BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 6 miesiąc temu #940516 przez bujanka
hej dziewczęta :) Czytam Was na bieżąco, ale jakoś brak weny na pisanie ;)
Pozapisywałam sobie te koszule, wszystkie rady bardzo cenne :kiss:
Karolincia pokaż kieckę ślubną :)
Ph moczu znów mi źle wyszło, chyba muszę lekarce powiedziecieć żeby mi jednak tą żurawinę w tabletkach dała. Bo ostatnio miałam 7, zbiłam sama do 6, a na ostatnich badaniach 8 :unsure: i dodatkowo flora bakteryjna liczna :blink:
A tak to reszta badań w porządku, pewnie teraz w środę przepisze mi na glukozę (myślę że dobre nastawienie pomaga przejść to badania dlatego nastawiam się że będzie pysznieee i słooodko :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940517 przez bujanka
Aha nowa strona....
To jeszcze dopisze że bębenek coraz większy i już ciężko się ogolić, założyć buty :blink: a tu tyle czasu jeszcze przed nami :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940518 przez bujanka
Anabell za ile ta koszula z kokardką? ;) Nie wiem czy opłaca mi się kupić bo nie wiem czy będę mogła karmić piersią :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940519 przez bujanka
No żarty ile już trzeba nadpisywać tych postów??????????????????????????? :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940523 przez Agula89
A stanik do karminia po porodzie to taki bez fiszbin polecacie? I chyba najlepiej kupic go krotko przed porodem? Zastanawiam sie czy stanik taki ładniejsze (lepszy) do karmienia kupic jak wróce do domu z wzgledu na rozm. Ale czy ja bede miec do tego głowe ? :) czy tez krotko przed porodem ?

Ale te koszule z allesmama sa boskie taka to sobie jedna chociaz kupie :) i Annabelle jak kupujesz teraz to rozm wieksza bierzesz ? Z wzgledu na biust ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940526 przez kristi*
Anabelle o szczegóły jeszcze zapytam, ale wstępnie już powiedzieli że t-shirt do porodu - przecież może być rozmiar czy dwa większy i wtedy jest dłuższy. Jeśli chodzi o koszule do karmienia to wcale nie jest lepsza jeśli chodzi o ten pierwszy kontakt. Chodziło mi że warto najpierw zapytać w szpitalu o koszule do porodu, moja siostra nie mogła swojej założyć i dali jej jakąś szpitalną.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940529 przez Karolincia
Witajcie :)

Anabelle - W szpitalu gdzie będe rodzić wymagana jest własna koszulka T-shirt , więc kupię sobie jakąs zwykłą bawełnianą koszulkę dłuższą żeby mi pośladki zakrywała,a po porodzie i po umyciu się założę już ładną koszulkę do karmienia :)

Co do staników do karmienia, to będe kupować w 9 miesiącu, bo biust juz będzie spory i pełen mleka, więc niewiele urośnie po porodzie - chyba tak mi się zdaje. Dobrze myślę?

Bujanka - Trzymam kciuki za test glukozy!!! :) Na siedząco zakładać buty muszę, bo na stojąco z nogą w górze juz mi cięzko ;) Zatyka mnie troszke :)

Taka mam sukienke ślubną z krótkim rękawkiem i do tego takie bolerko

www.happymum.pl/sklep3/zdj/prod/j369_2.jpg
www.happymum.pl/sklep3/zdj/prod/j369.jpg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #940542 przez Aneczka84
U mnie slub cywilny miał być mały tzn rodzice i świadkowie, a zaczyna się z tego robić wielkie włoskie spotkanie rodzinne. A ja w sumie nie miałam ochoty nic nowego kupować czy stroić się specjalnie... A ślub już 22 listopada :/
A to moja sukienka, jest kremowa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940546 przez Karolincia
Aneczka - Śliczna sukienka i buty !! :)
Bardzo ładnie wyglądasz :) U mnie na szczęście kameralne spotkanie, tylko rodzice, świadkowie i my, po ślubie jedziemy na obiad do restauracji a potem do Nas do domu :)
Ehh...Twoja mama tak wymyśliła, aby robić z tego taką fetę? A w restauracji z weselem czy w domu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940552 przez Aneczka84
Nikt tego nie wymyślił, tylko mówimy tutaj rodzinie jakie są nasze plany i że nic nie organizujemy. A każdy się pyta czy może przyjść, więc głupio nam powiedzieć "nie". Dlatego chcą przyjść zobaczyć. Do mnie przyjadą tylko rodzice i może babcia, bo wszystko na szybko organizowane no i jednak to jest wyprawa ponad 1200 km. Po ślubie,idziemy do rodziców od mojego narzeczonego (jeszcze o tym nie wiedzą :evil: ), później kolacja w restauracji na 12/11 osób :) A jestem w małej miejscowości i urząd to zamek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940558 przez Karolincia
Aneczka - Rozumiem :) Bardzo fajny pomysł :woohoo: Zamek !! Ale bajkowo :)
Obrączki macie wybrane?? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940567 przez Aneczka84
Tak mamy wybrane. Zwykłe klasyczne :) choć przyznam, że tu ceny biżuterii szczególnie złota są niesamowicie niskie. Z tego złota co zamówiliśmy w Polsce chcą ok 2500 tys!!! A tu ok 900 zł ... ogólnie srebro jest tanie, złoto ... warto kupować tu biżuterię.
Zamek jest cudowny :) Choć pewnie będzie padać i aż tak cudnie nie będzie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #940573 przez bujanka
Aneczka Karolincia to powodzenia zyczę w tych ważnych dniach :) A sukienki obie śliczne i fajnie że typowo ciążowe. Nie lubię jak kobieta idzie do ślubu i udaje że poprostu przytyła, ściska brzuch jakimś gorsetem. Fajnie wyeksponować brzuszek, też tak bym zrobiła gdybym wychodziła za mąż będąc w ciąży. Jest tyle pięknych sukienek ciążowych B)
Karolincia a Ty w Wawie rodzisz nie? W którym szpitalu rodzisz? Bo moja lekarka jest z karowej, ja ze względu na mój zespół antyfosfolipidowy chyba właśnie ten szpital wybiorę (lekarze tam znają się na tej chorobie). Chociaż rózne opinie są na temat szpitala......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940577 przez Karolincia
Aneczka - A może nie będzie padać, podczas ceremonii tylko dopiero wieczorem? :P To faktycznie spora różnica!! A obrączki na pewno śliczne :)
My już mamy odebrane :) www.apart.pl/pl/obraczki,c,1,3,3596 - takie :)

Bujanka - Nie dziękuję, aby nie zapeszyć!! To jeszcze 2 miesiące , ale już nie mogę się doczekać i mimo, że to tylko cywilny ślub to już czuję to napięcie i stres !! :)
Po co ściskać brzuszek, po to jest aby go eksponować :) Będzie dzidzi wygodnie i Mamusi w luzniejszej sukience :)
Ja będe prawdopodobnie w Łodzi rodzić w szpitalu im Matki Polki , a mieszkac będe pod Łodzią, bo tam mieszka moj Narzeczony i mamy domek jednorodzinny z ogródkiem, więc warunki bez porównania :) Póki trwa remont, mieszkam u rodziców jeszcze ;)
A na Karowej chodzę do dr Falkowskiej,a Ty? :)
Też słyszałam różne opinie na temat tego szpitala, że nie chcą robić cesarki zmuszają do naturalnego porodu, podduszają noworodki itp ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #940580 przez bujanka
ja do dr Teligi. Weż mnie nie strasz :S z drugiej strony mają najlepszy oddział dla noworodków wcześniaków, a ja być może przez moją chorobę mogę być na to narażona (tfu tfu wypluć to słowo :blush: )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl