BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #939403 przez Ada2424
Kristi to może faktycznie coś w tym jest, że jak odrzuca od słodyczy i nie ma się na nie ochoty to ciężej z tą glukozą niż te co słodkie jedzą normalnie :whistle: przekonamy się, mnie na słodkie nie odrzuca i jem praktycznie codziennie coś słodkiego, zobaczymy jak to u mnie będzie ;)

Kasia Radziu śliczne imie też braliśmy je pod uwage :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939404 przez Karlinka
Kristi to ze słodkim mamy podobnie chociaz teraz zjem trochę czekolady czy ciasto, ale pierwsze trzy miesiące to kompletnie nic. Teraz też wygrywa kapusta kiszona ;p
Aniołeczek gratulacje chłopaka i super, że wszystko oki :) Wow ale spory -praktycznie 100gr większy od mojego Łobuza w tym samym czasie...No ale my raczej średniego wzrostu :) co do łóżeczka to ja chyba wole żeby 3miesiące stało niż się w lutym denerwować, ale wiadomo każdy ma inną sytuację i na coś innego może sobie pozwolić w danym momencie. ja sie cieszę ,że tesciowie kupią łożeczko i komodę , bo niestety u Małża w rodzinie prawie wszyscy to wcześniaki około miesięczne więc na początku lutego muszę być gotowa na ewentualny poród...
Karolincia -ale szybko ruchy poczułaś , wiesz już kto tam u Ciebie w brzuszku mieszka?
Podziękowania: Ada2424

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939405 przez Karlinka
Kurczę znowu nowa strrona -chyba na zmianę z Anabelle na nią trafiam ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939407 przez Karlinka
;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #939408 przez Karolincia
Karlinka - Prawdopodobnie będzie dziewczynka :D 26 listopada na usg się potwierdzi czy faktycznie będzie Córeńka :) Ja sporo słodkiego wcinam, mam ochotę na nie, tak samo jak na mandarynki oraz kiszoną kapustę i pierogi z kapustą i grzybami oraz ruskie :)
Ja tak samo jak Ty myślę, o łóżeczku zeby mieć wcześniej w domu, aby stało i czekało.
My kupujemy w styczniu wózek, łóżeczko kupują Nam moi rodzice razem z ochraniaczami i kołdrą i poduszką i kompletem pościeli.

Szybko, najpierw mnie łaskotało z lewej strony, a na drugi dzień poczułam jak mi coś chlupnęło w brzuchu, pływało :) Super uczucie :)

Aniołeczek - gratuluję synka!! :) Wielki Chłop z niego :) Ważne, że zdrowo rośnie i mu dobrze u Mamusi pod serduszkiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939409 przez kristi*
anioleczek208 gratuluje chłopaczka, no i rzeczywiście duży, mój w 22tc ważył 430g.
Z tą cytryną słyszałam, ale podobno nie wszędzie pozwalają. Ja pijąc glukozę ledwo to wytrzymałam, o dziwo to ma zapach co bardziej nasila mdłości.
Życzę powodzenia wszystkim na glukozie.
Owoce jem, nawet sporo bo lubie, ale w ciąży zaczęłam jeść jabłka :laugh: , w dzieciństwie mieliśmy ich w nadmiarze i później jakoś tak wyszło że omijałam je w każdy możliwy sposób, dosłownie niczego co z jabłkiem nie tknęłam. No i mandarynki wcinam, trzeba korzystać póki można, bo nie wiem jak długo będę karmić a wtedy straszna dieta obowiązuje :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #939410 przez Ada2424
Zgadzam się w zupełności z Karlinka co do łóżeczka :cheer: ja też nie wyobrażam sobie w lutym latać za wyprawka czy rozkładać łóżeczko, do lutego to ja chce już mieć wsio gotowe i kupione :P nie ma gwarancji, że np wcześniej nie urodze i co wtedy na szybko latać i rozkładać? bez sensu. A drugą rzecz biorąc to tak naprawde łóżeczko czy wózek powinno postać ok 2 miesięce i się wywietrzyć z nowości tak jak tu któraś już pisała o tym, nie pamiętam która :whistle: no ale każdy robi jak mu odpowiada :P

Ja wczoraj z Mężem wpadłam w szał wózkowy :P przeglądaliśmy, czytaliśmy i kilka mamy na oku, ale za miesiąc podjedziemy do sklepu zobaczyć je na żywo i wtedy wybierzemy :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939412 przez lalka
u mnie z glukozą było tak...na dzień dobry pobierają krew...czekasz na wynik ok godz..jeżeli cukier jest w normie to dają glukozę do picia...jeżeli cukier jest wysoki to niema picia glukozy żeby organizmu dodatkowo nie obciążać!!!po wypiciu glukozy 2h czekania na pobranie krwi!!!
mi piguła mówiła,że jak zwymiotuje na początku to będę musiała pić drugi raz!!!
ja na słodkie nie miałam ochoty..a glukoza jakoś mi weszła!!!

Aniołeczek gratuluję synusia i bardzo pokaźny jest..ja jutro idę na wizytę...może się dowiem kto tam pomieszkuje w moim brzuszku!!!i ciekawe ile waży????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939415 przez Ada2424
Lalka trzymam kciukasy za jutrzejszą wizyte :) ja mam w następny piątek i już nie moge się doczekać :cheer:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939421 przez Karolincia
Lalka - Powodzenia na wizycie i zdaj później relację !! :)

Kristi - fakt nie wszędzie można z tą cytryną, u mnie w szpitalu można, także może jakoś mi to badanie przejdzie bez wymiotów :) Co diety przy karmieniu piersią, jest dość restrykcyjna wszystko gotowane, bez smaku , bo zero przypraw, ale ja chcę karmić piersią i poświęcę się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939423 przez kristi*
Ada zwróćcie uwagę też na wagę wózka, moja siostra kupiła taki bo w promocji i ładny kolor ale strasznie ciężki - ja na niego czołg mówię, ciężko się prowadzi, no i siostrzyczka nie ma siły go targać po schodach, bo mieszka teraz u mamy na 6tym piętrze a winda tylko do 5go, jej teściowa przysłała inny z Kanady i bez porównania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939425 przez Anabelle
u mnie noc czuwania nad Antkiem, zaraz jedziemy do lekarza.
zaczełam was czytac ale nie dokonczyłam.
z nosideł ergonomicznych moge polecic dwie firmy które miałam okazje poznac blizej tj boba carrier 3d lub 4d oraz tula
www.bangla.pl/opinie/p38465/boba-inc-nos...czne-boba-carrier-3g
oraz
www.bangla.pl/opinie/p6813/baby-tuli-nosidelka-ergonomiczne

zagladne pozniej bo teraz lece
jurto tez szalony dzien bo jade z antosinim na połówkowe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939426 przez Ada2424
Dobrze mówisz Kristi :) właśnie też m.in dlatego chcemy w sklepie popatrzeć na wszystko co i jak :) Ty wstawiałaś fotke swojego taki zielony tak? Czy to nie Ty byłaś bo już mi się miesza B)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #939427 przez kristi*
Karolincia warto się poświęcić, ale też dlatego teraz trzeba korzystać i jeść póki jeszcze można.

Nie ja od ojca dostanę wózek i łóżeczko. Wózek lekki z pompowanymi szprychowanymi kołami czarno-zielony, gondolka i spacerówka.

Powodzenia na wizytach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939428 przez Karlinka
Lalka, Anabelle powodzenia na wizycie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl