BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #938892 przez bujanka
Aleksandra super że wszystko dobrze i że już jesteś w domku :kiss: Lekarz mówił o kłuciach tak, bo chyba jakieś lekkie pobolewanie podbrzusza to nie? Ja ostatnio na połówkowym pytałam to mówił że lekkie to rozciąganie,a że kłucia też są niebezpieczne....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #938895 przez Ada2424
Saga bo Nikodem to cudne imie :) Patryk też fajne, u nas jest tylko jeden na ulicy, rudy, super pocieszny chłopczyk :)

Alesandra super, że już w domku jesteś, odpoczywaj :)

LoveMami Kevina też mam na wsi :)

Malina gratulacje córci :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938896 przez bujanka
czyli nowa strona :lol:
Malina gratuluje dziewczynki, heh Karlinka baby z naszymi chłopakami idą łeb w łeb :P
Ja mam na imię Anna, ogólnie mi się podoba ale mała Ania fajnie, jak już byłam taką nastolatką to jak z kimś nowym się witałam to nie lubiłam się przedstawiać Anka, Anna za poważnie a Ania za dziecinnie więc niby normalne imię a też może sprawiać dużo kłopotu. A na drugie mam Walercia i w podstawówce kiedyś płakałam przez to imię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938897 przez bujanka
Aha nadal to samo :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938907 przez Anabelle
Ja nie znoszę Anka, nigdy się tak nie przedstawiam. Mój ojciec mówił na mnie Anka jak był na mnie wściekły. Dla rodziny swojej jak i męża jestem Ania. Całe życie Ania i tylko to akceptuje :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938909 przez syza24
Aleksandra super, że już wszystko w normie :cheer: ;) co do objawów to do mnie lekarz mówił, że lepiej niech w szpitalu wezmą nas za histeryczkę niż ma się coś złego stać wiec nigdy nie ma co zwlekać.
Co do imion to czasem tak bywa, że rodzice sobie ustalą a dziecko się urodzi i okazuje się że inne imię do niego pasuje więc niczego nie można być pewnym :P
Ja na swoją dzidzie mówię Lusia albo Lusija a imię jeszcze się wybierze. Dzisiaj tak wariowała w brzuchu, że udało mi się nagrać jak mi brzuch faluje mąż się zdziwi a mnie zastanawia skąd ona ma tyle siły :woohoo:
Jutro jadę do rodzinki wiec nie wiem jak was zdołam nadrobić jak wrócę w sobotę bo tyle piszecie :silly: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938910 przez Anabelle
Alesandra bardzo mocno współczuję ci przeżyć, szkoda, że nie mozesz sie w pełni cieszyc ciaza, ale tak jak pisze syza, lepiej robic za wariatke lub histeryczkę niz cos pominąć. ściskam cie mocno

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938911 przez Kalinka90
Alesandra dobrze, że najgorsze już minęło.

Mój brat ma na imię Tymoteusz i nie spotkałam się z jakimiś złośliwymi docinkami. Ja mam na imię Karolina, a w rodzinie wołają na mnie Asia :). Jakoś tak wyszło. Natomiast drugi brat Krystian a ma ksywkę Kubuś i wiele osób myśli, że ma na imię Jakub. Niestety nie przewidzimy tego czy będzie się dziecku imię podobało. A jak byłam z synkiem w ciąży też przeszedł mi Nikodem przez myśl i się okazało że siostra męża ma psa Nikodema;/,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #938914 przez Ada2424
Kalinka to u nas na wsi sąsiadka ma psa Kube, drugi sąsiad Kajtka a na następnej ulicy mają psinke o imieniu Kacper :laugh: ludzie chyba zaczeli dawać imiona psom jak dla ludzi :laugh: spotkałam się też że wołali suczke nina i anastazja :laugh: świat warjuje :laugh:

Aaa jeszcze mi się przypomniało, mój kuzyn ma króliczke tosie :) powiem Wam, że często się spotyka zwierzęta o ludzkich imionach, moja babcia miała kiedyś psa maksa, wujek mojego męża ma czarka.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938915 przez Nikaa
Hej hej nie wiem czy dobrze zerknęłam, że padły pytania o chustę ? To ja mogę powiedzieć jak było w moim przypadku
sprawdziło się w 100 procentach - Mikuś uwielbiał chustę - jak był malutki to prawie natychmiast zasypiał w niej - cała rodzina była w szoku, gdy poprostu przyjmowałam gości trzymając malucha w chuście - że taki spokojny i że wszystko można na spokojnie zrobić :) mówi się, że dzieci noszone w chuście są "tulaśne" i faktem jest, że Mikuś to przylepa :) ale żeby nie było tak lajtowo ... słyszałam o dzieciaczkach, którym chusta się nie spodobała i już ...

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938937 przez Dżasta86
Ola, Syza ma racje i nie ma co sie przejmowac co sobie pomysla. Wazne zeby miec czyste i spokojne sumienie.
Co do imion mi az tak z tymi psowatym nazewnictwem nie prseszkadza. Troche dystansu, chyba ze pies jest glupi i smierdzacy wtedy moze sie zle kojarzyc :p Mi osobiscie podoba sie imie oskar i nawet jest w pierwszej trojce imion ktore biore pod uwage dla synka, a miala piesela Oskara i jakos nie widze przeszkod. Ale do tego trzeba sie przelamac wiadomo.
Chuste ja tez kupuje obowiazkowo.
O rety powiem wam ze nadszedl ciezki okres, problem z bolacym pepkiem i twardniejacym brzuchem, juz nie dam rady tyle chodzic ani siedziec bo od razu to uczucie ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938939 przez kristi*
Ja mam na imię Krystyna Ale mówią do mnie kristi i to mi najbardziej odpowiada, inni mówią jeszcze justyna,
Dla chłopca podoba mi się Filip, ale koleżanka w pracy na wszystkie zwierzaki woła filipek...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938947 przez Ada2424
Dokładnie Dżasta też tak myśle jak Ty z tymi imionami. Mi także nie przeszkadza, że jakiś tam psiak nazywa się np Kuba bo imie Kuba też mi się podoba nawet mieliśmy je na naszej liście typów ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938995 przez Kalinka90
Dziewczyny zakupiłam sobie takie geterki
allegro.pl/show_item.php?item=4636514889
wczoraj doszły, i wstępnie polecam, nie wiem jak po praniu, ale myślę, że ten czas do końca ciąży jest nie długi i za taką cenę warto. Są rzeczywiście cieplejsze niż zwykłe getry, ale w zimie pewnie rajstopy pod spód się przydadzą. Idealnie przykrywają brzuszek i też trochę plecki :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939026 przez LoveMami
Ja mam na imię Arieta ale nienawidzę jak ktoś mówi do mnie zdrobniale (Arietka) nawet jak byłam mała..
A na synusia wołam niuń, niuniuś..Narazie mu to nie przeszkadza hehe ciekawe jak długo ;p
Powiem Wam, że niestety ja mam też skojarzenia co do imion i baaardzo dużo mi się nie podoba haha ;D bo np z Anią mi sie kojarzy głupia koleżanka..
Nie wiem czemu tak mam bo każdy człowiek jest inny ale tak mam ;p heh

Co do chusty chyba też się skuszę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl