BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Marcowe 2015 :)

9 lata 4 miesiąc temu #947579 przez Karolincia
Kristi - Super, że będziecie stawiać tą ściankę :) :) Ja będę pierożkl lepić z grzybkami i kapuchą no i uszka do barszczu robić z samymi grzybami :) barszczyk ugotuje i jakieś ciacha bede robić tzn będziemy to wszystko razem z Moim Przyszłym Męzusiem robić :) :)

Aneczka - Tez pyszności :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947581 przez Karolincia
Malina - Jakie śliczności !!!!! Kurcze szkoda ze u mnie nie ma takiego autletu :( :( Bym z chęcią pobuszowała tam :D :D :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947586 przez malina219
Karolincia - no rzeczy boskie, a najbardziej podobają mi się dresy :woohoo: Różowe 11 zł a niebieskie 12, reszta rzeczy po 8/9 zł ... W ciucholandzie nie raz drożej :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947588 przez Karlinka
Malina ale śliczne rzeczy :)
Kristi super, że zabieracie się za tą ściankę działową :)

My w tym roku mamy dużą wigilię u nas w domu. Fajnie ,bo dużo ludzi będzie ale czeka mnie i mamę sporo pracy i siedzenia w kuchni . Co do potraw wigilijnych to ja chyba wszystkie lubię mmm karpik i kapusta z grzybami, barszczyk z uszkami, zupa rybna mniam mniam :))))
Powoli trzeba się zabrac za dekorowanie domu, pierniczki bo czas ucieka ..
Ja dzisiaj po kolejnej wizycie położnej a jeszcze dzisiaj na szkołę rodzenia jedziemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947591 przez Alesandra
swietne te ciuszki malina az zazdraszczam;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947593 przez malina219

Alesandra napisał: swietne te ciuszki malina az zazdraszczam;p


Dziękuje :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947602 przez monia89
Hej.
Malina super zakupy!
Narobiłyście smaka na gwiazdki i z Tosikiem zjedliśmy jedna pake w sklepie a 2 mamy na wieczorek.
sa w Tesco po 7.99
Anabell brzusio super a to my :-)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947604 przez kristi*
My w poniedziałek mieliśmy ostatnie zajęcia ze szkoły rodzenia, było bardzo fajnie, super grupa, trochę za krótko :(, na koniec położna rozdała zaświadczenia o ukończeniu szkoły rodzenia, my jej podziękowaliśmy i biliśmy brawo :laugh:, aż się wzruszyła łzy w oczach miała, hehe mówiła że byliśmy jedną z niewielu tak licznych grup, i frekwencja na zajęciach była 100% B).

I tak mi się przypomniało, ostatnie obowiązkowe USG robią jakoś ok 30-32 tygodnia, więc jeśli lekarz nie zleci dodatkowego jeszcze na koniec, to do szpitala idzie się z ostatnim jakie było robione, a położna mówiła że na izbie przyjęć jest USG ale nie zawsze robią, wg mnie to głupota bo u mnie w szpitalu jest opcja że jak dziecko jest ułożone pośladkowo to od razu na cesarke wysyłają :blink: . Przecież od 30 tyg do porodu to 2 miesiące, dziecko może zdążyć się obrócić, nawet kilka godzin przed porodem. Co jak co ale bez konkretnego uzasadnienia nie dam się pokroić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947605 przez Anabelle
mi zostało troche gwiazdek na dnie opakowania tylko :(
na pewno do wieczora nie doczekają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947608 przez Alesandra
piękne brzuszki
ja tez bym zjadla te gwiazdeczki ale u mnie niestety nie ma :( tesco

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947617 przez Aneczka84
Malina śliczne ciuszki, a te ceny powalają. Ja na razie mamie wysłałam kilka rzeczy, które może mi kupić. Aż mam ochotę na jedzenie wigilijne czytając to wszystko. A pierogi z kapustą i grzybami... muszę spróbować sama ulepić, tylko skąd ja kapustę wezmę :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #947621 przez Karolincia
Malina - Kurcze....żałuje że nie ma u mnie takiego sklepu !! :( Niedrogie ciuszki i przepiękne !! Dobrze że chociaz pepco jest ktory tez ma śliczne rzeczy no i f&f :)

Monia - Jaki duży brzuś masz <3 cuudny !!! :) :Ja sie tak wybieram po te gwiazdki i wybieram ...pozniej skocze do tesco musze je mieć!!! :p

Aneczka wysłałabym Ci kapuste :)

Jeju...ale sie najadłam...kaczuche zjadłam ziemniaczki pieczone i buraczki na ciepło ,,,,mmmm,,,, :woohoo: :woohoo: :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947627 przez karola1322
hejka smaka robicie ale u mnie nie ma tych gwiazdeczek :P mój by na mnie paczył krzywo jak bym słodkie jadła eh.... zrobiłam se sok z jabłek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947630 przez Karolincia
Karola - Czemu by się krzywo na Ciebie patrzył?? Jesteś w ciązy masz prawo mieć zachcianki i jesc słodkie jeśli tylko czujesz taką potrzebę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #947632 przez karola1322
Uważa ze za dużo słodkiego jem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl