BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 7 miesiąc temu #933288 przez kristi*
Dzisiaj wizyta o 10:20 zobacze co powie, i czy infekcja mi minęła, bo już zapomniałam o tym, tabl z tydzień temu się skończyły.
Spać dziś nie mogę, o 3:50 wstałam, mały wieczorem kopał meżuś przyłożył rękę i nawet poczuł.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933291 przez syza24
Hej ja dziś od 4:30 nie mogę spać taka jestem podekscytowana dzisiejszą wizytą :woohoo: mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze ;) no i płeć...
Mąż nie może pojechać ze mną bo już w pracy ale idzie ze mną przyjaciółka i jest prze szczęśliwa :laugh: no a jak wrócę to rodzinka z Niemiec i ze śląska ma dziś przyjechać więc będzie impreza ;)

Wszystkim życzę miłego dnia :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933347 przez Ada2424
Matko jaka paskudna pogoda u nas :dry: leje od rana i zimnoooo jutro pewnie też tak będzie, bo od początku ciąży jak jeżdże na wizyty to zawsze pada :huh:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933353 przez kristi*
Powodzenia na wizytach
Na wizycie u mnie wszystko ok, dostałam skierowanie na kolejne badania i drugą glukoze, pierwsza z NFZ i w podobnym terminie chyba zrobię dzień po dniu. Od zeszłego tygodnia przytyłam aż 0,2 kg.
Dzisiaj powinny dojść dwie paczki.
No i w tym tygodniu samych gości mam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933367 przez ewawawa
Kristi gratuluję chłopca i cieszę się , że wszystko ok :)

ja znowu objadłam się śledziami jak świnia , ktoś mnie chyba na kagańcu powinien trzymać. A na takie obżarstwo to już nawet ziółka z baby mama med nie pomagają - niereformowalna jestem w ciąży .

Nie wiem czy wam mówiłam ale jak byli rodzice to kupiliśmy łóżeczko w Ikei i wczoraj sama walczyłam żeby je złożyć, ja i mój talent, poddałam się w połowie i resztę na dzisiaj zostawiłam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933379 przez Anabelle
Powodzenia na wizytach ;)

Ja też mam dzisiaj wizyte ale niestety u pumunologa bo gardło nie przechodzi i obawiam się anginy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933404 przez monique1983
Dziewczyny melduję się po usg połówkowym :) Jestem szczęśliwa bo na usg wszystko wyszło dobrze, wszystkie narządy prawidłowo się rozwijają, w badaniu ECHO z serduszkiem też wszystko w porządku. Moje maleństwo waży 315 g. Ślicznie nam dzisiaj machało :) Nawet Pani dr potwierdziła, że szalone, wariuje tam, co zresztą czuję od jakiegoś 1,5 tygodnia :) Co do płci to nic się nie zmieniło - dziewczynka potwierdzona na 100 % :)

Kristi - gratuluję :)

Ada - u nas dzisiaj też jesienie się zrobiło, a takie piękne lato dopiero było, strasznie senna jestem przez tą pogodę :(

Anabelle - współczuję, mam nadzieję, że szybko przejdzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933451 przez kristi*
Anabelle wracaj szybciutko do zdrowia.
monique1983 jeszcze raz gratuluje zdrowej dziewczynki


Na wizycie doktorka pytała czy już płeć znamy, powiedziałam, że chłopak, a ona że teraz bardzo dużo chłopców się rodzi.
Wśród znajomych to od zeszłego roku to też same chłopaki i tylko dwie dziewczyny.
Mi na usg znów inny termin podali 4-6 marca, dlatego trzymam się tego pierwszego, bo co usg to inny termin mają.

Odebrałam już paczuszki - mamy już pościel z kołderką, i karuzelke do łóżeczka, i lampko-pozytywkę z projektorem.

Wczoraj kupiłam mężowi książeczkę z bajkami, wcześniej się wykręcał, że mu ciężko bo nie wie jak się zwracać do malucha, teraz płeć już zna więc będzie co wieczór ćwiczył czytanie. :laugh:

Idziemy dzisiaj na te warsztaty dla przyszłych rodziców z Mamo to ja, może coś ciekawego będzie, siostra była dzisiaj rano dla rodziców dzieci 0-1, i nawet zadowolona. Pójdziemy i zobaczymy.
Podziękowania: monique1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933462 przez Karlinka
Dobry :)
U nas niestety pogoda też beznadziejna ;/
Kristi super , że wszystko ok :) Tylko tak się zastanawiam czy jest sens żebyś glukozę robiła dzień po dniu . Nie możesz skserować wyników? Z zakupami szalejesz:) a jak przeprowadzka?dokończyliście wszystko ?:) Zrobiłaś mi taką ochotę tą pomidorówką , że dzisiaj ja na obiad sobie zrobiłam :)
Anabelle zdrowia życzę :)
Monique super, że na połówkowym wszystko ok :)

U mnie dzisiaj trochę lepiej, chociaż nadal leżę i się oszczędzam ale przynajmniej boli mniej. Zastanawiam się czy to nie jakieś zapalenie jajnika , bo kiedyś miałam z tym duży problem......ale nic , najważniejsze że jest lepiej :)
Podziękowania: monique1983

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933468 przez Ada2424
U mnie dzisiaj też lepiej, póki co nie mdliło mnie jeszcze, właśnie zjadłam spory obiad ziemniaczki, krokieta z kapustą i grzybami i sałata ze śmietaną, a dzidzia szaleje :cheer: nie moge się doczekać jutrzejszej wizyty :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933504 przez syza24
Niestety moja dzidzia odwróciła się całkowicie pupą i nawet przez dopochwowe nic nie było widać :( nic mi nie pozostało jak czekać na połówkowe które mam 29.10
:( :( :( :( a lekarz się śmiał, że ma być kinder niespodzianka po prostu :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933513 przez Ada2424
Syza kurcze szkoda, ja się też tego obawiam że nie pokaże oby jednak zechciało się ujawnić ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933518 przez Saga0304
Kristi gratulacje synka :)
U mnie połówkowe za równiutki tydzień... :)
Ciężkie mam noce wstaje do łazienki i pózniej juz nie moge usnąć... :( także pobudka ok 2:30 w nocy i do 6 rano nie śpię... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933556 przez Karlinka
Syza, Ada najważniejsze , żeby Wasze Maleństwa były zdrowe ,a płeć jak nie na tej to na następnej wizycie poznacie :)

Kurczę dziewczyny, ale mnie ciągnie do niezdrowego jedzenia. W sobotę zgrzeszyła kebabem a teraz bym jakąś pizze, frytki albo kebaba wciągnęła....też tak macie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #933608 przez nesQa
Gratuluję chłopaków :) tez bym już chciała znać płeć, a tu półtorej tygodnia do wizyty :pinch:

Mam takie pytanie, czy któraś z Was może wie co moze oznaczać klucie w pochwie? Od czasu do czasu mnie nachodzi i nie mam pojęcia od czego to. Czytałam, że może być związane z infekcją, ale dopiero co przestałam tabletki przyjmowac, więc to nie to. Nie wiem czy to coś złego czy nie :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl