BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #940809 przez LoveMami
MlecznaMama dziękuje. imię wybrane to Vivian :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940815 przez kristi*
Ja po kolejnych zajęciach, w szpitalu mamy do wyboru dwa znieczulenia i zastanawiam się nad gazem ;)
Hehe położona mówiła że jeszcze zdarzają się przypadki omdleń u panów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940819 przez MlecznaMama
no to masz załatwione Ada! :)
Lowi imie z V przynosi szczęście :)
kisti a to drugie znieczulenie to zzo? ja jakbym miała wybór wzięłabym zzo ale jak rodziłam i błagałam to nie było mowy..... eh! nawet jak obiecywałam załodze wycieczkę do Egiptu, nic ich nie przekonało :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940828 przez kristi*
Mleczna Zzo i gaz, jeszcze się zastanawiam bo jest nad czym.
Idę zaraz do apteki po syropek bo niedożyje do jutra, i normalnie będe udawać że mnie nie ma jak będzie trzeba to i do szkoły nie pójde, oby jak najszybciej przeszło to choróbsko, bo już mam dość, nic nie pomaga. Nawet siostrzenieć wczoraj próbował mnie naśladować, i kaszlał zaraz pomnie i się śmiał
Lovemami bardzo ładne imię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940834 przez Kalinka90
Cześć, ja po wizycie wczorajszej niesamowicie szczęśliwa :lol: . Córeczka zdrowa, mam piękne zdjęcia, dzieciątko już tak przypomina małego człowieka. Mam podejrzenia, że łożysko jezt zbyt nisko,a le doktor mówi, żeby się na razie nie martwić, oceni to na następnej wizycie za iesiąc. Ciąża starsza o tydz. czyli jest już 22 i termin porodu jak z miesiączki.
Dziewczyny ja chcę rodzić ze znieczuleniem ponieważ, mam traumę z poprzedniego porodu,ale cesarki bym nie chciała.
Od kuzynki męża dostaliśmy bardzo dużo ubranek dla dziewczynki od 0-2 lat także kupię pewnie tylko coś do szpitala, bo jeszcze po synku też coś tam mam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940837 przez Karolincia
Witajcie Mamuśki :)

MlecznaMama - dziękuję za poczęstowanie pizzą - zjadłam własnie śniadanko 2 kromki chałki z masłem i miodem :) Imie prześliczne :)

Kristi - Z tego co trochę czytałam o tych znieczuleniach, to maseczkę kobieta przystawia sobie kiedy chce i wdycha gaz , jak już poczuje, że ból mija zdejmuje :) maseczkę :) Fajne rozwiązanie z tym gazem rozweselającym :)
Koniecznie idz po syrop, jutro święto i apteki nieczynne !!! Szkoda mi Ciebie, tak się Bidulko męczysz :(

Kalinka - Oszczędzaj się i więcej odpoczywaj, lepiej chuchać na zimne !! Będzie dobrze :* A ładnie się odwracała cały czas do Was? :)
Super, to już dużo jak dostaniesz ubranka :)

Ja jadę do mojego chrześniaka, bo z kuzynem rozmawiałam i jego żoną, że mają bardzo dużo ubranek po Kubulku, więc jeśli będzie u mine dziewczynka to będe musiała wybrać co dziewczynce można założyć hihi :) A jak będzie chłopak to zabieram 5 worów wielkich ubranek :) 0-4 lat :)

LoveMami - Bardzo oryginalne imię, ale ładne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940839 przez LoveMami
Dziękuję Mamuśki :) strasznie jestem za oryginalnymi imionami :) Sama mam jakieś inne hehe ;p
Choć w rodzinie nie każdemu przypadło do gustu to i tak będzie moja córa i ja wybieram imię :)

Co do znieczuleń, nigdy się nie zastanawiałam nad tym i nie wiem jak to u nas w szpitalu jest.. Ale pierwszy poród przeżyłam bez to i z drugim chyba też dam rade ;)

Ciuszki też dostałam od siostry ale to bardziej dla chłopca..mam jeszcze od koleżanki dostać dla dziewczynki to akurat :)
Akurat z tych najmniejszych ciuszków dziecko szybko wyrasta :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940846 przez Kalinka90
Karolincia no właśnie się tak wierciła, że lekarz mówi, że ciężko wszystkie te pomiary zrobić ale się udało ja już od 3 miesięcy wiem, że to dziewczynka, lekarz ma świetne usg i wypatrzył po ułożeniu kości tam na dole.
U nas też szaleje przeziębienie staram się domowymi sposobami ale wciąż trzyma.

Anabell w jakim szpitalu będziesz rodzić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940853 przez Karolincia
LoveMami - Mi się to imię Vivian bardzo podoba, ma dużo uroku w sobie :) Pewnie, to Wasza córeczka, więc masz prawo ją nazwac jak chcesz, a że ludziom się nie podoba to nie musi :)

Kalinka - Hehehe mała Wiercipiętka :) U mnie na usg przezierności karkowej ginekolog mówiła, że to chyba dziewczynka będzie, ale może jeszcze siusiak urosnąć, ale czuję że to jest dziewuszka :)
Ja wyszłam dopiero co z przeziębienia ;) Domowymi sposobami leczone to się ciągnęło i ciągnęło.

Dziewczyny, wczoraj wieczorem jak leżałam w łóżku i głaskałam brzuszek przytrzymałam chwile dłoń po lewej stronie na podbrzuszu i poczułam jakby mi się coś w brzuchu przesuwało w prawą stronę pod tą ręką czułam, az się wystraszyłam na początku, ale tak leżałam i myslałam co to mogło być. Mogła to być dzidzia? Nie za wcześnie na takie dokładne czucie jej?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940856 przez syza24
Hej mamusie :cheer:
Wróciłam od rodzinki w niedzielę wieczorem ale starałam się poczytać o czym pisałyście B) super podpowiedź z tymi koszulami właśnie zamierzam kupić bo niestety ja już nie mieszczę się w swoje piżamki z przed ciąży :silly: kupiłam sobie na początku ciąży piżamę w biedronce i teraz żałuje że tylko jedna bo jest super :lol: piękne macie sukieneczki na śluby :) a reszcie co były na usg to gratuluje zdrowych maluszków ;)
Co do reszty to jak wróciłam to mąż dostał szoku gdy zobaczył jak bardzo w ciągu niecałego tygodnia urósł mi brzuszek ale nie dziwię się bo moja rodzinka karmiła mnie jak nie powiem co wszystkie zachcianki jak tylko powiedziałam zostawały zaspokajane no i masz babo placek znaczy brzuszek :woohoo: ciekawe ile będzie na wadze w czwartek u lekarza :blink:

a to ta moja super wygodna piżamka z biedronki bardzo polecam jak ktoś średnio przepada za koszulami
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940880 przez kristi*
Karolincia ja ruchy czuje od 17 tygodnia, więc możliwe.
Dziewczyny koniecznie pochwalcie się ciuszkami jak dostaniecie, ja się nie mogę doczekać kolejnych, siostra ma pod koniec tygodnia pojechać i poprzywozić.
Syropek już mam i tabletki na gardło, może pomoże

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940884 przez Karolincia
Syza- Odpoczęłaś trochę?? :) Miło, że tak dbali o Ciebie i jadłas co chciałaś, na pewno nie wiele przytyłaś, bo dzidzia sobie zgarniała kalorie :)
Bardzo ładna ta pidżamka, kiedy ją kupowałaś? :)

Kristi- Oby pomogło ;) Ja poczułam "motylki w brzuchu" w 14 tygodniu, później czułam jakby mi pływała rybka, a od kilku dni codziennie czuje jak mi tam sie rusza, a wczoraj poczułam bardzo wyraznie pod swoja ręka pierwszy raz :) Niesamowite uczucie!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940886 przez Ada2424
Hejka :)

Kristi wracaj do zdrówka szybko! :)

A ja sobie kupiłam kozaczki na zime wczoraj w mieście i dziś zamówiłam dwie koszule do karmienia :cheer: jedną tą co Anabelle linka wstawiała a drugą z krótkim rękawkiem :) po wizycie zaczne szaleć z zakupami dla dzidziulka mojego :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940887 przez bujanka
Syza świetne te piżamy, kiedy były w biedronce? Bo jakoś ich nie przyuważyłam :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940906 przez Karolincia
Zrobiłam porządki w pokoju, wywaliłam z szafek i półek to co nie potrzebne :)
Zostały teraz szafy i komoda z ciuchami :) Mam zamiar dziś się z tym uporać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl