BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #940914 przez Karlinka
Dzień dobrerek :)
Syza a wiesz że patrzyłam na identyczne na allegro i miałam właśnie sobie zamówić , bo już mnie niektóre moje cisną a też wole spodnie niż koszule. przynajmniej teraz na zimę :) to super, że jesteś zadowolona tym bardziej zamówię
allegro.pl/pizama-ciazowa-do-karmienia-k...a-m-i4746481144.html
Mają jeszcze takie same koszule do karmienia i tez chyba sobie zamówię bo całkiem fajnie wyglądają i bym do szpitala miała. Później jeszcze coś z tych co Anabelle wrzucała sobie zamówię ,ale to pewnie już z konta Małża , bo kasa ciagle się rozpływa....
LoveMami nietypowe imię ,ale ładne :)
Kristi oj długo cię to przeziębienie trzyma ;/

Dzisiaj szaleje od rana w kuchni z mamą najpierw rogaliki marcińskie, później chleb a na końcu gęsina na obiad i dopiero udało mi się wyjsć z kuchni ;p
Szczerze mówiąc to ja tematu porodu/znieczuleń itp wogóle jeszcze nie myślałam. Cały czas twierdzę, że mam dużo czasu i nie chcę o tym myśleć ;p
Muszę wreszcie przejrzeć listy wyprawkowe i zacząć kompletować, bo ciuszków mam dosyć ale brakuje mi sporo pierdołek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940915 przez Karlinka
nowa strona znowu ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940916 przez Karlinka
;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940917 przez Karlinka
ale trzeba tych postow napisać żeby pojawiła sie nowa strona ;/ beznadzieja ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940919 przez syza24
Piżama była jakoś tak zaraz na samym początku ciąży czyli na początku sierpnia :laugh: była cała akcja ciąża jeszcze kupiłam spodnie dresowe i to chyba piżama 35 zł i spodnie jakoś podobnie więc nie drogie a materiał i wykonanie super B)
Karolincia co do tego czy wypoczęłam to powiem tak, że średnio bo jest tam sporo dzieci a ja jestem super ciocia która zawsze się z nimi bawi więc mnie wymęczyły :laugh: no i mam tam większość rodzinki w jednej okolicy więc wszystkich po kolei odwiedzałam czyli prawie każdy dzień u kogoś innego a później i tak okazało się że wszyscy zjechaliśmy się w jednym miejscu i zrobiliśmy imprezkę :lol: ale było super taka odskocznia od rzeczywistości B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940925 przez Ada2424
Dobrze Syza pisze, ja też widziałam jakoś w sierpniu w biedronce te ciążowe piżamki, koszule i jeszcze bluzki i tuniki ciążowe wtedy były ;)

Właśnie wróciłam z Mężem ze spacerku, cieplutko fajnie do słoneczka :) pojadłam ruskich pierogów na obiad i czekam na koleżanke, spotkała mnie na spacerze i zaskoczona jaki już brzusio mam i że w ciąży jestem bo nie wiedziała B) to ją zaprosiłam na pogaduchy ;)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940935 przez Kasia81
U mnie wczoraj piękna pogoda a dzisiaj masakra :( Nic się nie chce... DO tego wczoraj zaliczyłam pediatrę z jakąś dziwną wysypką u mojego Synka. Na szczęście to jakaś niegroźna dla niego wysypka bakteryjna (choć wygląda paskudnie), przyniesiona oczywiście najprawdopodobniej z przedszkola. Za to ja mam uważać... ciekawe jak?!!! No i tak nie dane mi się tylko radować bo zaś się martwię :(
Za to w piątek zamówiłam kilka ciuszków dla Mojej księżniczki więc jak tylko dojdą to natychmiast się chwalę :)))))))))


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940938 przez Karolincia
Karlinka - Dziękuję za link z tą pidżamką, też zamówię, bo jest śliczna :)

Syza - To w takim razie wybawiłas sie z dzieciaczkami heheh ;) oo imprezka w takim gronie to super sprawa :)

Kasia - Dobrze, że okazało się, iz to nie grozna wysypka. A dała pediatra na to jakieś maści?? Gorączkuje przy niej? Koniecznie jak ciuszki przyjdą to się musisz pochwalic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940942 przez Kasia81
Właśnie nic, żadnej gorączki, bawi się jak zwykle... Pod kolankami widzę że go swędzi bo się drapie. A z lekarstw to tylko syropek Neonasine (czy jakos tak :)
I tak smaruję go emolium to przynajmniej widzę ze łagodzi świąd :)


[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940977 przez Karlinka
Kasia mam nadzieję, że Małemu przejdzie !
Ada jak tam pogaduchy z koleżanką?

Właśnie skończyłyśmy szyć z Mamą pościel do łóżeczka i do wózka :D są piękne :) Jeszcze tylko ochraniacz na szczebelki i falbanka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940981 przez Ada2424
Karlinka nie mogłyśmy się nagadać :P ostatnio widziałyśmy się z pół roku temu bo ona mieszka teraz w Opolu a do rodziców przyjeżdża tylko raz na jakiś czas. Nie mogła się nadziwić mojego brzuszka, że taka fajna piłeczka już :) będzie jeszcze tu na święta to ma przyjść w odwiedziny do mnie :) koniecznie pochwal się pościelą, jestem strasznie ciekawa jak wyszła :)

Kasia uściskaj synka ode mnie! :) jak przyjdą zakupy to wstaw fotke :) ja zaczne szaleć po wizycie w piątek mam nadzieje :cheer:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #940985 przez Karolincia
Kasia - Ucałuj Bąbelka ode mnie, niech szybko wraca do zdrowia!! :)

Karlinka - Pochwal się zdjęciami !! Jestem bardzo ciekawa jak pościel wygląda Wasza :) :) Na pewno jest prześliczna !! :)

Ja na jutro zostawiłam porządki w ciuchach, nie chciało mi się już dziś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #940986 przez Karlinka
Ada pochwalę się pochwalę ,ale jak będę już miała łóżeczko i wszystko będzie ubrane ,bo tak to nieciekawie by wyglądała.
A takie niespodziewane spotkania po dłuższym czasie fajne są :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #940988 przez Ada2424
Karlinka no dobra poczekam ;) tak bardzo fajne. Teraz przed świętami moje dwie koleżanki przyjeżdżają z zagranicy co też nie widziałam się z nimi równo rok będzie w grudniu także też fajne spotkanko się szykuje :)

Do jutra kochane, ja już się kłade, poczytam może trochę gazete, moje maleństwo już szaleje :cheer:

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #941011 przez Anabelle

bujanka napisał: Anabell za ile ta koszula z kokardką? ;) Nie wiem czy opłaca mi się kupić bo nie wiem czy będę mogła karmić piersią :S

106 zł
ja sobie kupiłam na ciążę, karmić chciałabym min 1 rok, max 1,5 roku, a jak wyjdzie to zobacze, dlatego chce ładną koszule do spania, żebym mogła w niej spać po laktacji

Agula - nie biorę o rozmiar większej, bawełna to nie sztruks, rozciąga się troszkę, a ja nie lubie luźnych rzeczy ;)

kristi* napisał: Anabelle o szczegóły jeszcze zapytam, ale wstępnie już powiedzieli że t-shirt do porodu - przecież może być rozmiar czy dwa większy i wtedy jest dłuższy. Jeśli chodzi o koszule do karmienia to wcale nie jest lepsza jeśli chodzi o ten pierwszy kontakt. Chodziło mi że warto najpierw zapytać w szpitalu o koszule do porodu, moja siostra nie mogła swojej założyć i dali jej jakąś szpitalną.

U mnie w szpitalu masz własną koszulę do porodu, a jeśli nie masz to dostajesz szpitalną. Koszula jest wymagana żeby był dostęp do krocza, a rozpinana góra jest wymagana do kontaktu skóra do skóry. Dziecko leży pod koszulą, ale twarz ma między piersiami - a musi oddychać :P Przynajmniej tak było u mnie w szpitalu. No nie wiem - po moim porodzie 1,5 roku temu nie wyobrażam sobie rodzić w t-shircie - nigdy o czymś takim nie słyszałam, ale wiadomo - co szpital to obyczaj ;)

Karolincia a jak kupisz stanik do karmienia w 9 msc? Wtedy nie bedziesz mieć jeszcze piersi pełnych mleka, a na dodatek będziesz mieć macice pod biustem, więc wielki obwód, a jak macica się obkurczy to obwód zmaleje i stanik bedzie za szeroki pod biustem - nie bedzie trzymał. Lepiej kupić 2 porządne staniki do karmienia jak miną nawały i pokarm się unormuje.


Czytam was dalej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl