu tez sami chlopcy ;)
jutro jade na badania krwi i moczu i na konflikt serologiczny a za tydzien wizyta juz nie moge sie doczekac i ma nadzieje ze lekarz potwierdzi ze to syn ;) bo chce juz szalec z zakupami ;)
milego dzionka kobietki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931431 przez karola1322
Ja dziś wstałam z bólami pleców mój robił mi masaż coś trochę pomogło
Karlinka fajne body chyba będą musiała kupić mojemu takie :lol:
fajnie ze czujecie ruchy dziecka ja czuje od czasu do czasu coś ale nie wiem co

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #931454 przez Ada2424
Hej Marcóweczki :)

U mnie ok, samopoczucie też świetne :) właśnie skończyłam sprzątać i zrobiłam obiad. W końcu przyszedł ten narożnik nasz miał być w tamtym tygodniu ale zamówienie się przesunęło, dziś Mężu po pracy będzie go składał bo w kilku elementach nam kurier przywiózł :) przyszła też kolejna paka z drobnostkami dla maluszka :) zamówiłam kocyk, okrycia kąpielowe, czapeczki, niedrapki i skarpetki kurcze mogłabym codziennie coś kupować, te wszystkie rzeczy są takie cudne :)

Nie mogę się nadziwić jak mój suwaczek pędzi :woohoo:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931472 przez Karlinka
Aniołeczek to dobrze , że już lepiej :) no niestety w ciąży różnie bywa z tym naszym samopoczuciem...
Karola a może jakieś ćwiczenia na te bóle pleców? masz rogala? Mnie body tak zauroczyło , że na bank zamówię -na raz prezent i dla Małża i Maleństwa :D
Ada to Ty ładny szał zakupowy odstawiasz ;p ja się nadal wstrzymuje ,ale jak mi potwierdzi chłopczyka za 3 tyg to zaczynam szaleć;p
Wrzuć zdjęcie ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931475 przez syza24
Hej B)
U mnie dzisiaj nawet dobre samopoczucie :) zatoki nie bolą, nie ma kataru, tylko jak się obudziłam to miałam takie dziwne kucia w brzuchu co jakiś czas i nie mam pojęcia co to było? :(
Body super dla mojego męża świetna wskazówka bo on niestety zero pojęcia na temat dzieci i już się boi co to będzie :woohoo:
Ja też nie mogę uwierzyć w to jak ta ciąża szybko leci szczególnie jak ktoś pyta który tydzień a ja ciągle dziwie się że już ten albo jak patrze jak rośnie mój brzuch, piersi i ogólnie ciało się zmienia :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931476 przez Ada2424
Karlinka i tak się wstrzymuje :P mam upatrzonych sporo ciuszków, ale czekam do wizyty może płeć poznam to wtedy dopiero będę szaleć :lol:

Ja też się musiałam położyć po sprzątaniu bo plecy zaczęły mi doskwierać i brzuch zaczął kuć. Dzisiaj już nic nie robie, odpoczywam do końca dnia.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931481 przez karola1322
Karlinka nie mam rogala ja na przyszłym mężu śpię będę musiała po myśleć nad ćwiczeniami ja bym musiała coś naturalnego kupić i parę sukienek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931500 przez kristi*
Też nie moge się nadziwić to już praktycznie półmetek :P

Wczoraj ze dwa razy krew mi z nosa strzeliła, a już myślałam że mnie to ominie.
Odebrałam dzisiaj wyniki badań, i w sumie nic nie rozumiem, mogliby opisywać to bardziej po polsku, juro mam wizytę to się dowiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl