BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #931181 przez karola1322
witam was ... dżasta nie zadroszcze ci tych kotów od sąsiada co wchodzą do domu... tez bym bym nie zniosła. ja kota mam w domu na noc tylko dzień siedzi na dworze .. dziś wstałam z okropnym bólem pleców i piersi mój mi wymasował plecy coś pomogło

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931194 przez ewawawa
Dzasta dobry smak maja nie ? mi bardzo odpowiada :)

ale moi rodzice to dali z tym czadu, nawet nie mam gdzie tego pochować ;)

Ada ja też się już nie mogę doczekać aż poznam płeć, póki co to fasol się tak obraca, że nic mu nie widać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931196 przez ewawawa
chyba sobie zrobię te ciasteczka owsiane dzisiaj, narobiłam sobie ochoty ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931205 przez syza24
hej wróciłam właśnie od lekarza okazało się, że mam zawalone zatoki przez alergię. Niestety bez antybiotyku się nie obyło ale mam nadzieję, że pomogą bo już mnie tak strasznie głowa boli od tych zatok, że nawet nie mam siły myśleć :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931209 przez ewawawa
syza to dobrze, że byłaś z tym u lekarz, kuruj się. Miałam kilka razy załatwione zatoki i wiem jakie to nie przyjemne, współczuję

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931217 przez Ada2424
Ewa no właśnie też się tego obawiam, że się odwróci i nie zobaczymy, oby nie. Póki co codziennie mówie żeby pokazał się ;)

Saga też miałam zapalenie zatok kiedyś i nie obyło się bez antybiotyku, ból głowy potworny, ale do tego czasu mam spokój odpukać.

Matko ale się ojadłam pizzy, 5 kawałków wciągłam na dwa razy :P

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931221 przez ewawawa
Ada to ciekawe czy się ciebie posłucha ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931223 przez Ada2424
Ewa sama jestem ciekawa a najbardziej czy przeczucie mi mówi prawde czy mnie myli ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931227 przez Saga0304
Mnie tez często pobolewa głowa...i słabo mi sie robi gdy za długo stoję w jakimś duszonym miejscu... :(
Syza nie zazdroszczę zatok...podobno dobrze robić okłady z soli morskiej lekko podgrzanej, nałożyć ja na ciepła ściereczke, i przyłożyć do czoła...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #931253 przez Agula89
No i chłop!! Kurka a myślalam ze bedzie dziewucha : p ( chodzi o płeć :) haha)
Ale cale szczescie ze lekarz na samym poczatku "poszukal" bo potem dzieciun caly czas byl plecami i dupa odwrocony i zdjecia dla taty wyszly "do dupy" :laugh:

Dziewczyny na kregoslup polecam cwiczenia kiedys wstawilam caly post o tym wiec odszukajcie z moich pierwszych wpisow tego. Albo na 15 minut pod poduszke elektryczna, mialam spytac lekarza czy mozna plastry rozgrzewajace w ciazy stosowac i zapomnialam..
Aaa i badania test PAPPA wyszedl bardzo dobrze wiec same dobre wiesci dzis :)

Bólu glowy nie zazdroszcze.. ja (tfu tfu tfu) na razie nie mam, ale jak sa to szczeze to umieralam...bo mam migrenowe bole glowy.. troche pomagaly mi plastry Apap.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931255 przez Ada2424
Agula gratuluje chłopca :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931278 przez Magdalena87
Witajcie dziewczyny moze któras pomoże. Do końca września miałam umowe z pensją 2300 brutto, od 5 wrzesnia jestem na l-4. A dostałam wypłate jak z najniższej krajowej,. Czy ktoś się nie pomylił?. Bo wydaje mi się ze powinnam dostac troszke więcej. Będę wdzięczna za odpowiedź... :) Pozdrawiam mamuśki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931279 przez karola1322
Agula gratulacje chlopca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #931280 przez Magdalena87
Agula gratulacje chłopczyka ;) ja też czekam na usg dopiero za 3 tyg bede wiedziała chyba:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #931299 przez kristi*
Agula89 gratuluje chłopaka

Magdalena87 u mnie jest podobnie, zus płaci najniższą krajową, a to dlatego że mój szef odprowadza składki tylko od podstawy, bo premie płaci do ręki na czarno.
Najlepiej iść do zusu i zapytać się na jaką kwotę płaci skłatki itp można dostać wykaz z całego roku nawet. Jak sprawdzałam u siebie to wyszły jego przekręty.


Mnie też coś ostatnio w krzyżu napier.....la, nieraz jak wstaje czy siadam to ciągnie niesamowicie.

A z moim kaszlem to muszę iść do lekarza bo to chyba alergiczne, jednego dnia mam spokój, innego męczy cały dzień zwłaszcza wieczorami, wytrzymać się nie daje,

A siostrzyczka się pytała mojej drugiej siostry (bo na mnie focha chyba strzeliła), o zdanie co myśli, bo se wymyśliła że zamieszka z tym ćpunem i dzieckiem u jego babci, bo u mamusi już jej się nie podoba. :angry:
Przyzwyczaiłam się do Tonisia, prawie codziennie się z nim widze, mam nadzieje że to tylko głupi pomysł. :(

Bobo normalnie szaleje dzisiaj, mężuś przyłożył ręke do brzucha i poczuł coś- i jest zadowolony, :P :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl