BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #932947 przez bujanka
Kristi powodzenia na wizycie, oby dzidziuś się nie zakrył nóżkami ;) Ja już w środę usg i też mam nadzieję coś nieco zobaczyć :P A Ty daj znać od razu po wizycie.
Ja zaraz ide do laboratorium oddać mocz, ciekawe czy żurawina pomogła i ph już będzie kwaśne :ohmy:
A i wczoraj kupiłam sobie spódniczkę ciążową, ogrodniczkę jak tylko przyjdzie to się pochwalę, ale coś czuje że będę z niej baaardzo zadowolona :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932983 przez syza24
Hej dziewczyny ja dzisiaj niestety wstałam ze strasznym bólem połowy głowy :(
Życzę wam żeby dzidzia w końcu ujawniła swoją płeć wiem co czujecie bo ja też nie mogę się doczekać wizyty która dopiero jutro na 11 ale też strasznie proszą dzidzie żeby się ułożyła tak żeby wszystko było widać :)
A co do ruchów to mnie wczoraj mąż zabrał do kina i ja zamiast skupiać się na filmie to nie mogłam przestać cieszyć się z tego jak moja dzidzia wywija w brzuchu, dała takiego czadu, że szok może przez to że były strasznie głośne reklamy?? :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #932989 przez MlecznaMama
cześć kochane....
przepraszam że nie piszę do Was ale u mnie średnio... i nie chcę Wam za bardzo marudzić...
W tej ciąży ewidentnie siadło mi na zęby i znowu mnie bolą.... no masakra...
mój mały synek ma wysoką temperaturę.... nie wiemy o co chodzi. Wybieramy się dziś do lekarza...
i ja niestety nie czuje jeszcze ruchów.... :( to już w pierwszej ciąży czułam a teraz cisza....
pięęęęękne macie brzuszki!!! uwielbiam jak dodajecie zdjęcia!
pozdrawiam ! czekam na informacje z wizyt!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933002 przez lalka
dzień dobry!!!

Mleczna ja tez jeszcze nie czuje ruchów...myślałam ,że jak 3 ciąż to szybko...a tu zonk...nic!!!i takiego mam stres,że dzisiaj na 18 umówiona jestem z moja położną,która mnie juz uspokoiła,że mam jeszcze czas....że tak się utarło,że w pierwszej ciazy ruchy od 20 ty. a w każdej następnej od 18(oczywiści ciaże są rózne),ale idę i zrobi mi KTG .....więc Mleczna może taka uroda nasza..może łożysko przodujące...albo leniwe dzieciaczki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933005 przez Ada2424
Witajcie :)

Ja już po wizycie w laboratorium :) teraz czekam na wyniki do 16 powinny się pokazać w necie, mam nadzieję, że wyjdą ok :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933014 przez MlecznaMama
Witaj Lalka... no widziałam, ze masz podobne zmartwienie... dzięki za pocieszenie. Myślę że na pewno jest wszystko ok, tylko podobnie jak Ty spodziewałam się ,że szybciutko poczuję ruchy a tu zdziwienie. nie jedna pierworódka tutaj poczuła szybciej niż ja . Ale to dowodzi tylko tego,że każda ciąża jest inna. tak jak każdy człowiek jest inny. :)
Ada na pewno będą dobre wyniki :)
kto co gotuje dzisiaj? ja chyba barszcz chociaż w ogóle nie chce mi się nic robić...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933015 przez Karlinka
hej,
Kristi powodzenia na wizycie dzisiejszej :) oby się Maluszek ujawnił ;)
Syza- powodzenia jutro na wizycie :)
Anabelle, Ada mi też bardzo usta wysychają i nos wiecznie przytkany, taki urok ciąży ;)

Kurczę wczoraj znowu mnie tak kłuło podbrzusze , że aż się przestraszyłam. Od wczoraj na nospie i uczciwie leże jak nie będzie lepiej w najbliższe dni to trzeba będzie znów do lekarza iść i to sprawdzić..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933018 przez lalka
Ada dałaś radę w labora. nie padłaś???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933026 przez Ada2424
Najlepsze było to jak wyszłam z laboratorium i zaczęłam szukać w torebce okularów przeciwsłonecznych, myśle sobie musiałam w labo zostawić więc wracam się pytam czy gdzieś nie leżą a babka do mnie że mam je na głowie hehe całą droge szłam i się śmiałam z tego, normalnie dziury mam w głowie :P

Lalka dałam rade, w domu przed wyjazdem do laboratorium 3 razy mnie pociągło na wymioty i w mieście miałam spokój już na szczęście :)

Karlinka ja nos też zatkany mam i do tego w gardle szybko mi zasycha.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933041 przez Amorfivell
hej kochane trzymam kciuki za udane wizyty i czekamy na dobre wiadomosci.

u mnie dzidzia tez szaleje wczesniej tylko wieczorami czulam a wczoraj jak w pracy bylam to smigalo jak szalone hehe usmiech nie schodzil mi z twarzy.

tez mam w nosie strasznie sucho i przytkany z rana czesto jak ide sie wysmarkac to boli i troszke krwi , ust nie mam suchych ale w gardle sahara w nocy litr wody idzie bez problemu a z rana czuje sie jak na kacu mega kacu ale jakie to nasze uroki,.

u mnie na obiadek dzisiaj kotlety schabowe z ziemniaczkami tylko nad surowka pomyslec musze hmm... a potem na popoludnie do pracy ah mam nadzieje ze szybko ten tydzien zleci a za tydzien w piateczek usg .

milego dnia kochane

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933046 przez karola1322
witajcie mnie wczoraj mydliło ale jak doszłam do ubikacji przeszło ... mam pytanie te co biorą femibion natal 2 plus bierzecie jeszcze jakieś witaminy np magnez bo mam straszne skurcze łydki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933068 przez kristi*
bujanka syza24 Powodzenia na wizytach,

Amorfivell chyba długo cię nie było, mnie też ostatnio strasznie w nocy suszy, i chwilami jest strasznie niewygodnie najczęściej budzę się na plecach.

U mnie na obiad pomidorowa, wczoraj zrobiłam na dzisiaj jeszcze starczy, od kilku dni za mną chodziła, i bobo po niej cudnie skacze. :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933072 przez Anabelle
Kristi trzymam kciuki za poznanie płci ;)

Mleczna, Lalka
Babuszki u mnie niby 5 ciąża, a ja nadal czuje ruchy bardzo delikatnie. Nie mam bombardowania kopniakami i np wczoraj i przedwczoraj w ogóle ruchów nie czułam, dopiero dzisiaj nad ranem i w nocy - bo nie mogłam spać - poczułam delikatne kopniaczki. Jednak jak mam intensywny dzień i nie skupiam się na brzuchu to nie czuje.

Oooo w gardle też mi zasycha. Normalnie pije jak smok a i tak drapie. Nos przytkany...

A na obiad u nas leczo, na deser galaretka z owocami ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933075 przez Karlinka
Karola ja dodatkowo nic więcej nie biorę tylko femibion. Właśnie czekam , aż mi przywiozą bo zamówiłam w necie bo przebitka spora.
To widzę, że większość z nas ma podobnie z objawami.
Ja dzisiaj na obiad miałam bitki do tego ziemniaczki i szpinaczek :) a teraz na dodatek pochłaniam winogrono na zmianę z czekoladą karmelową ;) no i dobiłam do wagi sprzed ciąży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #933082 przez Ada2424
Wyniki piękne :) wszystko w normie :) teraz w środe tylko wizyta :)

U mnie dziś na obiad makaron do sosu, kotlety mielone i surówka z czerwonej kapusty, ale ja coś niezbyt mam apetyt. W tamtym tygodniu jadłam strasznie dużo a od soboty musze się zmuszać. Ja na deser kupiłam sobie kawałek ciasta tortowego z jagodami ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl