BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 7 miesiąc temu #933845 przez LoveMami

Anabelle napisał: Witam nowe mamusie ;)
Napiszcie skąd jesteście, kiedy urodziły się wasze starsze pociechy, na kiedy macie termin z OM - dopiszę do tabelki :)


Fajna ta tabelka :)
Dopisz i mnie =)

Jestem z okolic Poznania ( Wielkopolska ), moja pociecha Kevin ur. 04/09/2009, termin mam na 20 marca, a wizytę mam na 17 października :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #933861 przez Ada2424
Jestem już po wizycie :) dzidzia zdrowa, pięknie się rozwija gin mówił że jest duża jak na ten tydzień. Co do płci to mój gin jest taki uparty, że nie chce nikomu powiedzieć przed 20tc ale uprosiłam go to wspomniał, że bardziej mu na chłopaka wygląda, ale nie mówi na 100% jeszcze nic, że na 100% powie mi na kolejnej wizycie 14 listopada. Mężu był ze mną i on mówi, że wyraźnie widział jajeczka i pisiorka, ja nie widziałam bo w monitor z mojej strony słońce odbijało i ciężko było mi dostrzec tylko widziałam jak dzidzia fika i łapie się rączkami za kolanka :cheer: słuchaliśmy też tętna, pięknie równiutko serduszko bije :) także dalej nic na 100% nie wiem, ale przynajmniej już mi coś podpowiedział co prawdopodobnie będzie ;) niestety z zakupami musze się jeszcze wstrzymać dopóki na pewno płci nie potwierdzi i pozostają mi dalej uniwersalne.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933862 przez Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933884 przez Karlinka
Ada to super, że Maleństwo zdrowo się rozwija :) czyli pewnie kolejny chłopak ;) spoko ja też ciągle czekam na potwierdzenie płci :)
LoveMami witaj :) to jesteś z mojego i Lalki terenu ,bo my też z okolic Poznania :)
Anabelle ja też jarmużu nie jadłam a podobno bardzo zdrowy :) mam zamiar w piątek przetestować to dam znać, czy jadalny ;p

Właśnie pichcę sałatkę na kolację , jakoś wróciła mi chętka do gotowania ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933893 przez bujanka
Hej laseczki :)
Ja też po wizycie. Dzidziuś zdrowy, serduszko bije i jakie jest już duże :):):) Ada u mnie też nie chciało się pokazać niestety :huh: cały czas było odwrócone boczkiem, a lekarka nie wykazywała jakiejś większej inicjatywy żeby go pobudzić do odwrócenia :lol: Ale to nieważne za 2-3 tyg. dowiem się na połówkowym.
Najważniejsze jest to że krwiak się wchłonął!!!!!!!!!!!!! :silly: jestem taka szcześliwa :P Pytałam lekarki czy w związku z tym możemy z mężem coś nieco, a ona z tekstem no ok Pani Aniu ale tak ostroznie i delikatnie hehehhehe :laugh: :woohoo: Ciekawe czy tak damy radę po takiej długiej libacji :whistle: B)
Poza tym dała mi skierowanie na cytomagalie i jeszcze raz powtórzyć toxoplazmoze, będę spokojniejsza :)
Witam nowe mamusie :) Fajnie że nas coraz więcej :)
Ada czyli przeczucie najprawdopodbniej Cię nie pomyliło i bedzie chłopczyk :whistle: W którym tyg. wybierasz się na połówkowe?
Anabell, Amorfivell ja jeszcze nie czuje pod ręką, a nawet zauważyłam że jak dotykam brzucha to nic nie czuje a jak odkładam rękę to czuje puknięcia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933900 przez karola1322
Ja dopiero w domu. Na wzizycie wszystko ok sluchaśmy serduszka malej na dal dziewczynka :-) ale gwaracji nie daje che isc na 4d. Przewga chłopaków. Ma teraz na morfologia i mocz za 2 tydnie. Wysle mi na test z glukoza na cycologie jeszcze czas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #933901 przez Ada2424
Bujanka moje aktywne było i dało się spokojnie zobaczyć płeć tylko mój gin taki jest że przed 20tc nie chce mówić na 100% no ale Mężu mówi, że przybliżył mu na usg i mrugnął do niego okiem i widział dokładnie pisiorka i jajeczka :) no zobaczymy czy się potwierdzi za miesiąc, ale teraz już co raz bardziej wierze że moje przeczucie mówi prawde :) a połówkowe będę mieć 14 listopada czyli w 22t4d tylko żałuje, że nie moge szaleć z zakupami pod konkretną płeć tylko uniwersalnymi muszę się jeszcze pocieszyć ten miesiąc.

Super Dziewczyny że u Was też zdrowa dzidzia :) a płeć w końcu się potwierdzi ;) ja teraz nie mam żadnych badań do zrobienia po następnej wizycie będę jakieś miała, ale nie wiem jakie pewnie ta glukoza :unsure:

Karola to widze, że Ty też na 100% nie jesteś pewna płci tak jak ja ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933904 przez karola1322
on powie na 100% jak będzie koniec ciąży che iść na 4d to może lepiej będzie widzieć czy Juli urus siusior hii tak mi było dobrze bez pobierania kwi a tu lipa nastepnej wizycie wyśle mnie na test z cukrem i zaś krew :/ nie lubię

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933907 przez Ada2424
Karola mi dziś powiedział, że na 100% mi powie na kolejnej wizycie, ale myślę, że na dziewczynke to się nie przerobi skoro jajeczka i fifak jest :P no zobaczymy. Ja jakoś w grudniu będę tą glukoze do picia miała :unsure:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933918 przez karola1322
jak myślę o tej glukozie to aż niedobrze mi się robi eh ciekawe czy krwiodawstwie byda mogła robić czy musza w szpitalu ... Pytał mie się o ruchy dziecka to mu powiedziałam coś czuja i pierwsze było usg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933924 przez anioleczek208
Czesc laseczki melduje sie po wizycie ;) no wiec dzidzia rosnie zdrowo i to najwazniejsze ;) plci nie potwierdzil o maly mial pozycje kolankowa i nie bylo widac pisiorka hehe maz byl ze mna i byl mega szczesliwy ;) plytka nagrana i ciagle ja ogladam maly figlowal i nawet "mlaskal" sobie heh ;) nastepna wizyta 5 listopada ;) lekarz mowil ze polozna sie ze mna skontaktuje ;) nastwpne badania krew i mocz a obciazenie glukoza mam wpisane ze za 6 tyg okolo ;)
witam nowe mamusie coraz nas wiecej super ;)
i znow wlkp tymbardziej mi milo ;)
mamusia po wizytach gratuluje i ciesze sie ze wszystko ok z maluszkami ;)
dobranoc ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933928 przez Karlinka
no to super dziewczyny ,że wszystko ok na wizytach :))) Z płcią to różnie bywa czasem nawet koło 25 albo i później maleństwo się ujawnia.
Ja dzisiaj dzwoniłam do położnej środowiskowej i po 21 tyg zaczniemy się spotykać. Fajnie bo w razie wątpliwości nie będę musiała na wizytę u lekarza czekać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933945 przez Anabelle
Dziewczyny ogromne gratulacje. Dopisałam co widziałam do tabelki. Antybiotyk łyknięty.
Zaraz idę się kąpać a później pozostałe leki.
Jak komuś coś brakuje w tabelce to piszcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933950 przez anioleczek208
Anabelle dopisz ze ja tez z wielkopolski jestem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933953 przez Ada2424
Do tabelki następna wizyta 14 listopada :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl