BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #931803 przez Karlinka
Kristi to super, że macie już szafę :) i fajne ciuszki od rodziców :)
Kasia nie pamiętam jaka jest norma ,ale to lepiej uważaj na ten cukier ...

Ja dzisiaj od rana zaliczyłam spacerek i od razu mi lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931822 przez kristi*
Kasia81 no z tym cukrem, różnie bywa. Ja z NFZ mam badanie glukozy na 23tc. ohyda, nie wiem czy to przeżyje, chyba od razu się porzygam :sick: jak w medicoverze będą kazali mi powtórzyć, ja na słodkie patrzeć nie moge, a z tego co mi siostra mówiła o tym badaniu jest obrzydliwe. :sick:

Po wizycie, byłam zapisana na 9:00, doktorka się spóźniła 20min, i jakieś dwie babki się wepchały że niby na chwile zapytać, ta je przyjeła i siedziały jak na zwykłej wizycie, weszłam ok. 10:15 - tragedia ten NFZ. No ale zwolnienie przedłużone

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931824 przez bujanka
Dziewczęta u mnie już wszystko super :) Zaczęłam normalnie jeść :woohoo: jest cudnie :)
kristi dobrze że zwolnionko przedłuzone, no czasem trzeba się nastać w tych kolejkach
Ada to mamy wizyty tego samego dnia 15-go, ja o 15, ciekawe jakie wieści przyniesiemy :silly: u mnie będzie równo 18 tydzień

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931825 przez karola1322
Kasia na drugą spowiedź pójdę gdzie indziej jakoś dziś mi sie nie che nic za tydzień zaś wizyta ciekawe co powie na tez z glukozą ponoć ochyde koleżanka zaraz leciała do ubikacji mnie to raczej chyba czeka po weselu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931826 przez Ada2424
Bujanka to będziemy się razem stresować ja na 14.50 mam :) i to będzie u mnie 18t2d według ostatniego usg. Mam tylko nadzieje, że płeć poznam :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931828 przez karola1322
to więcej nas ma 15 wizytę bo ja tez i 21 tydzień ciekawe co mi powie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931829 przez bujanka
Ada ja tez jade z taka nadzieja bo do połówkowego jednak jeszcze mnóstwo czasu :ohmy:
Dziewczyny czy wy miałyscie robione badania na różyczkę i z tą wątrobą WR(się chyba nazywa)? Bo ja nie miałam i się zastanawiam czy lekarka zapomniała czy poprostu w późniejszych tygodniach ciąży to się zleca?
A i czy toxoplazmoze miałyscie już powtórzoną? Bo mi w pierwszej wyszły dwa wyniki toxo ujemne, to czy nie powinna tego powtórzyć dla pewności że nie nabyłam jej?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931836 przez Ada2424
O to Karola jeszcze z nami ma super :)

Bujanka na różyczke robiłam przed ciąża, wyszło że ją przechodziłam i nie będę miała już powtarzanej. Tokso robiłam w sierpniu igg i igm ujemne wr tez wtedy robilam. Wr to jest na obecność kily robione a hcv na wirus zapalenia wątroby typu c tez robilam w sierpniu. Teraz mam zrobic jedynie mocz i morfologie.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931843 przez karola1322
wr miałam na początku ciąży na różyczkę nie miałam toksoplazmoz nie wiem czy będę mieć powtarzaną

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931844 przez Ada2424
Ale mnie głowa rozbolała, aż mi się zakręciło i słabo zrobiło, zjadłam obiad i wzięłam apap bo nie moge wytrzymać.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931850 przez syza24
Hej tokso jeśli miałyście ujemne to na pewno się powtarza tylko to zależy od lekarza tak na prawdę kiedy wam je zleci. W moim wyniku wyszło, że dawno przeszłam więc mam spokój :) tylko nie miałam testu na HIV czy wy już miałyście?
A co do glukozy to jak ja robiłam to położna podpowiedziała mi żeby do glukozy wcisnąć sobie pół cytryny no i z tym dałam jakoś radę chociaż było strasznie kilka razy mi się cofała ale wiedziałam, że jak zwymiotuje to czeka mnie powtórka :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931853 przez Ada2424
Syza ja na hiv też miałam w sierpniu, w sumie to najwięcej badań miałam w 8tc robionych.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931870 przez Karlinka
Syza ja Hiv nie miałam, ale teraz dostałam do zrobienia.
Widzę, że mój doktor jak daje mi morfologię to od razu dołącza jakieś badanie ,co by a jednym kłuciem było. Z tego co patrze w kartę ciąży to mi sporo brakuje jeszcze badan. Tokso robiłam no i ujemne mam więc pewnie powtórka będzie .
Ja jeszcze kontrolnie tsh sobie za miesiąc zrobię, chociaż do kontroli za 2 miesiące dopiero.

Rety po obiedzie znowu zaczęło mnie podbrzusze kłuć ,aż musiałam się położyć i zdrzemnąć... Dobrze, że po wizycie już bo doktor nic złego nie znalazł więc pewnie tak mnie boli jak się rozciąga...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931883 przez Ada2424
Ból głowy ustąpił, ale jest mi strasznie słabo :( chwilami mi się w głowie kręci, szczególnie jak wstane z łóżka. Wam też się tak zdarzało? Ja pierwszy raz się tak czuje

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931884 przez Dżasta86
Syza to znaczy przyszłaś na badanie sobie z cytryną :P ?
Karlinka podbrzusze tak jeszcze będzie boleć, chociaż jak zauważyłam mnie już coraz mniej. Jak mnie boli biore Magne B6 to też pomaga :)

Jak przechodziła któraś różyczkę to nie robi sie testu, tylko wpisuję że przeszła.

Wszystkie najważniejsze badanie które sa na pierwszej stronie, są najważniejsze i bez nich ani rusz do porodu. Tak mi lekarz powiedział .. dziwne dziewczyny że tak późno dostałyście skierowanie na HIV.

Ja tokse miałam też obowiązkowo robioną na początku ciązy czyli gdzieś 10 tydz. Toksoplazmoza najczęściej nie daje objaw dlatego ważne jest żeby zrobić ten test, tak więc domagajcie się o niego. Ja będę robić teraz drugi raz ze względu na dzikie koty które grasowały po moim domu.

Ja jestem już po połówkowym, nikt nie miał wątpliwości co do siurasa między nóżkami. Wszystko niby ok, tylko do kontroli za 4 tyg mam się zgłosić będziemy obserwować czy się małe torbiele wchłonęły w prawym płacie móżdżka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl