BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #940583 przez Karolincia
Kochana nie musi tak być podczas Twojego porodu, tak słyszałam od kilku koleżanek i od dwóch kobiet w ciąży, jak byłam na wizycie i czekałam na swoją kolej. Inne mamy sie bardzo pochlebnie wypowiadały na temat tego szpitala, że super opieka dla noworodków i rodzących kobiet. Nie stresuj się na zapas :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940585 przez Karolincia
Nowa strona...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940587 przez Karolincia
ehh.... :blush: :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940588 przez Karolincia
No ..... :angry: :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940592 przez karola1322
witajcie ... Aneczka84 i Karolincia powodzenia waszym dniu ślubu dobrze ze ja już mam to za sobą dziś kupiliśmy szafę taką większą co mój się zmieści kupiłam se magnez dla ciężarnych bo mnie skurcze znów łapią idę dziś do dentysty z bólem zębów che zęby na raz mi zrobiła dwa zęby bo niewiem jak bym wypiła to glukozę a potem ból zębów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940595 przez Karolincia
Karola - nie dziękuję, aby nie zapeszyć :* :)
Zazdroszczę Ci, że już jesteś po ślubie i masz to wszystko za sobą!! ;) A gdzie szafe kupowaliście?
A to w ciąży można na raz robić dwa zeby, znieczulenie bierzesz??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940599 przez karola1322
raczej bez znieczulenie chyba ze będzie mi wyrywać ... safe kupiłam w jyusku z lustrem bo się uparłam na lustro nie wiem czy można dwa naraz jak nie do w tym tygodniu drugi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940604 przez Karolincia
Słyszałam, że można w ciązy korzystać ze znieczulenia ale pewna nie jestem. :( Mnie też czeka przegląd u dentysty i jestem przerażona..nie lubie dentysty od dziecka :( To fajna ta szafa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940608 przez kristi*
Karolincia bujnka ja na inflanckiej będe rodzić, jak narazie same dobre opinie słyszałam.

Dzisiaj do dolegliwości doszedł ból brzucha :( i siostrzeńca mam pod opieką, a lekarza mam dopiero na środę i jakieś małe mdłości mnie męczyły rano

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940613 przez Karolincia
Kristi - Tez słyszałam dobre opinie o Inflanckiej, a jesteś pod opieką ginekologa z tego szpitala?
Jak Twoje przeziębienie, lepiej się czujesz?? Też mnie brzuch pobolewa lekko, czasem z lewej strony na dole lekko zakuje i nie wiem już czy to dziecko sie rozpycha, czy więzadła się rozciągają, miesnie?

Tak się zastanawiam co mojemu przyszłemu Mężowi kupić na prezent pod choinkę? Jednym z prezentów jaki mu zrobie będzie koperta, w której będzie napisana data i godzina umówionego usg 4D, którą włoże do torebki :woohoo: :woohoo: :cheer: A co do tego? Kompletnie nie wiem :( :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940623 przez Ada2424
Hej Marcóweczki :cheer:

U mnie w końcu piękne słoneczko od razu lepszy nastrój :cheer: nasz kochany wiercipięta wczoraj od 23 do po 1 tak szalał, że leżałam z Mężem i patrzyliśmy jak mi brzuch wypycha :lol: oboje nie mogliśmy zasnąć. Mężuś dostał 3 razy w rękę mocne kopniaki, aż ręka mu podskoczyła :lol: cudne uczucie, mimo, że tak późno i wstaje niewyspana to i tak każde kopnięcie wywołuje uśmiech :) to widzę, że nie tylko ja mam w tym tygodniu wizyte, fajnie będziemy razem przeżywać B) ja już się doczekać nie moge! :silly:

Bujanka ja to samo wczoraj tak się zmęczyłam przy goleniu i myciu, że szok, już nie jest tak łatwo jak wcześniej ;) brzuś coraz większy to i nam ciężej ;)

Aneczka piękna sukienka!! Już tak bliziutko do Waszego wielkiego dnia, trzymam kciukaski :)

Mykam na spacerek dotlenić się :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940624 przez kristi*
Tak na NFZ tam do przychodni chodze, a z przeziębieniem różnie, gardło już tak nie boli ale chrypka i kaszel męczy, czasem głowa boli.
Też myśle co mężowi na gwiazdke kupić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940625 przez monique1983
Ja też mam wizytę w piątek :)

Dziewczyny słyszałyście? Ministerstwo Zdrowia ogłosiło, że zamierza płacić szpitalom więcej za porody naturalne niż za cesarskie cięcie. Teraz stawka jest taka sama: 1820 zł. Ma to zmniejszyć liczbę cesarskich cięć. Ehhh znowu jakieś mądre głowy wymyśliły...brak słów...Taka zmiana spowoduje, że będzie jeszcze więcej sytuacji, gdy szpital odwleka cesarkę, choć powinna być wykonana i będzie tylko więcej tragicznych konsekwencji dla dziecka... Zamiast zachęcić w jakiś sposób kobiety do porodów naturalnych, np. żeby było wszędzie dostępne znieczulenie itp. to robią wszystko żeby zniechęcić lekarzy do robienia cc. :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940626 przez Ada2424
Moniś kochana :laugh: znów mamy wizyte w ten sam dzień, ale nam się układa już któryś raz z rzędu :cheer: a słyszałam, na głowe już całkiem upadli! Czego oni durnego jeszcze nie wymyślą.... eh

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940630 przez Karolincia
Kristi - To mamy ten sam problem :)

Monique - To jednak ogłosili i zatwierdzili juz?? Co za beznadzieja :( Będzie dokładnie jak mówisz...:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl