BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #939029 przez lalka
dzień dobry ;) ;) ;) ;) ;) ;)

co do imion to czytałam w necie dziennik ustaw o zmianie rejestrowania dzieci i literka "a" na końcu niema już tak dużego znaczenie..chyba,ze jest to imię wyśmiewające dziecko..np;Apple
kochane jeżeli zarejestrowali dziewczynkę o imieniu..uwaga....Kresencja :woohoo: :woohoo: (matka miała wizję)no to moja Lili jest całkiem spoko!!
a nie mam innej opcji na imię dla córki!!!!
Anabella ja też miałam mieć na imię Joanna Małgorzata,ale ojciec się pomylił i dał odwrotnie :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: ale wszyscy na mnie bardzo długo wołali Aśka!!!
Dla chłopca Roch odpada,bo u nas na wsi sąsiada Rocha zamordowali :blink: ...my mamy psa Borysa.....sąsiedzi Lenę i Maksa ;) ;)

do Jędrka też wołamy różnie...Pasożyt,Młody,Dynduś..a na Jędrzej nie reaguje,bo ta forma mu nie odpowiada(to są jego słowa)

Malina gratuluję córci

Mleczna ja też chcę wózek 3in1 :woohoo: :woohoo: :woohoo:

miłego dnia dziewczyny :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939031 przez lalka
Karlinka wysłałam ci na priv.....u mnie nowa strona!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939040 przez kristi*
Też się właśnie zastanawiam nad chustą lub nosidłem. Ze względu na okolice jest gdzie spacerować mnóstwo parków, zieleni i staw z kaczkami :laugh: , ale niestety gdybym potrzebowała iść do sklepu a męża by nie było, to taka chusta czy nosidło było by super, małe sklepy u nas, dobrze zaopatrzone, ale z wózkiem nie wejdę.

W poniedziałek miałam pierwsze organizacyjne zajęcia w szkole rodzenia, dostaliśmy grafik zajęć, położna opowiedziała o szpitalu i procedurach, dostaliśmy listę rzeczy do torby (ta jest dość krótka - jedna nieduża torba), Ogólnie stwierdziłam że dobry szpital wybrałam, i kilka dziewczyn jeszcze polecało. Jutro kolejne zajęcia.

A mnie przeziębienie nie opuszcza zaczęło mnie gardło boleć :( , jutro glukoza :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #939042 przez kristi*
w dalszym ciągu ---- nowa- strona.....

hmmm... wcześniej wystarczyły dwa posty, teraz cztery otwierają nową strone - coś to forum dziwne jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939045 przez Karlinka
dobry :)
Dzięki Lalka-odezwę się do niej ale pewnie w grudniu jak ogarnę wazniejsze rzeczy-łóżeczko, nosidełko itp :)
U nas pogoda piękna ale ja jakaś taka "przymulona" dzisiaj ;/ Na szczęście zakupy i obiad zrobione to mogę sobie trochę poleniuchować :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939056 przez Ada2424
Hej Dziewczyny :)

U nas też piękna pogoda, ale ja nie wiem co się ze mną dzieje... od kilku dni jestem tak senna, że dobudzić się rano nie moge, mogłabym spać cały dzień. Nie wiem czy to dlatego że mały buszuje po nocach, wczoraj np zasnęłam po 2 bo tak się krecił, że zasnąć się nie dało. W pierwszym trymestrze wcale senności nie miałam a teraz to masakra. W ciągu dnia nie odczuwam tylko z rana z łóżka się zwlec nie moge, też tak macie?

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939061 przez Alesandra
Hej dziewczynki u mnie już dużo lepiej i na 100% będzie dziewczynka Alicja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939063 przez kristi*
Ada ja mam identycznie - i nie ma znaczenia o której ide spać, z rana jeszcze bardziej spać się chce, chociaż mały szalał jak zwykle o 5:00, ja do 11:00 leżałam. Wstałam dopiero jak mnie pęcherz przycisnął.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939067 przez Ada2424

kristi* napisał: Ada ja mam identycznie - i nie ma znaczenia o której ide spać, z rana jeszcze bardziej spać się chce, chociaż mały szalał jak zwykle o 5:00, ja do 11:00 leżałam. Wstałam dopiero jak mnie pęcherz przycisnął.


I też tak masz że rano spałabyś i spała? Ja się z łóżka zwlec nie moge od kilku dni, dziś przed 12 wstałam i to na siłe bo pewnie dalej bym spała....

Alesandra gratulacje dziewczynki :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939072 przez kristi*
Tak wyłączam budzik i śpie dalej od 3-4 dni już tak mam, teraz też trochę śpiąco, choć ładna pogoda, niekoniecznie mi się chce wychodzić.

Alesandra gratuluje dziewczynki, chyba rzeczywiście będzie przewaga kobitek :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939076 przez Ada2424
Kristi no to mnie uspokoiłaś, myślałam, że coś u mnie się dzieje nie tak i że tylko ja tak mam z tą straszną sennością.

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939101 przez Karlinka
Alesandra super, że już lepiej i gratulacje dziewczynki :)

Ada, Kristi ja też jakaś taka senna ostatnie dni jestem ale to w ciągu dnia raczej mnie tak bierze . Rano spoko wstaje wyspana i od razu się za coś zabieram ale koło 12 moje siły się kończą ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939104 przez kristi*
Właśnie znalazłam, w CH AUCHAN Piaseczno, w sobote jest darmowe USG i USG 4D

www.szczesliwe.macierzynstwo.pl/wydarzen...08-listopada-2014-r/

Zastanawiam się...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #939105 przez Ada2424
Kristi nie zastanawiaj się idz, ja już się swojego doczekać nie moge a jak darmowe masz możliwość zrobić to nie ma co się zastanawiać :) żałuje, że u nas nie ma gdzieś za darmo, ale mimo to ide :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #939113 przez Karlinka
Kristi idz jak najbardziej, ale w poznaniu bardzo szybko brakło wolnych miejsc więc polecam być wcześniej ,bo kolejka się ustawia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl