BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #944246 przez karola1322
Ja wczoraj padłam o 21 i wstałam dziś o 10 odsypiam szpital.... Karolincia ja go nie widzę w obowiązkach domowych mechanik a może mnie zaskoczy teraz na nic mni nie pozwalają

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944249 przez Alesandra
Karolincia ostatnio kiepsko mi się śpi bo malutka urządza koncerty i co próbuję zasnąć to mnie kopniakami budzi :P trwa to już miej więcej od tygodnia więc chodzę niewyspana lecz naprawdę bardzo szczęśliwa. poza tym to kręgosłup mnie pobolewa mimo,że dopiero 4 kg mi przybyły, ale wcześniej jak byłam szczupła to i te 4 kg dają znać o sobie. Ja już odliczam dni do wizyty u gin a z tego co pamiętam to obie mamy w środę .. dobrze pamiętam ?
a Tobie jak się spało ??
dziewczynki czy u was też tak mgliście za oknami ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944250 przez Alesandra
syza świetny pomysł z tą skarbonką zawsze to lepiej niż prezenty miałyby się powielać albo dostać coś niepotrzebnego ;p także podkradnę patent :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944251 przez Alesandra
nowa strona wrrr...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944252 przez karola1322
:blink: :blink: :blink: nowa strona

mnie mała jak by kopała nie czuje może ze łożysko jest z przodu i nie czuć tego tak fest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944254 przez Alesandra
karola odpoczywaj dzieciaku ja sama po sobie wiem że lepiej się nie przemęczać.. o to, że mechanik to nie znaczy ,że nic nie potrafi, poza tym niech się wprawia bo jak będzie maleństwo to fajnie jest jak mąż wyręczy w paru sprawach i zrozumie ze szczególnie na początku nie zawsze ciepły obiad dostanie jak wróci z pracy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944257 przez karola1322
alesnadra tylko on wraca do domu o 18 to ja mam wszytko zrobione jedynie w sobotę coś mi zrobi potrafi ale praca tez go wykańcza a ja tu po wymyślam co che che mieć zrobione to będzie musieć do puki mała się urodzi bo mam teraz stracha zęby nie wrócić tam zas

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944261 przez Karolincia
Alesandra - No to się nie dziwie że chodzisz nie wyspana, ale własnie niewyspanie przeplata się ze szczęściem :) Wspaniałe uczucie :) Podkrążone oczy i usmiech na buzi :)
Moje Maleństwo Kochane < na szczęście czzęsciej je czuje od wczoraj jest aktywniejsze :) po naleśniczkach które jadłam na obiad mi się wierciło, czułam bulgotanie i i jak się rusza :)
Rano dziś mnie obudziło lekkim kopnięciem i czkawką :) :woohoo: :woohoo: :laugh:

Co do bólu kręgosłupa to niestety będzie bolało :( Pogłębia się lordoza w odcinku lędziowym , mięsnie pleców się napinają :( Z kolei stawy się stają lużniejsze, muszą zrobić miejsce dla rosnącej macicy, więzadła również sie rozciągają - to wszystko sprawia, że odczuwamy dyskomfort i ból... :(
A szczególnie u szczupłych osób, rosnących brzuch powoduje zaburzenie stabilizacji kręgosłupa , zmienia się nam środek cięzkości ( normlanie nie w ciązy środek cięzkości mamy na wysokości pępka).

Tak Kochana obie mamy w środę :) Ja we wtorek mam spotkanie z położną i wizytę u mojej ginekolog , omówienie wyników, te które robiłam ostatnio z krwi badanka :) A wśrodę mam usg !! Wreszcie zobacze Maluszka Mojego !! Nie mogę się doczekac!! Te dni wolno mi mijają, bo ja już noogami przebieram hihih ziecierpliwiona jestem okropnie !! :)

Karola - Nie dziwie Ci sie, ze musisz szpital odespać :( A jak się czujesz??
Może Cię pozytywnie zaskoczy? :) Okażę się świetny w usypianiu Malutkiej :)
mój przyszły Mąż jest elektrykiem z zawodu , ale bardzo sie w domu udziela, jak mu coś nie wyjdzie tak jakbym tego oczekiwała to nie krytykuje go , że zle zrobił tylko poprawiam, jak nie widzi :)
Coraz lepiej mu wychodzi mycie okien, mniej smug zostawia na szybie :)
Super prasuje, koszule to nawet lepiej ode mnie hihihi :)
Pierze, sprząta :) Gotuje :) Kochany jest...:)
Już mi zapowiedział, że on będzie usypiał Babelka Naszego Cudownego i przewijał i kąpał :)

Syza - super pomysł z ta skarbonką!! :) Mi tez się zmienił tok myślenia teraz, niż miałam przed ciążą :) Inaczej patrzę na niektóre rzeczy i sprawy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944266 przez monique1983
Moja mała też aktywna, też ją praktycznie czuję cały czas z malutkimi przerwami :) Co do kosmetyków to zdecydowałam się na emolium. Do przemywania oczek sól fizjologiczna, do noska ponoć też się sprawdza. Co do odciągania katarku - gruszki są do kitu. Na początku myślałam o fridzie, ale zdecydowałam się na Katarek Plus chociaż na początku sceptycznie podchodziłam do tematu. Jeżeli chodzi o fridę sporo się naczytałam, że przy odciąganiu ustami wiele osób później łapało ból gardła czy katar. Bardzo dużo dobrych opinii czytałam i nasłuchałam się o Katarku, wręcz rodzice mówią, że ktoś powinien Nobla za ten pomysł dostać. W przypadku większego kataru ponoć nic nie radzi sobie tak dobrze, a tu kilka sekund i po sprawie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944267 przez karola1322
okien mu nie dam myć chodź będzie trzeba umyć potem będą świąteczne porządki czuje sie już lepiej mała cały czas robi dysk rodzina stwierdziła ze żadnych imprez dla mnie bo może nie lubi co impreza to ja szpital a jeszcze urodziny nas czekają ... na pewno tez będę poprawiać po mężu .. Mam ochotę na galaretka z owocami idę ją zrobić potem może coś zrobię jak mi pozwolą

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944268 przez Dżasta86
Anabellprzeciez nikt z nas nie napisał ze nigdy w zyciu nie chce kupowac aspiratora tylko ze sie zastanawiamy, mozna sobie pogdybac chyba ;]
Zreszta kazdy ma prawo do własnej opini, ja starałam sie wyjasnić moją w tym temacie nie oczekuje że bedziemy go ciągnąć w nieskończoność. Ciesze się że miałaś praktyki i wykształcenie w tym temacie, ja nie napisałam że wątpie w to co piszesz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944269 przez Karolincia
Monique - Na gruszki to ja nawet nie patrzę :) Poczytałam trochę dziś o rózniach między Katarkiem a Fridą i wybieram Katarek - tak jak piszesz - kilka sekund i po sprawie :)

Karola - Musi Ci pomagać, nie możesz się tak przemęczać... :( To smacznego życze :) A jaki smak galaretki robisz?? :)

Mi się sałatki owocowej zachciało więc będę musiała skoczyć po kiwi do sklepu ananaska świeżego i banana :) Poamrańczki mam, mandarynki i jabłka też :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944273 przez Karolincia
Dziewczyny kupujecie pościel do wózka??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944278 przez karola1322
karolincia truskawkowa mam truskawki i maliny za mrożone to wcisłam duża ilość jeszcze do tego bita śmietana .. obiad prawie gotowy tylko ja mama i maź bydzie to wyciepać mięso i makaron i majonez i będzie gotowa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #944279 przez Dżasta86
Was pobolewa kregołsup a mi mały na wątrobe wchodzi i czuje jakby mi nożem ktoś po organach przywalił.

Karola nawet nie myśl o jakimś myciu okien, zasłoń firanki i bedziesz miała spokój.

KArrolincia ja chyba będę uzywać kombinezona, jakiegoś otulacza i grubszego koca do wózka :) może az tyle nie trzeba bedzie w marcu moze byc juz ciepło :)

Monia ten Katarek pod odkurzacz tez sie podłącza :) ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl