BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #940631 przez Dżasta86
Hejka,

Do warszawianek- ja wybrałam szpital Bielanski, ma dobre opinie dostajesz znieczulenie bez problemu a po trzecie najwazniejsze maja oddział noworodkowy III stopnia referencyjnosci, co w trzy stopniowej skali wyspecjalizowania szpitali oznacza najwyzszy stopień. Co do szpitala na Inflanckiej , nie byłam tam na wizycie ale chodzę do lekarza ginekologa ktory tam pracuję i zapytałam się o opinię - szpital jest odnowiony tak więc jest naprawdę ładnie, tyle że mają problem z utrzymaniem stałego personelu co jak wiemy w każdej firmie zle wpływa na komunikacje i jakość obslugi ( zreszta jakiś powód musi byc ze tych ludzi tak zwalniają i zatrudniają ....)

Anabell sliczne sugestie tych koszul, szczególnie ta rózowa, poczekam jeszcze do świąt może będą jakieś promocje :)

Gratuluję ślubów i dorych wyborów sukienek ;) Chyba Agula nam sie chajta i druga kolezanka, zapomniałam imienia przepraszam.
My chyba co raz blizej jestesmy zdania że jednak slub w maju kiedy będę w formie bez brzucha, będę mogła sie napić kielicha i potanczyc :)
Chociaż moj plan początkowy był taki że ślub robimy po cichaczu :P jeszcze nie wiem czy tak nie będzie. Chciałabym mieć to z głowy.
Karolincia ty juz o prezencie swiatecznym myslisz :P no ładnie, kup mu ciepłe majty z golfem :D

Ja już po glukozie dzisiejszej elegancko sie spisałam, oprocz migreny i gorącej wody ktorą niespodziewanie wypiłam i poparzyłam sie , zadnych wiekszym obrazen ani uszczerbku nie dostałam :)

Ejka na bol brzucha to co zwykle magnez i nospa , a mdłosci występują jestem tego zywym przykładem. Poczekaj jeszcze z dwa tyg to bedziesz jeszcze czuła tresc pokarmową w przełyku :P mi już mały wybija zołądek do góry i jem małymi porcjami co jest duzym plusem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940644 przez Nikaa
Agula chyba Ty pytałaś o stanik z fiszbiną ? Ja pierwszy kupowałam taki najprostszy bez fiszbiny
oj z tym cc no to przekichane :( na zasadzie zróbmy wszystko by kobita nawet za cenę zdrowia i życia dziecka rodziła naturalnie - oby nie skończyło się zwiększoną ilością sytuacji jak u tego olimpijczyka :( w ramach absurdów proponuję jeszcze płacić więcej szpitalom, które nie będą używać znieczuleń :angry:

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940646 przez lalka
Monique no tak wspaniały pomysł tylko pogratulować!!!!!!!!!ja wam mogę napisać jak to się skończy...........u nas na cmentarzu w sektorze dziecięcym za moją Jagusią w ciągu 4 miesięcy pochowano 4 malutkie dzieciaczki....wszystkie zmarły podczas porodu....ponieważ kobieta ma rodzić naturalnie i u nas się tego trzymają!!

a tak to dzień dobry w ogóle!!!wy się męczycie jak się golicie a ja się nawet męczę jak mówię...masakra dosłownie a gdzie do marca!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940654 przez Nikaa
wrrrr nowa strona
sorki, że się wkułam ale ja miałam cc - i co miałabym nie mieć by moje dziecko urodziło się kaleką w najlepszym wypadku :angry: oczywiscie w dokumentacji szpitalnej wpisano by poród udany bo dziecko dycha :angry:

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #940665 przez Karolincia
Dżasta - Nie dziękuję, aby nie zapeszyć :) Hahahaha tak kupie mu takie barchanowe kalesony :D

Dziewczyny Nasz Rząd nie rozumie pewnych rzeczy, widza tylko pieniądze i jak tu się wzbogacić ...
Niby dążą do zwiększenia liczby urodzeń dzieci, a jak tak dalej pójdzie to będzie jeszcze mniejszy przyrost naturalny.
Ja jestem po złamaniu kręgu L2 w odc. lędźwiowym i mam ucisk na nerw kulszowy...i jeśli będe mieć zaburzone czucie w nodze a lekarz się uprze, że mam rozić mimo wszystko naturalnie to mam zostac kaleką?? i mieć niedowład kończyny?! Porąbane to .... :whistle: :pinch: :ohmy: :huh: :angry: :angry:
Jestem przerażona bezmyślnością w Naszym kraju... :pinch: :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940688 przez karola1322
Jestem po wizycie u dentysty w jednym zebie mam lekarstwo a w drugi zrobiony i kolejny do roboty zab oh ... Ja niewiem czy nie bede miec cc. Za pominam sie pytac czy po wszczas myzgu i zwapieniu moge normalnie rodzic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940701 przez LoveMami
Jestem po wizycie .
i na 90% dziewczynka będzie :)
Bardzo się cieszę.. Jak myślicie już nic raczej nie powinno urosnąć pomiędzy nogami dziecku co nie ? bardzo chciałam córeczkę..a na 90% powiedziała, że dziewczynka bo się strasznie wierciła,,ale mówiła że nic tam nie dynda to na dziewczynke wygląda :)

Kopniaki już czuję od tygodnia.. Mega cudowne uczucie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940704 przez Ada2424
Love gratulacje córci :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940711 przez kristi*
LoveMami gratuluje córki,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940729 przez Karolincia
Karola - I jak dostałas znieczulenie?

Lovemami - GRATULUJĘ KSIĘZNICZKI :* :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940732 przez karola1322
Lovemami gratulacje còrki karolincia tak dala mi znieczulenie bo nie umialam z bòlu wytezymac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940773 przez LoveMami
Dzięki kochane :)
Oby już się nie zmieniło:)
Wyczekana wnusia mojej mamy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940777 przez Karlinka
hej Mamuśki :)
Ślubujące- piękne kiecki macie :)
LoveMami - gratulacje dziewczynki :)
Co do cesarki - kurczę już ich totalnie porąbało ;/ ja rozumiem ,że są kobiety które chcą cesarkę na żądanie i chce się tych sytuacji uniknąć, ale kurde rebele ile jest przypadków że zwlekają i jest za późno ;/ Ja w grudniu dopiero sie dowiem czy się kwalifikuje na cesarkę czy nie ze względu na dużą wadę wzroku . Już jakiś czas temu mi się śniło ,że rodziłam i w momencie jak usłyszałam krzyk mojego Maleństwa to straciłam wzrok. Normalnie czarno przed oczami. A w sypialni mamy roletę zewnętrzną i faktycznie jest ciemno i jak się obudziłam to się uspokoić nie mogłam.

Ja po usg. Mały Łobuz się zbuntował i postanowił się nie pokazywać. Doktorka stwierdziła ,że tak zasłoniętego dziecka nie widziała. Praktycznie całe badanie w 2d bo chceliśmy zeby wszystko dokładnie sprawdziła i jest wszystko dobrze. trochę szkoda, że Mały nie był ruchliwy bo niewiele sobie pooglądaliśmy i zdjeć tez się nie dało ładnych zrobić. No ale jestem spokojna że na dobrym usg sprawdziła mi wszystko.Nawet płci nie była w stanie na 100% stwierdzić, bo się nogą zasłonił ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940794 przez MlecznaMama
cześć kochane....
Lalka to straszne co mówisz... ja nie rozumiem skąd to pacie na naturalny poród..... nie za wszelką cenę!!!!Ostatnio dużo o tym myślałam i czy nie więcej komplikacji jest podczas naturalnego porodu? .... eh/ któraś z Was tu bardzo dobrze powiedziała.- powinni zachęcać do porodu naturalnego znieczuleniem a nie że co po niektórzy rodzą kilkanaście godzin w wielkim bólu............................. ja nawet nie chce myśleć jakie będą konsekwencje.... już niechętnie robią cesarkę a teraz się zacznie...:(
Lalka ja się męczę przy goleniu, ale nie poddaję się :P
Lowi gratuluję córuni!!! a jakie imię?
ja wyrywałam zęba 2 miesiące temu dostałam znieczulenie ale po 15min przestało działać.... więc dają.. ale chyba słabsze..

kobietki upiekłam pizze...... ZAPRASZAM DO MNIE :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940799 przez Ada2424
Mleczna ja objedzona aż mi ciężko, upiekłam sobie chleb na jajku doprawiłam babką a później jeszcze mąż hod doga mi przywiózł i nie zmieszcze już nic, ale na śniadanie sobie chętnie zostawie z 2 kawałeczki :)

[/url] [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl