BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #933960 przez Karlinka
to ja do tabelki jeszcze proszę następna wizyta 27październik .
Dziewczyny czy Was też boli spojenie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #933978 przez syza24
Witam nowe mamusie :) :) :)
Super dziewczyny, że dobrze na wizytach ;)
Dzisiejszy dzień minął mi bardzo szybko bo jeszcze mam gości dopiero jutro wyjeżdżają ale fajnie bo trochę sobie pogadaliśmy i poimprezowaliśmy.
Właśnie moje baby się obudziło szaleje w brzuszku i chociaż mi się chce spać to nie da rady ale fajnie. :cheer:

Anabelle do mnie dopisz termin na 11 marca, Dolnośląskie i następna wizyta 29 mam usg połówkowe i 30 wizyta u mojego ginekologa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934023 przez lalka
Bry!!!!

Ada mój lekarz też mi powiedział,że przed 20 tyg nie powie mi jaka jest płeć dzidziusia!!!!

gratki za udane wizyty!!!!
idę dzisiaj do fryzjera...najlepiej ścięła bym się na krótko...takie brzydkie włosy mi się zrobiły...siano normalnie!!!
co rozmawiam ze znajomymi to mówią,że wyglądam pięknie,kwitnąco...czyżby intuicja matczyna co do płci mnie zawiodła????

miłego dnia laski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #934031 przez bujanka
Lalka to co obstawiasz u siebie dziewczynkę? Ja bym tak do końca nie wierzyła tym przesądom i zabobonom jeśli chodzi o cerę itp. ;)

Karlinka mnie czasem boli bardzo nisko, tak ze niewiem czy to podbrzusze czy właśnie spojenie, ale mam wrażenie że czym większa ciąża tym mniej jakiś złych objawów mam w sensie jakiś bóli, wcześniej częściej się zdarzały. Myslę że nam wszystko tam rośnie i dlatego musi czasem poboleć, a jak bol nie jest bardzo upierdliwy to ja traktuje go jako normę ;)

Syza to fajnie że gości pełno, ja tez mam zamiar się trochę teraz ruszyć, krwiaka nie ma- kamień z serca, mozna troche wyluzować, juz dość 5 miesięcy leżenia :P

No własnie dziewczęta dziś zaczynam 5 miesiąc, szoook :woohoo:
Ja chyba zapisze się na połówkowe równo w 20 tyg., nie za wcześnie?

Ada, mam prośbę- cały czas czekam na wyniki tego hpa, już 2 tyg. minęło, mogłabyś się koleżanek z owu zapytać czy im wynik e-mailem wysyłali? I po jakim czasie on doszedł? Bo wypełniałam dla nich takie info o e-mailu. Dzięki z góryy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934036 przez Ada2424
Lalka mój też się zapierał że nie powie teraz tylko za miesiąc jak na 100% pewny będzie, ale tak mu marudziłam żeby chociaż wspomniał na co według niego bardziej wygląda no i udało się wyciągnąć że chłopak, mężu też potwierdza co widział, no ale tak czy siak trzeba poczekać na pewne potwierdzenie, choć mam nadzieję i w sumie to jestem przekonana, że tak zostanie :)

Bujanka ok zapytam nie ma sprawy :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934042 przez LoveMami
No to kochane Karlinka, Lalka, anioleczek208 pisać skąd jesteście (jak wlkp.) Może mieszkamy bliżej niż myślimy :)

Super że dzieciaczki rosną zdrowe. Ja mam jutro wizytę. Zazdroszczę mamą które znają już płeć :)
Muszę trochę się do Was wbić w tematy :) ale niestety nie chcę mi się przeglądać tyle stron. Więc jak bd mieć jakieś pytania to poprostu zapytam :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934063 przez lalka
Bujanka mi co do cery to sprawdziło się w 100%...nie spr. mi się przesądy żywieniowe:)

Mami jestem ze Śremu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934068 przez karola1322
Witajcie mnie strasznie wysypalo na twarzy i strasznie szybko wlosy przetluszczaja no niby còra odbiera urode a jak narazie còra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934082 przez LoveMami
Lalka ja jestem z Pniew. To prawie 80km nas dzieli ;p A mój mąż robi w Mosinie szkołe a to blisko od Śremu prawda ?

Mówicie że jak cera się pogorszyła to będzie dziewczynka ? U was się sprawdziło ? bo mi wszyscy mówią że strasznie się zmieniłam że będzie dziewczynka.a ja jeszcze nie wiem co bd mieć ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934090 przez ewawawa
ale się wkurzyłam z rana, ten jak się dzisiaj mianował po kilku tygodniowych namysłach tatuś dziecka, po tym jak stwierdził, że jednak nie jest gotowy i nie chce mieć dziecka, dzisiaj do mnie dzwoni i mówi , że marzy mu się żeby iść ze mną na usg bo jeszcze nie był i nie wie czemu go ze sobą nie zabieram - no jakiś kretyn totalny, nie wiem jak mogłam z nim być, baranieje z wiekiem normalnie, tak mnie wkurzył

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934094 przez Amorfivell
super dziewczyny ze wizyty udane i maluszki zdrowe a co do plci to z czasem kazda bedzie wiedziala . najwazniejsze ze dzidziuchy zdrowe i rozbrykane.

ewawawa nie denerwuj sie tym pala..ntem nie ma sensu dzidzius przez to tez jest niespokojny. jak nie masz ochoty zeby z toba szedl to olej dzisiejszy telefon i nie mow mu dokladnie kiedy masz wizyty . glowa do gory kochana .

kurka wodna mamuski jaki mialam realistyczny sen dzisiaj . snilo mi sie ze zaczelam rodzic strasznie dlugo to trwalo i jacys obcy ludzie chcieli to widziec gdy pojechalam do szpitala to byli pacjenci ale nikogo z personelu musialam sobie sama radzic mialam do pomocy jakas stara babke ktora byla pacjentka po 24 h urodzilam sliczne dzieciatko i bylam szczesliwa ze az tak przy porodzie nie bolalo jak myslalam. ta kobieta kazala mi urodzic lozysko ale bylam tak podekscytowana dzieckiem ze nie chcialam jej sluchac po kolejnej dobie dostalam goraczki przyszedl lekarz i powiedzial ze nie urodzilam lozyska i wdala sie infekcja ze w 12h umre zebym sie pozegnala z malenstwem tak niesamowicie plakalam ze gdy sie obudzilam to cala poduszka mokra byla a ja dalej nie moglamsie uspokoic eh skad takie sny to niewiem.

ogolnie gdyby nie sen to samopoczucie moje byloby super dzidzia szaleje wiec mamusia jest szczesliwa . milego dnia kochane

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #934095 przez Ada2424
Z tą cerą to nie ma reguły raczej, u jednych się sprawdza u innych nie. Moja mama była zsypana na twarzy ze mną i z bratem, moja koleżanka tak samo całą buzie ma w pryszczach a ma mieć chłopca, ja też mam kilka pryszczy i włosy mi się szybko przetłuszczają a prawdopodobnie synuś :)

Amorfivell aż mi ciarki przeszły jak przeczytała o tym Twoim śnie...

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934097 przez Karlinka
Dobry Mamuśki :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Bujanka zapomniałam napisać- rewelacja że krwiak się wchłonął :) teraz wreszcie będziesz mogła poszaleć :) Tak właśnie też myślę, że to wszystko prze to że macica się rozciąga.
Jak chodzi o przepowiednie co do płci to ja mam wrażenie że zbrzydłam w ciąży a to niby na córę, ale niektórzy mówią, że właśnie ładnie wyglądam tylko zmizerniałam (no ale to przeważnie ludzie którzy mnie dawno nie widzieli a ja od tego czasu 10kg schudłam ;p)
Ewa dokładnie tak jak Amorfivell mówi- jak go nie chcesz brać na wizytę to nie bierz, bo to ty masz się czuć komfortowo a nie jego widzimisię są ważne. Możesz mu co najwyżej wysłać zdjęcie usg.
Amorfivell nie zazdroszczę snu ;/ Mi na szczęście dawno nic złego się nie śniło :)

Byłam dzisiaj na zakupach i wreszcie staniki uzupełniłam :) Kupiłam też pierwszą rzecz dla Maleństwa- bodziaka :) Teraz odpoczynek a później ugotuję zupę brokułowo-jarmużową ( wogóle to się okazało że u nas w biedronce nie było jarmużu ale na targu dostałam :D )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934098 przez monia89
Hej Mamusie nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie :-)
Super że dzidzie rosną zdrowo i widze że płeć męska górą :-)
U mnie na usg genetycznym i u mojej gin póki co nic nie dynda :-)
Kolejna wizyta 19 11 i od razu usg połówkowe to zobaczymy czy tak zostanie :-)
Co do wyglądu i smaków z Antosiem jadłam tony słodkiego włosy były superowe zero wyprysków tak jak całe moje życie i ph moczu 6 piłeczka z brzuszka :-)
Aktualnie włosy dupne nadające się do związania wyprysków tyle co nigdy w życiu nie miałam no i pokochałam cytryny i pomarańcze po których normalnie miałan wysypke. ph 7 i brzuszek taki rozlany od boku do boku.
Tak więc zobaczymy.
Gorąco pozdrawiam Was wszystkie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #934100 przez ewawawa
Nie będę go brała na wizytę już mu to powiedziałam wprost. Mogę mu później wysłać zdjęcie mms i tyle. Wydaje mi się, że się z tym obudził bo znajomi zaczęli się starać o dziecko to jemu się przypomniało , że też będzie miał. Staram się nie przejmować tym, ale jednak ciśnienie trochę skacze, już napiłam się ziółek na uspokojenie ale nie wiem czy to pomoże

ja nie lubię takich realistycznych snów zawsze taka niespokojna później chodzę, także też nie zazdroszczę. ale to na szczęście tylko sen :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl