BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 4 miesiąc temu #947471 przez Anabelle
gwiazdki milky way są w hipermarketach tesco obecnie chyba po 7,99 za 350 gram :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947472 przez Anabelle
mi też waga ruszyła po 20 tc ale chyba przez słodycze a nie synka ;)

kristi a czemu teśc ma mieć problem z płaczącym noworodkiem?
przecież taki urok dziecka - nie mówi, wszelkie swoje problemy, rozterki, dyskomfort przejawia w formie płaczu. jedne dzieci płaczą mniej inne więcej, ale taki ich urok, nie wiem jak można mieć pretensje do rodzica, że dziecko płacze, przecież matka specjalnie dziecka nie bije po pupie, żeby płakało - na pewno sama chętnie poszłaby spać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947473 przez Anabelle
co jeszcze, aaa brzuchy.
no ja mam zdjęcie z weekendu koniec 24, początek 25 tygodnia, nie wiem czy wrzucałam, bo wiem że w jakiś wątek wrzucałam.



większy jest wieczorem ale to rzecz jasna :P

mi się marzy wypad do kina, a zostały tylko 2 msc kiedy mogę iść
mam nadzieje, że się uda.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947475 przez kristi*
Aneczka zazdroszczę ci małego brzuszka B) mnie to strasznie ciągnie, często się smaruje, ale widać że ci rośnie brzucho :)

A tak co do waszych wcześniejszych postów, to była taka sytuacja:
Z siostrą pojechałam z małym do lekarza do alergologa w luxmedzie, najpierw trzeba potwierdzić przybycie w rejestracji więc poszłyśmy, a tam dziewczyna do siostry mówi że musi potwierdzić (??coś??) bo ma inne nazwisko niż syn, i poszła. Za chwilę wróciła i chciała żeby siostra jakieś oświadczenie pisała że jej syn to jej syn, siostra ją oczywiście wyśmiała i powiedziała że niczego nie będzie oświadczać, bo ślub nie jest obowiązkowy i. że po ślubie też można mieć różne nazwiska, ta dziewczyna dalej swoje, siostra była po prostu porządnie wkurzona, podobno pierwszy raz się z tym spotkała.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947477 przez kristi*
Anabelle spory brzuszek,
A z teściem różnie bywa, ostatnio sąsiedzi włączają starą pralke ok 1-2 w nocy jak wiruje to się po ścianach niesie, a ten zamiast sprawdzić co to, to gębę darł przez ścianę że nas popier**liło i mamy przyciszyć, i się zastanawiam czy awantur nie będzie robić jak się bobo rozpłacze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947488 przez Karolincia
Witajcie Mamuśki :)

Moja Lilka Kochana mnie dzis w nocy obudziła serią kopniaków naliczyłam 20 kopnięć :D Do tego szalała i buszowała w swoim domku :) Nocka zarwana, ale nie narzekam i wcale nie czuje się nie wyspana :) :) Szczęśliwia tak i to baaardzooo!! :)

Kristi - Współczuje Ci w takim razie mieszkania z Teściem :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947508 przez Alesandra
cześć dziewczynki a moja mala znow wariuje ale to dobrze jutro jedziemy po wozek jestem szczesliwa!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947509 przez Karolincia
Alesandra - Ciesze sie razem z Tobą :) My jedziemy w przyszłym tygodniu zobaczyć ten wózek Bebetto Holland na żywo i jeśli Nam będzie pasował to go kupujemy :) Zamówiłam wczoraj Niuni Naszej Cudownej kocyk minky amarantowy ze słonikami :) ;) Do swojej karety będzie miała :) :) Wózeczek będzie szaro-czarny , więc kocyk ślicznie będzie pasował :) :woohoo: :woohoo: Oby Nam tylko podpasował,czytałam o nim opinie i ma duużo pozytywnych :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947514 przez syza24
cześć moja mała tez dzisiaj nie dała mi się wyspać nie dość, że jak mąż wrócił z pracy o23 to się rozszalała z tatusiową ręką to o czwartej pobudka na 15 min. no i o 7 już całkowicie się rozszalała. No i mój mąż w nocy wpadł na super pomysł że jak szalała kładł talerzyk na brzuchu a ona nim poruszała tak jakby chciała go zrzucić :laugh: :whistle:
Malina co do tej piżamki to ja już kiedyś pisałam, że ją mam i jest super wygodna nic nie uciska ;)
Anabelle piękny brzusio no i większy od mojego :lol:
Kristi to współczuje takiego teścia w domu, może być ciężko jak dzidzia się urodzi ale nie musi może zakocha się w dzidzi i nic nie będzie mówić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947515 przez Alesandra
karolincia ja bym chciała albo coletto marcelaalbo camerlo sevila :):)
i w przyszłym tygodniu bede zamawiac kocyki :) ale widzialam kilka slicznych na allegro
Boże jak ten czas lec zaraz nam grudzien sie skonczy bo przedswiateczna latanina sie zacznie i bedzie styczen a ja bym chciala do konca stycznia miec wszystko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947516 przez Karolincia
Syza - Super pomysł z tym talerzykiem hehehe :) :) Musiało to bardzo smiesznie wyglądac, jak talerzyk ruszał się na brzuszku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947518 przez Karolincia
Alesandra - Bardzo Ładne wózeczki wybrałaś :) :) Właśnie kurcze...ten grudzień to przeleci raz dwa.... :/// Ja do końca lutego chce mieć wszystko załatwione i dopięte na ostatni guzik bo termin mam na druga połowę kwietnia.... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947522 przez Alesandra
to masz troszke wiecej czasu bo ja termin mam na 7 marca

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947525 przez Karolincia
Alesandra - Wiem...spokojnie wyrobisz się ze wszystkim :) Co Ci zostało jeszcze do kupienia ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947528 przez Alesandra
o matko matko i olaboga
wozek
materacyk do lozeczka
kilka pieluch tetrowych
kocyki
przescieradla
klin
reczniki
cala chemia + chemia pielegnacyjna
frida
termometr
pieluszki new born

i pewnie jeszcze jakas sukieneczke kupie Aluni
moze dziadek z babcia cos dokupia
no i ojciec zus w terminie kase przeleje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl