BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 7 miesiąc temu #934252 przez Anabelle
wpadłam na chwile, dopisałam do tabelki

co do wanienki to stojak głównie z uwagi na kręgosłup.
ja jednak zamiast wanienki zawsze bede polecać tummy tub - kąpaliśmy w nim antka, bedziemy kąpać następnego synka - dziecko w pozycji embrionalnej, w wodzie aż po szyje - wycisza się tak, że zasypia, podkulone kolana i relaks działa antykolkowo a do tego zdarzało się, że odchodziły gazy lub kupka :) dla nas to było zbawienie bo antek miał kolki i ulewał.

mam zdjęcia, ale wstawie jak ktoś bedzie zainteresowany tematem - bo jak nie to nie bede szukać :P

u nas do chorych dołączył Antek - jest cały zakatarzony.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934254 przez Anabelle
a laktator używałam 3 miesiace avent natural
wózek mamy baby jogger city elite
smoczki Antek zaakceptował tylko nuk genius - nie chciał ani z aventu, ani z lovi, ani z tt, a przede wszystkim nie chciał z silikonu
do łóżeczka musze dokupic materac lateksowy, bo te gryki i kokosy takie twarde, jak by sie na dywanie położyć i Antek nie chciał na tym spać - za to na kanapie, naszym łóżku czy lóżku pojedynczym w jego pokoju spał pieknie.

nie wiem co tam jeszcze na szybko pisze, bo zaraz ide spac ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934258 przez Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934264 przez kristi*
monique1983 Wózek ciekawie wygląda, kolorek też. Ja się raczej kieruję wagą bo na 4 piętrze mieszkam i nie mam windy, no i oczywiście duże szprychowane i pompowane koła. Ojciec nam już taki załatwił czarno-zielony.

syza24 ja przed ciążą trochę w domu ćwiczyłam, potem przestałam bo mi na początku ciąży zakazali, i myślę właśnie nad jakimś ruchem bo mnie ostatnio okropnie w krzyżu boli.

Ada2424 zaszalałaś, my dzisiaj chyba wszystkie potrzebne kosmetyki kupiliśmy i proszek do prania.
Z początku się zastanawiałam czy z kosmetykami nie poczekać, ale koleżanka mówiła że nie ma sensu, lepiej teraz niż na ostatnią chwile.

LoveMami powodzenia na wizycie

hmmm. .. zakupy to jeszcze nic, jak dla mnie najgorsze będzie pakowanie torby do szpitala, wszędzie piszą co zabrać ale różni sie trochę. i nie opisują nic dokładnie tylko jakoś tak ogólnie reszte chyba trzeba się domyślić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934278 przez syza24
kristi* ja też się strasznie obawiam pakowania tej torby z tego co przeczytałam to chyba trzeba wziąć ze sobą wielką walizę :ohmy:
no i jeszcze boje się czy wszystkiemu podołam niby wszystko wiem ale tak na prawdę wydaje mi się że nic nie wiem. Chociaż wszystkie młode mamy, które znam próbują mi wytłumaczyć wszystko o co pytam i to z anielską cierpliwością :)
a co do wózka to ja potrzebowałam takiego z dużymi pompowanymi kołami ze względu tego, że pod domem mam kostkę brukową tz. kocie łby więc chciałam zapewnić dziecku komfort i na szczęście kuzynka męża sama zaproponowała nam taki wózek i to za darmo :woohoo: właśnie taki
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934284 przez MlecznaMama
witajcie kochane!!!

ejj........... ja dalej nie czuję ruchów...!!!!!!!!!!!!!!! :(:(
Monika wózek wygląda na solidny! To ważne by wózek był wygodny! my mieliśmy przy synku Tako i miał pompowane koła co w naszym górskim terenie sprawdzało się
Kisti śliczny brzusio.....
ja na razie wyglądam lepiej niż w ciąży z synkiem. i wolniej tyję. ale jak mam być szczera to jak obserwowałam niegdyś kobiety w ciąży z mojego otoczenia to te z Synusiami w środku jakoś wdzięczniej wyglądały....:P
kupiłam dziś oliwkę z Baby dream na rozstępy i do olejowania włosów. Ma wspaniały skład!
mój Syn też najbardziej polubił smoczek z Nuka. tym razem też się zaopatrzę ale w różowy :)
Anabella ja widziałam chyba jak dodałaś zdjęcie na innym wątku. Pokaż dziewczynom , bo to ciekawe.
Witam nowe Mamusie!!!!!
idę spać dziewczyny bo padam!!! dobrej nocki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934317 przez ewawawa
Monique fajny wózek wydaje się być bardzo praktyczny , gdzie taki wypatrzyłaś ?

a u mnie lenistwa ciąg dalszy, mój dalej się upomina o usg, mnie męczy katar , wszystkie plagi egipskie na mnie spadły

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934319 przez karola1322
hejka mnie jakoś oczy bolą dziwny sen mi się śnił... Musza iść do sklepu po kupować coś na panieński ale mi się jakoś nie che

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #934328 przez bujanka
No właśnie Karola to już ta sobota!!!!!!!! :woohoo: A suwaczek jeszcze lepszy 8 dni :woohoo:
hehe i jak przygotowania?
A panienski kiedy, jakiś pomysł macie?

Ewa trzymaj się i nie dawaj się chorobie :kiss: A to rychło w czas sobie przypomniał :angry: Rób tak jak serducho Ci podpowiada :kiss:

Mleczna nie przejmuj się brakiem ruchów, pewnie na dniach poczujesz a do dwóch tygodni to nie masz co się przejmować :kiss: Ta oliwka bardzo tłusta? Do olejowania włosów? Czyli co traktujesz też jak odzywkę po szamponie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934329 przez karola1322
Bujanka następny tydzień nie biedzie taki spokojny szybko to przeleciało .. oj jeszcze suknia w pon próbna fryzura .. goście się zjadą .. Panieńskie na spokojnie w domu upije koleżanki :laugh: kiedyś se to odbije

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934364 przez Karlinka
Anabelle ja chętnie poczytam , bo wiem że szwagierka też w wiadrze kąpała i się zastanawiam więc jak masz chwilę to napisz proszę co i jak :)
Właśnie torba do szpitala... muszę sobie chyba jakąś torbę sprawić...i w sumie nie wiem kiedy pakować , bo w sumie nigdy nie wiadomo kiedy się trafi wyprawa;/
Ja jeszcze kosmetyków kupować nie będę, liczę na położną że dostanę sporo próbek i wtedy wybiorę co dziecku się najbardziej sprawdza ;)

Mnie od wczoraj Mały tak kopie jakby salta w brzuchu trzaskał ;)
Dzisiaj babcia smażyła pączki -już trzy wciągnęłam ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934394 przez kristi*
Co do torby do szpitala - to jak byłam przy pierwszej ciąży na wywołanie poronienia to widziałam kilka kobitek "na poczekalni" każda miała po dwie ogromne torby, walizki. I tak patrze na te różne listy to w sumie niby nie jest dużo, ale niektóre rzeczy mimo że są lekkie są duże czy podkłady czy pieluchy, takie rzeczy najwięcej miejsca zajmują.
Ja mam w domu dwie średniej wielkości torby i sprobuje się w nich zmieścić, po prostu nie będe pakować wszystkiego to co w zapasie naszykuje w torbe żeby w razie czego mi dowieźli, nie ma sensu wszystkiego wozić, niby jakieś trzy dni, ale czasem zostaje sie na dłuzej różnie bywa trzeba być gotowym na wszystko.

I na YouTube znalazłam co zapakować do torby dla mamy:


i do torby dla dziecka:




I pytanie do obecnych mamuniek, co znaczy koszula do porodu? jakaś zwykła koszulka - tshirt czy co?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934412 przez Anabelle
Dziewczyny torbą do szpitala się nie przejmujcie zupełnie. Co szpital to obyczaj. Jeden każe przywieźć ze sobą cały arsenał, a drugi wymaga tylko kilku rzeczy. Najlepiej wziąć rzeczy potrzebne tylko na pierwszą dobę, a później zobaczyć co nam jeszcze potrzeba - przecież tatuś będzie codziennie was odwiedzał, to przywiezie :)

O wiaderku napisze wam w takim razie wieczorkiem jak Antek zaśnie. Zdjęcia Mleczna ma racje, wklejałam na staraczkach i testach owu bo tak dziewczyny niektóre też kupowały.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934419 przez Ada2424
Ja Wam powiem, że tez myślę nad tym wiaderkiem, widziałam już wcześniej jak Anabelle wstawiła. Tylko zastanawiam się na jak długo posłuży takie wiaderko :whistle:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #934464 przez kristi*
Właśnie patrzyłam na biustonosze do karmienia, chyba bez sklepu stacjonarnego się nie obejdzie, różne i fajne są na allegro ale rozmiary jakieś takie - nie wiadomo co, że z moimi cyckami nie wymiarowymi ciężko coś dobrać. Macie pomysł gdzie można jakieś kupić? Mężu mój chce mi taki sprezentować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl